Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mateusz Mrówka i Joanna Griman triumfatorami VIII Nocnego Biegu z Gwiazdami [ZDJĘCIA, WIDEO]

W sobotę, 2 lipca w Rodzinnym Parku Rozrywki Trzy Wzgórza w Wodzisławiu Śląskim odbył się VIII Erigo Nocny Bieg z Gwiazdami

Mateusz Mrówka i Joanna Griman triumfatorami VIII Nocnego Biegu z Gwiazdami [ZDJĘCIA, WIDEO]
Start Biegu z Gwiazdami

Chęć wystartowania w tegorocznej edycji zawodów zadeklarowało 117 zawodników. Trasa biegu liczyła 5 km (dwie pętle po 2,5km). Najszybszy był Mateusz Mrówka z Radlina, który prowadzenia nie oddał aż do mety. Mateusz pierwsze 2,5 km przebiegł w czasie 7 minut i 43 sekund, na mecie pojawił się po 15 minutach i 22 sekundach. 

Mateusz Mrówka

Jako drugi linię mety przekroczył Tomasz Wójcik z miejscowości Rudze, a trzeci Damian Drożdż z Rybnika. Wśród pań zwyciężyła Joanna Griman z Rybnika, która linię mety przekroczyła po 18 minutach i 43 sekundach. Druga wśród pań była Karina Korus z Piekar Śląskich, a trzecia Agnieszka Piecuch z Tarnowskich Gór. 

Joanna Griman

Zobacz pełne wyniki biegu

VIII Erigo Nocny Bieg z Gwiazdami

Zobacz start Biegu z Gwiazdami:

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~termini (79.124. * .164) 03.07.2022 13:30

Mocna obsada ;) jeden z trenerów Wodzisławia powie