Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pucharowa środa – sprawdź wyniki z 14.09.2022

Środek tygodnia to zwykle czas na mecze pucharowe, które w myśl znanego przysłowia: „rządzą się swoimi prawami”. Dziś poznaliśmy kolejne drużyny z awansem do dalszych gier na szczeblach Podokręgów Racibórz i Rybnik. Zapraszamy do lektury.

Pucharowa środa – sprawdź wyniki z 14.09.2022
ROW Rybnik – Decor Bełk

Puchar Polski (Podokręg Racibórz)

Wyniki meczów ćwierćfinałowych (14.09.2022)

  • Naprzód Czyżowice – Nędza 2:6 (1:2)
  • Tworków – Unia Turza Śląska 1:3 (0:3)
  • Dzimierz – Unia Turza Śląska II 0:2 (0:2)
  • Przyszłość Rogów – Krzyżanowice (mecz przełożony na 21.09.2022, śr 16:30)

W meczach półfinałowych zmierzą się: Nędza – Unia Turza Śląska oraz Unia Turza Śląska II – Przyszłość Rogów lub Krzyżanowice. Dokładne daty i godziny rozegrania tych spotkań zostaną ustalone w późniejszym terminie.


Puchar Polski (Podokręg Rybnik)

Wynik zaległego meczu II rundy (14.09.2022)

  • ROW Rybnik – Decor Bełk 1:3 (0:2)

Uwaga! Komisja ds. Rozgrywek zweryfikowała wynik meczu: Sygnały Gotartowice – Forteca Świerklany 0:7, jako walkower 3:0 na korzyść drużyny gospodarzy.

Wcześniej awans do ćwierćfinału zapewniły sobie: Dąb Dębieńsko, Górnik Radlin, Płomień Czuchów, Sygnały Gotartowice, Naprzód Rydułtowy, Polonia Marklowice i Odra Wodzisław Śląski.

Mecze ćwierćfinałowe zostaną rozegrane 28.09.2022 roku (środa o godz.16:00).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].