Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Futsalowa reprezentacja Polski na zgrupowaniu w Jastrzębiu

Futsalowa reprezentacja Polski pod wodzą trenera Błażeja Korczyńskiego od poniedziałku przebywa na zgrupowaniu w Jastrzębiu-Zdroju. "Biało-czerwoni" przygotowują się do poniedziałkowego meczu eliminacji Mistrzostw Świata z Grecją. 

Futsalowa reprezentacja Polski na zgrupowaniu w Jastrzębiu
Fot. slzpn.pl

- Zaczęliśmy zgrupowanie w Jastrzębiu-Zdroju w poniedziałek od razu popołudniowym treningiem. Wczoraj były dwa treningi, dziś także zaplanowaliśmy dwa. Jest OK. Hala jak dla nas  dobra, parkiet też. Jesteśmy zadowoleni z warunków, z hotelu i wszystkiego co nam jest potrzebne do jak najlepszego przygotowania się do meczu  – podsumowuje początek przygotowań selekcjoner Błażej Korczyński. 

- Teraz pozostaje się skupić na treningach, by zagrać dobry mecz i go wygrać. Musimy grać tak jak chcemy, dobrym stylem, posiadać piłkę, nie dać Grekom zbyt wielu szans na zdobycie bramki. Myślę, że to będzie nasz dobry styl. Mówią o nas, że jesteśmy zespołem walecznym, fizycznym, w Europie nieustępliwym. Mamy dość szybki atak, nasze stałe fragmenty są niezłe. To są takie nasze walory - dodaje selekcjoner. 

W poniedziałek 19 września Polacy zagrają mecz eliminacji do Mistrzostw Świata z Grekami o godz. 18:00 w Hali MOSiR Jastrzębie-Zdrój.

źródło: slzpn.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].