Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kamil Chiliński zagra w Ruchu Chorzów

18-letni Kamil Chiliński został wypożyczony z Rakowa Częstochowa do Ruchu na okres 1,5 roku z opcją wykupu. Jesienią młody napastnik występował w Odrze Wodzisław Śląski, dla której strzelił 6 bramek w rozgrywkach III ligi.

Kamil Chiliński zagra w Ruchu Chorzów
Fot. ruchchorzow.com.pl
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

– Jest mi niezmiernie miło, że zgłosił się po mnie taki klub, jak Ruch Chorzów, jeden z największych w Polsce. Celem drużyny jest awans i jestem tu po to, by pomóc w jego realizacji. Gra dla „Niebieskich” jest dla mnie wyzwaniem i kolejnym krokiem w dotychczasowej przygodzie z piłką. Wierzę, że Ruch jest dla mnie dobrym miejscem do dalszego rozwoju – mówi nowy napastnik „Niebieskich”.

Kamil Chiliński urodził się 7 października 2003 r. w Śremie i w tamtejszym UKS-ie stawiał pierwsze piłkarskie kroki. W 2017 r. przeniósł się do Rakowa Częstochowa, gdzie grał w zespołach juniorskich i rezerwach. W sezonie 2020/2021 był wicekrólem strzelców pierwszej grupy IV ligi z dorobkiem 20. goli. Minioną jesień spędził na zasadzie wypożyczenia w Odrze Wodzisław Śląski. Na boiskach III ligi wystąpił w 16. spotkaniach i strzelił 6 bramek.

źródło: ruchchorzow.com.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Mks (185.135. * .159) 14.01.2022 18:38

Dzięki Kamilu za grę w Odrze!

~Odraa (78.129. * .44) 14.01.2022 17:59

Gdyby ktoś z Socios Odra był w zarządzie klubu na pewno by do tego nie doszło!