Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kontuzja kapitana GKS-u Jastrzębie

W piątkowym meczu przeciwko Stomilowi Olsztyn kontuzji doznał kapitan GKS-u Jastrzębie, Kamil Jadach.

Kontuzja kapitana GKS-u Jastrzębie

„Carlos” w 13. minucie spotkania podczas starcia w środku pola nieszczęśliwie upadł na bark.

Kapitan starał się kontynuować grę, ale w 19. minucie konieczna była zmiana. Przeprowadzone szczegółowe badania wykazały u pomocnika podwichnięcie stawu barkowo-obojczykowego lewego.

Przerwa w treningach Kamila potrwa od trzech do czterech tygodni.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~AlicjaAlicja (195.46. * .238) 13.09.2022 09:43

Czy gra czy też nie gra to i tak nic nie wnosi do drużyny, może bez niego będzie lepiej szło chłopaka bo jak narazie to pada.

~FE (89.64. * .42) 13.09.2022 09:04

Wracaj do zdrowia .

~wacuś (89.64. * .189) 13.09.2022 08:31

Mała strata...bezużyteczny dla drużyny.

~Arek2343 (89.72. * .169) 13.09.2022 07:50

To juz nie ten Carlos co kiedyś,teraz już jest za słaby na 2 ligę.

~Olo_k (46.204. * .19) 12.09.2022 19:22

Beka