Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nicola Giolito odejdzie z Jastrzębskiego Węgla

Po zakończeniu minionych rozgrywek z Jastrzębskiego Węgla odchodzi Nicola Giolito, który chce się skupić na pracy w sztabie szkoleniowym reprezentacji Włoch, gdzie jest asystentem Ferdinando De Giorgiego.

Nicola Giolito odejdzie z Jastrzębskiego Węgla

W sezonie 2021/2022 Nicola Giolito pełnił w Jastrzębskim Węglu funkcję trenera przygotowania motorycznego. Po odsunięciu Andrei Gardiniego od prowadzenia zespołu po porażce w pierwszym meczu ćwierćfinału play off z Treflem Gdańsk, przejął on drużynę jako pierwszy trener.

Zdołał z nią pokonać ćwierćfinałowego rywala w dwóch kolejnych spotkaniach, a potem poprowadził zespół do dwóch wygranych w półfinale MP z PGE Skrą Bełchatów. W finale drużynę zatrzymała Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, która w czterech meczach rozstrzygnęła walkę o mistrzostwo Polski na swoją korzyść.

Nicola Giolito spędził w Jastrzębskim Węglu łącznie dwa pełne sezony i dwa trwające kilka miesięcy epizody.

Biuro Prasowe Jastrzębskiego Węgla


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].