Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dwóch piłkarzy z Jastrzębia powołanych do reprezentacji Polski

Michał Skóraś oraz Kamil Glik otrzymali powołania do piłkarskiej reprezentacji Polski.

Dwóch piłkarzy z Jastrzębia powołanych do reprezentacji Polski

Selekcjoner reprezentacji Polski Czesław Michniewicz ogłosił listę zawodników powołanych na wrześniowe mecze Ligi Narodów.

Polska zagra z Holandią oraz Walią. Dla urodzonego w Jastrzębiu Michała Skórasia jest to debiutanckie powołanie do pierwszej reprezentacji Polski. 

Kamil Glik w seniorskiej reprezentacji występuje od ponad 12 lat. Do tej pory wystąpił w 96 spotkaniach.

Dodatkowo, powołanie otrzymał Szymon Żurkowski, który swoją piłkarską karierę rozpoczynał w klubie MOSiR Jastrzębie-Zdrój.


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~FrankDreblin (178.27. * .69) 13.09.2022 20:57

Nie ma takiej druzyny na swiecie, z ktora reprezentacja Polski nie jest w stanie przegrac.