Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Młodzi siatkarze z Radlina rozpoczęli nowy sezon

W sobotę 1 października w Jastrzębiu został rozegrany pierwszy turniej młodzików w nowym sezonie. W turnieju oprócz zespołu z Radlina brały udział dwa zespoły gospodarzy.

Młodzi siatkarze z Radlina rozpoczęli nowy sezon
Fot. SK Górnik Radlin

Tego dnia młodzi radlinianie musieli uznać wyższość zespołów Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla. Kolejny turniej odbędzie się już w najbliższą sobotę w Bielsku-Białej.  

We wtorek sezon rozpoczęli juniorzy. W pierwszym spotkaniu zmierzyli się na wyjeździe z UKS Jedynką Jaworzno. Po pewnych problemach w pierwszym secie i roszadach w szóstce, zespół trenera Przybysza pewnie pokonał gospodarzy. Szczególnie gra w ataku i zagrywka Roberta Macieja oraz spokój w przyjęciu Sebastiana Płaczka zrobiły przewagę. 

MIKI UKS Jedynka Jaworzno - SK Górnik Radlin 1:3 (25:19, 19:25, 16:25, 17:25)

Już we wtorek 11 października radlińscy juniorzy rozegrają mecz we własnej hali z MOSM Tychy.

Również w przyszłym tygodniu swój sezon rozpoczną juniorzy młodsi. Siatkarze z Radlina w czwartek (13.10) we własnej hali rozegrają spotkanie z Sikretem Gliwice.

źródło: SK Górnik Radlin


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].