Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wojciech Caniboł zagra w Unii Turza Śląska

Wojciech Caniboł w rundzie wiosennej sezonu 2021/2022 będzie zawodnikiem IV-ligowej Unii Turza Śląska.

Wojciech Caniboł zagra w Unii Turza Śląska
Fot. gkspniowek74.com.pl
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

35-latek był zawodnikiem drużyny GKS Pniówek '74 Pawłowice. 

Do Pawłowic trafił latem 2018 roku Z GKS-u Jastrzębie. Rozpoczął wtedy swoją drugą przygodę z Pniówkiem, bowiem był już zawodnikiem w sezonie 2012/13. Podczas trzech i pół roku doświadczony napastnik był ważnym elementem układanki trenera Łukasika. W sezonie 2019/20 został vice królem strzelców III ligi ustępując tylko Mariuszowi Idzikowi. Łącznie Wojciech Caniboł zakładał koszulkę GKS-u 110 razy w rozgrywkach ligowych. Trafił w nich do siatki rywali 33 razy. Dołożył także 12 bramek w Pucharze Polski.

Nowy klub napastnika zajmuje trzecie miejsce w tabeli IV ligi śląskiej. Caniboł w przeszłości występował m.in w klubach: Odra Wodzisław Śląski, Beskid Skoczów, Przyszłość Rogów, Polonia Marklowice, Płomień Połomia, Naprzód Syrynia oraz Naprzód Zawada.

źródło: gkspniowek74.com.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Mks (185.135. * .159) 12.01.2022 06:00
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Emerytniczy klub sportowy Turza

cartman 11.01.2022 20:06

oby kontuzje omijały szerokim łukiem a będzie dobrze