Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS Jastrzębie - Radomiak Radom 0:1 [video]

W meczu 3. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie przegrywa  w Wodzisławiu Śląskim z Radomiakiem Radom 0:1. Jedynego gola zdobył w 19. minucie spotkania Karol Angielski.

GKS Jastrzębie - Radomiak Radom 0:1 [video]

Goście już w pierwszej groźniejszej akcji, którą stworzyli, wyszli na prowadzenie. W 10. minucie spotkania Drazik obronił strzał jednego z zawodników Radomiaka, ale przy dobitce Angielskiego z kilku metrów był bezradny. Do remisu mógł doprowadzić dziesięć minut później Ali, który otrzymał świetne podanie od Ferugi. Jastrzębski pomocnik w sytuacji sam na sam przelobował golkipera przyjezdnych, lecz piłka przeleciała obok słupka. W 35. minucie Radomiak miał rzut wolny sprzed pola karnego. Do piłki podszedł Karwot, jednak piłka odbiła się od muru i przeleciała nieznacznie nad poprzeczką. Kilka minut później kolejny raz groźnie zaatakowali goście, którzy wyszli z kontrą w liczebnej przewadze. Do obrony zdążył jednak wrócić Szcześniak i w ostatniej chwili zablokować uderzenie.

Sześć minut po rozpoczęciu drugiej połowy z dystansu uderzał Angielski, ale Drazik nie dał się zaskoczyć. Przed upływem godziny gry Bondarenko mógł doprowadzić do remisu. Po rzucie rożnym obrońca GieKSy doszedł do uderzenia, lecz Radomiakowi dopisało sporo szczęścia, bowiem piłka trafiła w słupek. W odpowiedzi kilka razy groźnie zrobiło się w jastrzębskim polu karnym, ale wynik nie uległ zmianie. W 73. minucie goście wykonali rzut rożny, po którym niecelnie sprzed pola karnego uderzał Skórecki.  W ostatnich minutach to Radomiak był bliżej podwyższenia prowadzenia, niż jastrzębski zespół zdobycia wyrównującego gola. Drazik nie dał się jednak pokonać ani Boguszowi po uderzeniu z dystansu, ani Kvocerze, który znalazł się sam na sam z  bramkarzem GKS. Nabiegał jednak z ostrego kąta, co nie ułatwiło mu zadania. W końcówce nasz goście postawilo wszystko na jedną kartę i zaatakowali większą liczbą zawodników, jednak nie przyniosło to skutków i po końcowym gwizdku sędziego to Radomiak cieszył się z trzech punktów.

11 września, Wodzisław Śląski, godz. 16:00
GKS Jastrzębie - Radomiak Radom 0:1 (0:1)
0:1 - Karol Angielski 10’

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Mateusz Bondarenko, Mateusz Słodowy, Patryk Skórecki, Farid Ali (76. Kamil Jadach), Kryspin Szcześniak, Dominik Kulawiak (53. Szymon Zalewski), Daniel Feruga, Marek Mróz, Łukasz Zejdler, Daniel Rumin (63. Daniel Szczepan).

Radomiak Radom: Mateusz Kochalski - Maciej Świdzikowski, Miłosz Kozak (84. Milan Kvocera), Leandro (90. Dominik Sokół), Michał Kaput (66. Karol Podliński), Damian Jakubik, Mateusz Cichocki, Karol Angielski, Artur Bogusz, Damian Gąska (66. Mateusz Lewandowski), Meik Karwot.

Sędzia: Sebastian Krasny
Żółte kartki: Feruga, Słodowy (GKS).

Materiał filmowy GKS Jastrzębie. Zachęcamy do obejrzenia

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~gejkaes (195.238. * .229) 25.09.2020 09:11

huehuehue ooooo gejkaes

~Buła (89.64. * .231) 19.09.2020 09:31

Gratulacje Radom!

~Słońce Peru mistrz bajeru (83.22. * .101) 13.09.2020 16:09

Porażka wkalkulowana spokojnie jeszcze mnóstwo meczy a spada jedna drużyna

~Mieszkaniec sjz (37.248. * .134) 13.09.2020 11:21

Bravo Radom:) zawsze będę wam kibicować!

~Mlp (188.137. * .197) 13.09.2020 11:16

Są tam gdzie ich miejsce ????