Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jacek Trzeciak trenerem Odry Wodzisław

Jacek Trzeciak został zatrudniony na stanowisko pierwszego trenera Odry Wodzisław.

Jacek Trzeciak trenerem Odry Wodzisław

Jacek Trzeciak poprowadzi zespół w rozgrywkach III ligi w sezonie 2022/2023.

W poniedziałkowe popołudnie, nowy szkoleniowiec brał udział w pierwszym treningu drużyny Odry Wodzisław. Trzeciak zastąpił na stanowisku trenera Ryszarda Wieczorka, który został szkoleniowcem Polonii Bytom.

Trzeciak ostatnio prowadził A-klasowy Naprzód Syrynia. Wcześniej był m.in trenerem pierwszoligowego GKS-u Jastrzębie.

źródło: odra.wodzislaw.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Yyyy (62.133. * .114) 05.07.2022 15:34

4 liga pewne info

~pozdrozracka (188.147. * .130) 05.07.2022 10:22

Wytrwałości i powodzenia dla trenera. Myślę, że utrzymanie się w roli trenera do końca rundy jesiennej będzie dużym sukcesem Pana Jacka.

~PeOwiec (85.14. * .118) 05.07.2022 09:57

byli lepsi kandydaci