Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski Węgiel w finale Pucharu Polski

Jastrzębski Węgiel pokonał 3:2 w sobotę Zaksę Kędzierzyn-Koźle i tym samym dostał się do finału Pucharu Polski. Finałowy mecz już w niedzielę zagramy ze Skrą Bełchatów.

Jastrzębski Węgiel w finale Pucharu Polski

To był bardzo zacięty pojedynek. Pierwszego seta wygrali jastrzębianie, drugiego Zaksa. Później górą znów była Zaksa i Jastrzębski Węgiel stanął pod ścianą. Na szczęście udało wygrać się trzeciego seta do 22 a później tie-break do 12.

O tym trudnym meczu mów Michał Łasko: - Spodziewaliśmy się tego, myślenie, że przyjeżdżamy tutaj i wygramy wszystko łatwo, byłoby absurdalne. Po pierwsze jako drużyna mamy oczywiście plusy i minusy w poszczególnych elementach naszej gry, po drugie należy zauważyć, że cała czwórka uczestników turnieju finałowego jest bardzo silna. Wiedzieliśmy, że to będzie długie i ciężkie spotkanie, ale najważniejsza jest wygrana - mówił po meczu zawodnik.

W niedzielę o 14:30 w finale Pucharu Polski nasza drużyna zagra ze Skrą Bełchatów. 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 2:3 (22:25, 25:18, 23:25, 25:22, 12:15)

ZAKSA: Zagumny (3), Kapelus (13), Rouzier (27), Gladyr (17), Kaźmierczak (9), Ruciak (6), Gacek (libero) oraz Witczak i Pilarz

Jastrzębski Węgiel: Bartman (9), Kubiak (16), Łasko (20), Thornton (3), Holmes (11), Bontje (12), Rusek (libero) oraz Bozko (2), Nemer, Vinhedo (1) i Gawryszewski

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~BELGIJSKIE CZEKOLADKI (87.239. * .101) 22.01.2012 18:39

Nie chce mi się wierzyć że od belgijskich czekoladek można byc tak spasionym jak ten w pomarańczowych kołnierzach!

~Parówa (87.239. * .101) 22.01.2012 18:37

Co to był za spaślak w pomarańczowym kołnierzyku, ciągle go pokazywali w TV ?!