Poniedziałek, 17 stycznia 2022

imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana

RSS

31.10.2021 17:56 | 1 komentarz | (ak)

Większość drużyn odczuwa już trudy kończącej się rundy jesiennej. Prawdziwą zmorą wielu zespołów są liczne ubytki kadrowe, spowodowane kontuzjami czołowych piłkarzy oraz wykluczeniami za kartki. Bieżący weekend przyniósł znów mnóstwo ciekawych rozstrzygnięć. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XV kolejki (29/31.10.2021)

  • GKS Jastrzębie – GKS Katowice 0:0
  • Puszcza Niepołomice – GKS Tychy 2:2 (0:1)
  • Stomil Olsztyn – Skra Częstochowa 0:1 (0:1)
  • Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chrobry Głogów 2:1 (1:1)
  • Korona Kielce – Odra Opole 2:1 (2:1)
  • Miedź Legnica – Arka Gdynia 1:0 (0:0)
  • ŁKS Łódź – Górnik Polkowice 1:1 (1:0)
  • Resovia Rzeszów – Widzew Łódź 1:0 (1:0)

Wynik zaległego meczu XIV kolejki (25.10.2021)

  • Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz 1:2 (0:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Widzew Łódź153329:12
2.Miedź Legnica153125:11
3.Korona Kielce152919:11
4.Sandecja Nowy Sącz142617:13
5.Podbeskidzie Bielsko-Biała152525:20
6.GKS Tychy152416:15
7.Arka Gdynia152323:14
8.ŁKS Łódź142219:15
9.Odra Opole152119:21
10.Resovia Rzeszów151815:17
11.Skra Częstochowa14178:13
12.Chrobry Głogów141615:15
13.GKS Katowice151618:26
14.Puszcza Niepołomice151515:22
15.Zagłębie Sosnowiec151215:22
16.GKS Jastrzębie151214:26
17.Górnik Polkowice151115:24
18.Stomil Olsztyn151016:26

Zapowiedź XVI kolejki (05/08.11.2021)

Odra Opole – ŁKS Łódź (pt 18:00), Arka Gdynia – Podbeskidzie Bielsko-Biała (pt 20:30), GKS Katowice – Korona Kielce (sb 12:40), Chrobry Głogów – Sandecja Nowy Sącz (sb 18:00), GKS Tychy – GKS Jastrzębie (sb 20:30), Widzew Łódź – Miedź Legnica (nd 12:40), Stomil Olsztyn – Zagłębie Sosnowiec (nd 15:00), Resovia Rzeszów – Górnik Polkowice (nd 18:00), Puszcza Niepołomice – Skra Częstochowa (pn 18:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XV kolejki (30/31.10.2021)

  • Ślęza Wrocław – Odra Wodzisław Śląski 3:0 (2:0)
  • Pniówek Pawłowice – Warta Gorzów Wlkp. 0:0
  • Rekord Bielsko-Biała – Górnik Zabrze II 0:1 (0:1)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – LKS Goczałkowice 0:0
  • Foto-Higiena Błyskawica Gać – Polonia Bytom 0:1 (0:1)
  • Stal Brzeg – Piast Żmigród 0:1 (0:1)
  • Lechia Zielona Góra – Carina Gubin 1:1 (1:0)
  • MKS Kluczbork – Miedź Legnica II 1:3 (1:0)
  • Zagłębie Lubin II – Karkonosze Jelenia Góra 4:1 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.LKS Goczałkowice153622:3
2.Zagłębie Lubin II153136:15
3.Miedź Legnica II153131:17
4.Rekord Bielsko-Biała153126:13
5.Ślęza Wrocław152939:18
6.Polonia Bytom152923:13
7.Górnik Zabrze II152416:16
8.Odra Wodzisław Śląski152217:27
9.Carina Gubin152120:19
10.Lechia Zielona Góra151817:19
11.Gwarek Tarnowskie Góry151715:20
12.Piast Żmigród151721:33
13.Stal Brzeg151618:21
14.Pniówek Pawłowice151617:22
15.Foto-Higiena Gać151213:21
16.MKS Kluczbork151217:32
17.Warta Gorzów Wlkp.1578:27
18.Karkonosze Jelenia Góra15712:32

Zapowiedź XVI kolejki (06/07.11.2021)

Miedź Legnica II – Ślęza Wrocław (sb 12:00), LKS Goczałkowice – Pniówek Pawłowice (sb 13:00), Piast Żmigród – Polonia Bytom (sb 13:00), Carina Gubin – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 13:00), Warta Gorzów Wlkp. – MKS Kluczbork (sb 13:00), Stal Brzeg – Zagłębie Lubin II (sb 13:00), Odra Wodzisław Śląski – Foto-Higiena Błyskawica Gać (sb 17:00), Karkonosze Jelenia Góra – Rekord Bielsko-Biała (sb 17:00), Górnik Zabrze II – Lechia Zielona Góra (nd 12:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XIII kolejki (30/31.10.2021)

  • Czarni Gorzyce – Decor Bełk 0:2 (0:1)
  • Unia Turza Śląska – ROW Rybnik 5:1 (1:1)
  • Unia Książenice – Drzewiarz Jasienica 2:1 (0:1)
  • GKS Tychy II – LKS Czaniec 4:1 (1:0)
  • Kuźnia Ustroń – LKS Bestwina 0:0
  • Czechowice-Dziedzice – Piast Gliwice II 2:3 (1:1)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Orzeł Łękawica 0:0
  • Czarni-Góral Żywiec – Spójnia Landek 1:1 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.GKS Tychy II132940:13
2.Decor Bełk132929:14
3.Unia Turza Śląska132330:22
4.Piast Gliwice II132124:14
5.Drzewiarz Jasienica132121:23
6.Spójnia Landek131922:15
7.Orzeł Łękawica131922:25
8.LKS Czaniec131822:21
9.Czechowice-Dziedzice131723:17
10.Kuźnia Ustroń131714:18
11.Podbeskidzie Bielsko-Biała II131517:21
12.Unia Książenice131324:32
13.Czarni Gorzyce131216:26
14.ROW Rybnik131120:34
15.LKS Bestwina131018:30
16.Czarni-Góral Żywiec13717:34

Zapowiedź XIV kolejki (06.11.2021)

Piast Gliwice II – GKS Tychy II (sb 11:00), LKS Bestwina – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 12:00), ROW Rybnik – Unia Książenice (sb 14:00), Decor Bełk – Kuźnia Ustroń (sb 14:00), LKS Czaniec – Czarni Gorzyce (sb 14:00), Czarni-Góral Żywiec – Unia Turza Śląska (sb 14:00), Spójnia Landek – Orzeł Łękawica (sb 14:00), Drzewiarz Jasienica – Czechowice-Dziedzice (sb 14:00).