Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski Węgiel zaprezentował drużynę na sezon 2022-2023 [ZDJĘCIA]

Jastrzębski Węgiel zaprezentował drużynę na nowy sezon. Były występy artystyczne, przemówienia sponsorów i oczywiście mecz pokazowy! 

Jastrzębski Węgiel zaprezentował drużynę na sezon 2022-2023 [ZDJĘCIA]
Podczas prezentacji drużyny nie zabrakło meczu pokazowego. Kibice byli zachwyceni. fot. A. Klocek

Jastrzębski Węgiel zaprezentował drużynę na sezon 2022-2023 [ZDJĘCIA]

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla wchodzą w nowy sezon z polotem. W jastrzębskiej hali widowiskowo-sportowej nie tylko nastąpiła prezentacja drużyny i nowych koszulek na sezon 2022-2023, ale także swoje 10. urodziny obchodziła Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla. 

Siatkarzom za dotychczasowe zaangażowanie podziękowali członkowie zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej - głównego sponsora drużyny. Nie zabrakło też życzeń najlepszych wyników w nowym sezonie. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].