Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Plan przygotowań Unii Racibórz

Sześć spotkań kontrolnych rozegra Unia Racibórz przed startem rundy wiosennej sezonu 2021/2022. 

Plan przygotowań Unii Racibórz
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Seniorzy Unii Racibórz wznowili treningi. 

Pod okiem trenera Dawida Plizgi drużyna trenuje trzy razy w tygodniu. Klub przedstawił plan sparingów. Unia rozegra sześć spotkań kontrolnych, a ostatnim sprawdzianem przed wznowieniem rozgrywek ligowych będzie finał Pucharu Polski. na szczeblu Podokręgu Racibórz.

To spotkanie odbędzie się w sobotę 5 marca o godzinie 16:00 na stadionie w Nieboczowach. Pierwszym sparingpartnerem Unii będzie drużyna LKS Goczałkowice - Zdrój. Mecz odbędzie się w najbliższy piątek 21 stycznia o godzinie 19:00 na bocznym boisku Stadionu Śląskiego w Chorzowie.

Ponadto Unia zagra z drużynami: ROW 1964 Rybnik, Unia Turza Śląska, Odra Wodzisław Śląski, Raków II Częstochowa i GKS Jastrzębie.

źródło: FB Unia Racibórz


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kibiccc (46.204. * .39) 17.01.2022 21:33

Unia wczoraj już grała. Więc wiadomości kiepskie