Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Na mityngu w Dessau-Roßlau Justyna Święty-Ersetic pokonana przez Natalię Kaczmarek

Mistrzyni olimpijska z Raciborza stoczyła pasjonującą walkę w biegu na 400 metrów. Na ostatniej prostej lepsza od niej okazała się koleżanka z kadry narodowej.

Na mityngu w Dessau-Roßlau Justyna Święty-Ersetic pokonana przez Natalię Kaczmarek
W Dessau-Rosslau raciborzanka wystąpiła w kombinezonie, co zaskoczyło jej fanów. Zdj. Instagram JŚ-E

Więcej sił na końcówkę zachowała Kaczmarek. Wygrała z najlepszym swoim wynikiem w sezonie. Uzyskała rekord tego mityngu – 51,23 s.

Dla Justyny Święty-Ersetic był to pierwszy start w letnim sezonie. Przybiegła na metę z czasem 51,96 s. Sprinterka z Raciborza wróci do Niemiec latem na ME w Monachium, gdzie pojedzie jako brązowa medalistka na swoim koronnym dystansie.

Rezultat Kaczmarek jest czwartym w aktualnych tabelach wyników w Europie.

Święty-Ersetic napisała na swoim Instagramie: Upss!. Wyraziła nadzieję, że lepiej pójdzie jej w kolejnych biegach. W kolejnym wpisie zapewniła, że jej moc rośnie.

Ludzie

Justyna Święty-Ersetic

polska lekkoatletka, Raciborzanka

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~KombiZenon (46.134. * .50) 28.05.2022 17:43

Za chwilę pokaże za dużo...