Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zawodnik GKS-u Jastrzębie zagra w Ekstraklasie

Wojciech Łaski odchodzi z GKS-u Jastrzębie. Nowym Klubem 22-letniego skrzydłowego będzie występująca w PKO Ekstraklasie Jagiellonia Białystok, do której Wojtek przenosi się na zasadzie transferu definitywnego gotówkowego.

Zawodnik GKS-u Jastrzębie zagra w Ekstraklasie
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Wojciech Łaski był zawodnikiem GKS-u Jastrzębie od sezonu 2017/2018, kiedy to przeniósł się do Klubu ze Szkółki Piłkarskiej MOSiR Jastrzębie, której kontynuatorem jest Akademia GKS Jastrzębie.

Najpierw grał jednak na wypożyczeniach w Płomieniu Połomia i Pniówku Pawłowice, a w zielono-czarno-żółtych barwach w spotkaniu ligowym zadebiutował we wrześniu 2020 roku w wyjazdowym meczu przeciwko Widzewowi Łódź. Następnie ponownie trafił do trzecioligowego Pniówka Pawłowice, by przed rozpoczęciem rundy wiosennej minionego sezonu wrócić do GKS-u.

Wiosną Wojtek był podstawowym zawodnikiem drużyny. W rozgrywkach Fortuna 1 Ligi rozegrał 15 spotkań, trzynastokrotnie wychodząc w podstawowej jedenastce. Zdobył dwa gole (w meczach ze Stomilem Olsztyn i GKS-em Tychy), będąc w wielu spotkaniach wyróżniającą się postacią.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].