Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski Węgiel wygrywa 3:2! Jest finał!

Jastrzębski Węgiel chyba lubi wygrywać w tie-breakach. Dziś po raz kolejny wygrał w tie-breaku z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle i tym samym awansował do finału play-off, gdzie zagra ze Skrą Bełchatów.

Pierwszy i drugi set były wyrównane. W pewnym momencie drugiego seta ZAKSA wygrywała 8:4 co mogło wróżyć porażkę Jastrzębian. Ale nasi zawodnicy szybko odrobili straty i wygrali ten set.

W trzecim secie rytm gry dyktowała Zaksa, która niemal od początku prowadziła i pewnie wygrała 25:21.

Na szczęście w czwartym secie sytuacja się odwróciła i to Jastrzębski Węgiel narzucił gospodarzom własny styl gry wygrywając 25:20.

Tie-break zaczął się dla naszych siatkarzy wyśmienicie, od razu zdobyli dwa punkty i wyszli na prowadzenie. Później było już tylko lepiej. Jastrzębianie powiększyli swoją przewagę i w rezultacie wygrali 15: 10 - na koniec asa serwisowego zaliczył Patryk Czarnowski.

Zaksa : Jastrzębski Węgiel: 
1 set 25:20, 2 set 24:26, 3 set  25:21, 4 set 20:25 , 5 set 10:15.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~zygzak (84.234. * .174) 27.04.2010 22:59

Z początku myślałem, że wtopimy ale pod koniec, a już szczególnie w tie-breaku, graliśmy świetnie!