Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bartosz Cedzyński odejdzie z Jastrzębskiego Węgla

W przyszłym sezonie barw Jastrzębskiego Węgla nie będzie już reprezentował środkowy bloku Bartosz Cedzyński.

Bartosz Cedzyński odejdzie z Jastrzębskiego Węgla

Bartosz dołączył do Klubu pod koniec stycznia tego roku. Pozyskanie go wiązało się problemami zdrowotnymi Dawida Dryi, który na początku tego roku przeszedł zabieg kręgosłupa i był wyłączony z treningów i gry do końca sezonu.

W barwach JW Bartosz Cedzyński zdobył wicemistrzostwo Polski, wystąpił w finale Pucharu Polski oraz dotarł z drużyną do półfinału Ligi Mistrzów.

Odchodzę z Jastrzębskiego Węgla z uśmiechem. Dziękuję za ciepłe przywitanie mnie w klubie, a kibicom za doping z trybun. Dziękuję całemu sztabowi szkoleniowemu. Dziękuję osobom związanym z klubem, a także kolegom z zespołu. Nie łatwo przychodzi się do takiego zespołu, a chłopaki bardzo mi w tym pomogli. Dziękuję za wszystko. Idę zrobić kolejny krok gdzieś dalej – mówi Bartosz Cedzyński.

Biuro Prasowe Jastrzębskiego Węgla


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].