Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W środę odbył się VI "Bieg niepodległości"

W środę 10 listopada odbył się VI "Bieg niepodległości" zorganizowany przez uczniów i nauczycieli z Zespołu Szkół nr 5 w Jastrzębiu-Zdroju.

Zawodnicy startowali w trzech kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoła ponadgimnazjalna.

W pierwszej kategorii wiekowej triumfowali (wśród chłopców) Kamil Drudziński z SP10, (wśród dziewcząt) Magdalena Gajowy. Rywalizację gimnazjów wygrali Błażej Kempny i Laura Grzyb. A w rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych najlepsi okazali się Kamil Król i Marzena Kajzerek.

W klasyfikacji drużynowej szkół wśród podstawówek najlepsza okazała się SP10, w śród gimnazjów najlepsza była jedenastka, a wśród szkół ponadgimnazjalnych ZS nr 6.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Wilk16 (85.202. * .138) 17.11.2010 14:38

Stanął na \"pudle\" \"Sobieski\" Dlaczego? Bo uczył w tej szkole Prezydent Marian Janecki.