Sobota, 27 listopada 2021

imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Ody

RSS

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi

03.10.2021 14:14 | 11 komentarzy | ak

Rozgrywki piłkarskie drużyn młodzieżowych dostarczają wielu emocji i zaskakujących rozstrzygnięć. W ostatnich meczach padło mnóstwo ciekawych rezultatów, które wygranym dały sporo radości, natomiast pokonanych zmotywują do lepszej pracy treningowej. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Juniorzy starsi A1 (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki V kolejki (02/03.10.2021)

  • Rudy – Jastrzębie 1:2 (0:1)
  • Krzyżanowice – Rydułtowy 1:1 (0:0)
  • Wilchwy – Studzienna 1:3 (0:2)
  • Forteca Świerklany – Jejkowice 4:2 (1:2)
  • Baranowice – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rydułtowy51318:6
2.Jastrzębie51216:10
3.Studzienna41010:4
4.Krzyżanowice5710:10
5.Wilchwy4614:11
6.Forteca Świerklany448:9
7.Jejkowice439:10
8.Rudy538:20
9.Baranowice405:18

Zapowiedź VI kolejki (10.10.2021)

Jejkowice – Wilchwy (nd 10:00), Baranowice – Forteca Świerklany (nd 10:00), Rudy – Krzyżanowice (nd 11:00), Jastrzębie – Studzienna (nd 13:00), Rydułtowy – pauza.


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki V kolejki (03.10.2021)

  • Ocice Racibórz – Krzyżkowice 7:2 (4:1)
  • Gmina Lubomia – Kuźnia Raciborska 2:4 (1:3)
  • Borucin – Kornowac 11:2 (6:1)
  • Pietrowice Wielkie – Pstrążna 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz
  • Markowice – pauza

Wynik zaległego meczu IV kolejki (29.09.2021)

  • Krzyżkowice – Gmina Lubomia 1:2 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Markowice41241:1
2.Ocice Racibórz51240:10
3.Gmina Lubomia51233:7
4.Pietrowice Wielkie41227:4
5.Kuźnia Raciborska4920:7
6.Borucin4315:26
7.Krzyżkowice403:24
8.Kornowac504:43
9.Pstrążna501:62

Zapowiedź VI kolejki (10.10.2021)

Markowice – Gmina Lubomia (nd 11:00), Kuźnia Raciborska – Ocice Racibórz (nd 11:00), Pstrążna – Borucin (nd 11:00), Krzyżkowice – Pietrowice Wielkie (nd 11:00), Kornowac – pauza.


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki V kolejki (02/03.10.2021)

  • Szczerbice – Rymer Rybnik 3:3 (1:2)
  • Kokoszyce – Ochojec 0:15 (0:5)
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski II – Marklowice 7:2 (2:1)
  • Świerklany – pauza
  • GMKS Nędza – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Centrum Wodzisław Śląski II51532:3
2.Ochojec3927:5
3.Szczerbice4718:11
4.Marklowice4625:15
5.Rymer Rybnik3417:10
6.GMKS Nędza4312:14
7.Świerklany202:11
8.Kokoszyce502:66

Zapowiedź VI kolejki (09/10.10.2021)

Świerklany – Marklowice (sb 15:00), Rymer Rybnik – Odra Centrum Wodzisław Śląski II (nd 10:00), Ochojec – Szczerbice (nd 10:00), GMKS Nędza – pauza, Kokoszyce – pauza.


Juniorzy młodsi B2 (Podokręg Rybnik)

Wyniki VI kolejki (02/03.10.2021)

  • Rydułtowy – Orzepowice 2:1 (0:1)
  • Palowice – Rapid Wodzisław Śląski 3:1 (2:1)
  • Radlin – Łaziska 19:1 (10:0)
  • Czerwionka – Leszczyny 7:0 (7:0) mecz zakończony w 46 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
  • Żory – Bełk 10:1 (5:0) mecz został rozegrany 28.09.2021 r.
  • Jejkowice – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czerwionka51327:11
2.Rydułtowy41235:1
3.Żory51236:10
4.Orzepowice51230:9
5.Jejkowice51020:6
6.Palowice61017:15
7.Rapid Wodzisław Śląski5918:10
8.Radlin6733:18
9.Bełk503:36
10.Leszczyny603:47
11.Łaziska604:63

Zapowiedź VII kolejki (09/10.10.2021)

Leszczyny – Palowice (sb 10:00), Rapid Wodzisław Śląski – Rydułtowy (nd 9:00), Łaziska – Czerwionka (nd 10:00), Bełk – Jejkowice (nd 10:00), Orzepowice – Żory (nd 10:00), Radlin – pauza.