środa, 8 grudnia 2021

imieniny: Marii, Wirginii, Zenona

RSS

21.11.2021 16:23 | 0 komentarzy | (ak)

Bardzo dużo drużyn zakończyło już rozgrywki rundy jesiennej. Teraz kilka najbliższych miesięcy będzie czasem regeneracji i przygotowań do piłkarskiej wiosny. Jeśli aura pozwoli to za tydzień na boiska wybiegną jeszcze zespoły I ligi oraz rybnickiej A klasy. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XVIII kolejki (19/22.11.2021)

  • Puszcza Niepołomice – GKS Jastrzębie 0:0
  • Zagłębie Sosnowiec – Arka Gdynia 1:0 (1:0)
  • Skra Częstochowa – Korona Kielce 1:4 (1:1)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Polkowice 4:0 (1:0)
  • ŁKS Łódź – GKS Tychy 2:0 (1:0)
  • Miedź Legnica – Odra Opole 2:0 (0:0)
  • Chrobry Głogów – Stomil Olsztyn 2:0 (1:0)
  • Sandecja Nowy Sącz – Widzew Łódź (pn 18:00)
  • Resovia Rzeszów – GKS Katowice (mecz przełożony na 01.12.2021, śr 20:30)

Wynik zaległego meczu VI kolejki (17.11.2021)

  • Sandecja Nowy Sącz – Skra Częstochowa 0:1 (0:0)

Wynik zaległego meczu XVII kolejki (15.11.2021)

  • Miedź Legnica – Górnik Polkowice 3:1 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Miedź Legnica183831:13
2.Widzew Łódź173430:17
3.Korona Kielce173223:13
4.Podbeskidzie Bielsko-Biała183133:21
5.Sandecja Nowy Sącz172920:16
6.ŁKS Łódź172822:18
7.GKS Tychy172720:18
8.Arka Gdynia182625:18
9.Skra Częstochowa182613:18
10.Odra Opole182525:26
11.Chrobry Głogów162218:15
12.Resovia Rzeszów172018:20
13.GKS Katowice171919:27
14.Stomil Olsztyn181621:29
15.Puszcza Niepołomice181616:26
16.Zagłębie Sosnowiec171517:25
17.GKS Jastrzębie181315:31
18.Górnik Polkowice181216:31

Zapowiedź zaległych meczów XVII kolejki (24.11.2021)

Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów (śr 18:00), Korona Kielce – GKS Tychy (śr 20:30).

Zapowiedź XIX kolejki (26/28.11.2021)

GKS Katowice – Miedź Legnica (pt 18:00), Skra Częstochowa – ŁKS Łódź (pt 18:00), Odra Opole – Podbeskidzie Bielsko-Biała (pt 20:30), Chrobry Głogów – Arka Gdynia (sb 12:40), Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie (sb 18:00), Puszcza Niepołomice – Korona Kielce (sb 20:30), GKS Tychy – Resovia Rzeszów (nd 12:40), Sandecja Nowy Sącz – Górnik Polkowice (nd 15:00), Widzew Łódź – Zagłębie Sosnowiec (nd 18:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XVIII kolejki (20.11.2021)

  • Piast Żmigród – Odra Wodzisław Śląski 2:0 (0:0)
  • Pniówek Pawłowice – Górnik Zabrze II 3:2 (3:1)
  • Polonia Bytom – Miedź Legnica II 1:1 (1:1)
  • Ślęza Wrocław – LKS Goczałkowice 2:2 (1:0)
  • Rekord Bielsko-Biała – Zagłębie Lubin II 2:3 (0:1)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Karkonosze Jelenia Góra 2:1 (1:0)
  • MKS Kluczbork – Carina Gubin 2:0 (1:0)
  • Lechia Zielona Góra – Stal Brzeg 1:2 (1:0)
  • Foto-Higiena Błyskawica Gać – Warta Gorzów Wlkp. 0:3 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.LKS Goczałkowice184127:7
2.Zagłębie Lubin II173741:18
3.Polonia Bytom183627:14
4.Miedź Legnica II183434:20
5.Rekord Bielsko-Biała183433:20
6.Ślęza Wrocław183444:22
7.Górnik Zabrze II182722:23
8.Gwarek Tarnowskie Góry182623:24
9.Odra Wodzisław Śląski182520:32
10.Pniówek Pawłowice182325:28
11.Carina Gubin182123:26
12.Piast Żmigród172023:34
13.Stal Brzeg181922:27
14.Lechia Zielona Góra181819:25
15.MKS Kluczbork181519:38
16.Karkonosze Jelenia Góra181318:37
17.Warta Gorzów Wlkp.181317:29
18.Foto-Higiena Gać181315:28

Zapowiedź zaległego meczu XVII kolejki (28.11.2021)

Zagłębie Lubin II – Piast Żmigród (nd 13:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wynik zaległego meczu XIV kolejki (20.11.2021)

  • Spójnia Landek – Orzeł Łękawica 3:4 (0:1)

TABELA – po rundzie jesiennej

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Decor Bełk153533:14
2.GKS Tychy II153544:13
3.Unia Turza Śląska152935:22
4.LKS Czaniec152427:23
5.Orzeł Łękawica152328:30
6.Piast Gliwice II152125:19
7.Drzewiarz Jasienica152121:25
8.Czechowice-Dziedzice152025:20
9.Spójnia Landek151925:20
10.Podbeskidzie Bielsko-Biała II151822:22
11.Kuźnia Ustroń151716:24
12.Unia Książenice151730:35
13.ROW Rybnik151526:38
14.Czarni Gorzyce151518:29
15.LKS Bestwina151120:37
16.Czarni-Góral Żywiec15717:41