Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS Jastrzębie pozyskał defensywnego pomocnika

Ukrainiec Vladyslav Okhronchuk został nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie, podpisując z Klubem kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2022 roku z możliwością przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

GKS Jastrzębie pozyskał defensywnego pomocnika
Fot. GKS Jastrzębie
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Vladyslav Okhronchuk ma 24 lata i występuje na pozycji defensywnego pomocnika. Przez ostatnie pół roku mierzący 190 cm wzrostu zawodnik reprezentował barwy Żetysu Tałdykorgan, rozgrywając siedem meczów w kazachskiej ekstraklasie, w których zanotował jedną asystę. Wystąpił również w trzech spotkaniach Pucharu Kazachstanu.

W przeszłości Okhronchuk występował także w zespołach ukraińskich – MFK Mikołajów i Kolos Kovalivka, rozgrywając w barwach tych klubów 41 spotkań na zapleczu ukraińskiej ekstraklasy (bilans to trzy gole i trzy asysty). W swoim CV ma również występy w zespole Podilla Chmielnicki.

Okchronchuk jest trzecim tej zimy zawodnikiem - po Oliverze Podhorinie i Marku Fabrym - który dołącza do GKS-u Jastrzębie. Wcześniej szeregi zespołu wzmocnili także powracający z wypożyczeń Mateusz Bondarenko i Wojciech Łaski.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Yyyu (31.161. * .73) 26.01.2022 06:09

To się zmacniaja hahaha 2 liga pewno