Czwartek, 21 października 2021

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

19.09.2021 20:09 | 2 komentarze | (ak)

Kolejny weekend bez zwycięstwa ekipy GKS Jastrzębie nie napawa optymizmem. Kiepskie nastroje panują również wśród kibiców Odry Wodzisław Śląski, która została „rozstrzelana”. W innych klasach rozgrywkowych dużo niespodzianek i zmian w tabelach. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki IX kolejki (17/20.09.2021)

  • GKS Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)
  • GKS Tychy – Widzew Łódź 1:1 (0:0)
  • Odra Opole – Stomil Olsztyn 2:0 (1:0)
  • ŁKS Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2 (1:1)
  • Korona Kielce – Sandecja Nowy Sącz 0:1 (0:1)
  • Puszcza Niepołomice – Chrobry Głogów 2:2 (1:1)
  • Resovia Rzeszów – Miedź Legnica (mecz odwołany z powodu obfitych opadów deszczu i złego stanu boiska)
  • Skra Częstochowa – Arka Gdynia (pn 18:00)
  • Górnik Polkowice – GKS Katowice (pn 20:30)

Wyniki zaległych meczów VII kolejki (15/16.09.2021)

  • GKS Katowice – Arka Gdynia 2:4 (1:1)
  • GKS Tychy – Chrobry Głogów 1:0 (0:0)
  • Górnik Polkowice – Stomil Olsztyn 2:2 (0:0)
  • Puszcza Niepołomice – Sandecja Nowy Sącz 1:2 (1:1)

Wynik zaległego meczu VIII kolejki (13.09.2021)

  • Stomil Olsztyn – Resovia Rzeszów 4:2 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Korona Kielce92213:5
2.Widzew Łódź92018:8
3.Sandecja Nowy Sącz81611:7
4.Miedź Legnica81511:5
5.Podbeskidzie Bielsko-Biała91513:10
6.GKS Tychy9158:8
7.ŁKS Łódź91414:11
8.Odra Opole91410:10
9.Arka Gdynia81313:9
10.Chrobry Głogów91110:8
11.Resovia Rzeszów8910:10
12.Skra Częstochowa785:7
13.Puszcza Niepołomice989:16
14.Górnik Polkowice8710:15
15.GKS Jastrzębie977:13
16.Zagłębie Sosnowiec9611:14
17.GKS Katowice8610:18
18.Stomil Olsztyn947:16

Zapowiedź X kolejki (24/27.09.2021)

Widzew Łódź – Skra Częstochowa (pt 18:00), Górnik Polkowice – GKS Tychy (pt 20:30), Odra Opole – GKS Katowice (sb 12:40), Arka Gdynia – Puszcza Niepołomice (sb 18:00), Chrobry Głogów – GKS Jastrzębie (sb 20:30), Podbeskidzie Bielsko-Biała – Resovia Rzeszów (nd 12:40), Stomil Olsztyn – Miedź Legnica (nd 15:00), Sandecja Nowy Sącz – ŁKS Łódź (nd 18:00), Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce (pn 18:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki IX kolejki (18/19.09.2021)

  • Zagłębie Lubin II – Odra Wodzisław Śląski 7:0 (1:0)
  • Pniówek Pawłowice – MKS Kluczbork 1:1 (0:1)
  • Stal Brzeg – Miedź Legnica II 2:4 (1:3)
  • Górnik Zabrze II – LKS Goczałkowice 0:1 (0:0)
  • Rekord Bielsko-Biała – Polonia Bytom 0:0
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Ślęza Wrocław 1:1 (1:0)
  • Karkonosze Jelenia Góra – Warta Gorzów Wlkp. 4:1 (1:1)
  • Lechia Zielona Góra – Foto-Higiena Błyskawica Gać 0:2 (0:0)
  • Carina Gubin – Piast Żmigród 4:1 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.LKS Goczałkowice92517:1
2.Rekord Bielsko-Biała92118:8
3.Ślęza Wrocław91924:10
4.Zagłębie Lubin II91724:13
5.Miedź Legnica II91618:13
6.Odra Wodzisław Śląski81410:14
7.Gwarek Tarnowskie Góry91210:10
8.Lechia Zielona Góra91112:13
9.Polonia Bytom91110:11
10.Górnik Zabrze II9118:9
11.Carina Gubin9119:13
12.Pniówek Pawłowice91010:10
13.Stal Brzeg91015:16
14.MKS Kluczbork999:17
15.Foto-Higiena Gać988:12
16.Karkonosze Jelenia Góra869:18
17.Warta Gorzów Wlkp.954:15
18.Piast Żmigród9510:22

Zapowiedź zaległego meczu VII kolejki (22.09.2021)

Karkonosze Jelenia Góra – Odra Wodzisław Śląski (śr 19:00).

Zapowiedź X kolejki (25/26.09.2021)

Miedź Legnica II – Zagłębie Lubin II (sb 12:00), LKS Goczałkowice – Karkonosze Jelenia Góra (sb 15:00), Polonia Bytom – Lechia Zielona Góra (sb 16:00), Carina Gubin – Górnik Zabrze II (sb 16:00), Piast Żmigród – MKS Kluczbork (sb 16:00), Foto-Higiena Błyskawica Gać – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 16:00), Warta Gorzów Wlkp. – Stal Brzeg (sb 16:00), Odra Wodzisław Śląski – Rekord Bielsko-Biała (sb 17:00), Ślęza Wrocław – Pniówek Pawłowice (nd 16:30).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki VII kolejki (15/19.09.2021)

  • ROW Rybnik – Decor Bełk 1:3 (1:3)
  • Unia Turza Śląska – Orzeł Łękawica 7:2 (2:1)
  • Unia Książenice – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 4:2 (1:0)
  • GKS Tychy II – Czarni Gorzyce 4:0 (3:0)
  • Piast Gliwice II – Spójnia Landek 0:0
  • Czarni-Góral Żywiec – LKS Bestwina 2:3 (2:1)
  • Drzewiarz Jasienica – LKS Czaniec 2:2 (0:0)
  • Czechowice-Dziedzice – Kuźnia Ustroń 0:2 (0:0)

Wynik zaległego meczu I kolejki (15.09.2021)

  • Drzewiarz Jasienica – Czarni Gorzyce 6:2 (3:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.GKS Tychy II71723:3
2.Decor Bełk71616:6
3.Kuźnia Ustroń71314:11
4.Piast Gliwice II71212:6
5.Spójnia Landek71213:8
6.Czechowice-Dziedzice71211:6
7.Drzewiarz Jasienica71212:11
8.Unia Turza Śląska71017:16
9.LKS Czaniec7911:11
10.Podbeskidzie Bielsko-Biała II7812:14
11.Orzeł Łękawica7812:19
12.Czarni Gorzyce7710:19
13.LKS Bestwina7613:15
14.Unia Książenice7613:20
14.ROW Rybnik7613:20
16.Czarni-Góral Żywiec706:23

Zapowiedź VIII kolejki (25/26.09.2021)

Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Czechowice-Dziedzice (sb 14:00), Spójnia Landek – Czarni Gorzyce (sb 15:00), Decor Bełk – Czarni-Góral Żywiec (sb 16:00), LKS Bestwina – Unia Turza Śląska (sb 16:00), LKS Czaniec – ROW Rybnik (sb 16:00), Orzeł Łękawica – Unia Książenice (sb 16:00), Kuźnia Ustroń – GKS Tychy II (sb 16:00), Piast Gliwice II – Drzewiarz Jasienica (nd 11:00).