Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski Węgiel odpada z Pucharu Polski

W ćwierćfinałowym meczu Enea Cup Puchar Polski ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle okazała się być mocniejsza od Jastrzębski Węgiel wygrywając 3:1. Porażka spowodowała, że drużyna z Jastrzębia nie zagra już w Pucharze Polski.

Jastrzębski Węgiel odpada z Pucharu Polski

Początek meczu nie był zbyt szczęśliwy dla Jastrzębskiego Węgla. Dopiero od połowy seta nasi siatkarze zaczęli odrabiać straty i wyrównali wynik 16:16. W zaciętej końcówce do ataku ruszył Gawryszewski i zafundował swojej drużynie pierwszy punkt. 

Drugi set dobrze zapowiadał się dla Jastrzębian. Niestety, po początkowej przewadze Jastrzębski Węgiel przegrał 25:22. Kolejny set należał do drużyny z Jastrzębia. ZAKSie udało się doprowadzić do remisu, jednak asem serwisowym set zakończył Grzegorz Łomacz. 

W końcówce meczu ZAKSA od początku budowała przewagę by wygrać trzeci set 24:21 i tym samym zakończyć zwycięstwem spotkanie.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~gość (195.34. * .177) 22.01.2011 10:16

I dobrze im tak! Wolę hokej!

~nicknicknick (83.30. * .254) 21.01.2011 11:59

Niezle niezle Oby tak dalej :)