Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pierwszy taki turniej. Zapisz się na Mistrzostwa Rybnika w Tenisie stołowym

Wspomniane Mistrzostwa Rybnika w Tenisie Stołowym odbędą się 3 kwietnia 2022 roku, w Hali Widowiskowo-Sportowej w Rybniku - Boguszowicach. Sam turniej rozpocznie się o godzinie 9:00.

Pierwszy taki turniej. Zapisz się na Mistrzostwa Rybnika w Tenisie stołowym
Zapisałeś się już na rybnickie zawody z tenisa stołowego?

Mistrzostwa tenisa stołowego w Rybniku

Turniej Rybnika w tenisie stołowym odbędzie się w ramach Amatorskich Mistrzostw Rybnika 2022 - czyli cyklu imprez rekreacyjno-sportowych, organizowanych w Rybniku i dla rybniczan. 

Zawody te są drugim wydarzeniem z cyklu Mistrzostw Rybnika 2022 – pierwszym był turniej narciarski.

Warto wspomnieć, że w zawodach wziąć może każdy pełnoletni mieszkaniec Rybnika, a sama konkurencja będzie podzielona na zawodnictwo kobiet i zawodnictwo mężczyz – w każdej kategorii na podium stanie trzech najlepszych mężczyzn, lub trzy najlepsze kobiety. 

Zawodnicy będą podzieleni na grupy, gdzie mecze rozgrywane będą na zasadzie: każdy z każdym, następnie zagrają systemem pucharowym. W zależności od liczby zgłoszonych zawodników ostateczny system rozgrywek może ulec zmianie i zostanie podany przed rozpoczęciem zawodów.

Zapisy internetowe do 31 marca (lub do wyczerpania miejsc): https://dostartu.pl/mistrzostwa-rybnika-w-tenisie-stolowym-v7176

Regulamin oraz więcej informacji na stronie: https://mosir.rybnik.pl/o-nas/aktualnosci/aktualnosc/mistrzostwa-rybnika-w-tenisie-stolowym

Opłata za udział: 20 zł/os.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].