Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS Jastrzębie rozpocznie rywalizację w Fortuna Pucharze Polski

Rywalem GKS-u Jastrzębie w rundzie wstępnej tych rozgrywek będzie trzecioligowy Sokół Ostróda.

GKS Jastrzębie rozpocznie rywalizację w Fortuna Pucharze Polski

W poprzednim sezonie Sokół Ostróda występował w rozgrywkach eWinner 2. Ligi, ale sezon zakończył na 17. miejscu w tabeli z dorobkiem 19 punktów w trzydziestu czterech meczach i w sezonie 2022/2023 ostródzianie rywalizować będą w III lidze w grupie I.

Drużyna z Ostródy trzecioligowe rozgrywki zainauguruje 6 sierpnia. Do tej pory zespół prowadzony przez trenera Dominika Bednarczyka, który przejął Sokoła w połowie czerwca, rozgrywa mecze sparingowe, których bilans to dwa zwycięstwa, jeden remis i cztery porażki przy 12 golach strzelonych i 21 straconych.

W przerwie letniej w drużynie Sokoła doszło do dużych zmian kadrowych. Z drużyną pożegnała się spora grupa zawodników, a w ich miejsce na chwile obecną Klub zakontraktował dziesięciu  zawodników, z czego większość to gracze posiadający status młodzieżowca.

Drużyna GKS-u ma za sobą już dwa mecze eWinner 2. Ligi, w których zanotowała jedno zwycięstwo i jedną porażkę. Jeśli chodzi o rozgrywki Pucharu Polski, to w ostatnich sezonach nie odnosiła w nim sukcesów, odpadając w 1/32 lub 1/16 finału. Najlepszy pucharowy występ w ostatnich latach to sezon 2016/2017, kiedy to dotarła do ćwierćfinału rozgrywek, eliminując wtedy - jako trzecioligowiec - drużyny występujące w drugiej i pierwszej lidze oraz w ekstraklasie.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].