Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

LKS Zwonowice ma nowego trenera

Wraz z przygotowaniami do nowej rundy doszło do zmiany na stanowisku trenera w LKS-ie Zwonowice. 

LKS Zwonowice ma nowego trenera
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Informacja została udostępniona poprzez media społecznościowe klubu.

Po blisko pięciu latach z klubu odszedł trener Łukasz Rakowski. Nowym trenerem drużyny został Tomasz Trzęsiński, który poprowadził już pierwszą jednostkę treningową z zespołem.

LKS Zwonowice zajmuje 15. miejsce w tabeli raciborskiej B klasy, z dorobkiem sześciu punktów.

źródło: FB LKS Zwonowice

Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Maradona_10 (89.200. * .212) 12.01.2022 23:32

Tak się składa,ze kojarzę goscia jeszcze z czasów trenerki w Pawlowie.Pytanie:czy ten trener nie jest zbyt wymagający na prowadzenie druzyny w B klasie?Ma spore wymagania,a chłopaki,którzy grają za przysłowiową "kielbase"moga temu nie sprostac.Druzyna,która nie ma żadnej historii w regionie Raciborza może faktycznie zaznaczyć sie dużymi literami jak oczywiscie utrzyma się w lidze.

~Andrzej_1973 (89.200. * .212) 12.01.2022 23:00

Tak to prawda.Myslę,że trener Trzęsiński postawił przed sobą spore wyzwanie. Utrzymanie LKS-u Zwonowice w B klasie bedzie naprawdę wielkim wyczynem.Druzyna powiedzmy sobie szczerze,grająca kiepski futbol musi pokazać wszystkim,ze mimo braku regionalnych "gwiazd"moze grac z powodzeniem w raciborskiej B klasie.Czas pokaże,ale dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe...

~Jo17 (5.173. * .203) 09.01.2022 15:29

nie, to prawda

~Yyyu (37.7. * .179) 09.01.2022 04:20

Jaja se robicie nowiny?