Sobota, 23 października 2021

imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

RSS

Młodzież JKH GKS Jastrzębie rozpocznie walkę w Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Lidze

11.10.2021 10:08 | 0 komentarzy | dud

Młodzież JKH GKS Jastrzębie rozpocznie walkę w Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Lidze. Ekipy będą rywalizować w kategoriach U14 i U16, przy czym w tej drugiej wystąpią jako goście.

Młodzież JKH GKS Jastrzębie rozpocznie walkę w Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Lidze
Fot. jkh.pl
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wśród konkurentów drużyn z Jastora są zespoły z Węgier, Ukrainy, Serbii, Bułgarii, Serbii, Czech i Litwy. To kapitalna okazja do zdobycia kolejnych międzynarodowych doświadczeń.

Drużyna żaków starszych, czyli U14, zagra w grupie "niebieskiej" z DHK Debreczyn (Węgry), Crveną Zvezdą Belgrad (Serbia), HK Kremenczuk (Ukraina), Olimpią Ploeszti (Rumunia), CSKA Sofia (Bułgaria) i ŁKH Łódź. Rozgrywki drugiej z grup, "białej", rozpoczęły się w Sanoku w miniony weekend. Aktualnie prowadzi Podhale Nowy Targ przed Halickimi Lwami Nowojaworowsk (Ukraina), Kryżynką Kijów, Niedźwiadkami Sanok, rumuńską Akademią Sekerland i Partizanem Belgrad.

Z kolei ekipa młodzików U16 występuje w rozgrywkach jako "gość".

Klub będzie gospodarzem kolejnej rundy zmagań w roczniku U16, przy czym tym razem na Jastor przyjadą drużyny Kryżynki Kijów, HC Belgrad, HC Morski Wowki Odessa, Pilsen Wolves i Żalgirisu Kowno.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl