Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Prawie dwieście osób pobiegło w rybnickim Biegu Wiosennym [ZDJĘCIA]

W niedzielę 15 maja odbył się XV Bieg Wiosenny w Rybniku. Udział wzięło sporo osób, a na twarzach biegaczy gościł uśmiech.

Prawie dwieście osób pobiegło w rybnickim Biegu Wiosennym [ZDJĘCIA]

XV Bieg Wiosenny

Piękna pogoda, słoneczko, głośna muzyka i uśmiechy na twarzy. W XV Biegu Wiosennym, który odbył się na zielonych terenach rybnickiego MOSIRu udział wzięło ponad sto osób. 

Na początku odbył się krótki, rekreacyjny bieg dla dzieci i młodzieży. W zależności od możliwości, uczestnicy mogli przebiec od 100 metrów do kilometra. 

Następnie odbył się bieg główny na 5 kilometrów, w którym udział wzięli starsi biegacze. Warto pamiętać o tym, że ten bieg był wliczany do klasyfikacji Biegowego Grand Prix Rybnika i Amatorskich Mistrzostw Rybnika 2022.

W biegu udział wzięło 57 kobiet oraz 126 mężczyzn. 

Trzema najszybszymi biegaczkami okazały się:

  1. GRIMAN Joanna z czasem 19 minut i 1 sekunda,
  2. JANOWSKA Michalina z czasem 19 minut i 35 sekund
  3.  RATAJ Barbara z czasem 22 minuty i 36 sekund

Trzema najszybszymi biegaczami okazali się:

  1. CIEPŁAK Marcin z czasem 16 minut i 26 sekund, 
  2. WOLNIK Mateusz z czasem 16 minut i 33 sekundy, 
  3. MARCOL Sebastian z czasem 16 minut i 35 sekund. 

– Wyniki (czasowe) w tym roku są bardzo ciasne – podkreślają organizatorzy, wręczając nagrody najszybszym zawodnikom – gratulujemy! – podsumowują.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~tp37 (165.225. * .54) 16.05.2022 14:13

W artykule nie zgadzają się zwycięzcy. Zalecam skorzystać ze strony domtel-sport.pl