Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Siatkarze z Radlina odnieśli kolejne zwycięstwo

W sobotni wieczór w hali MOSiR w Radlinie została rozegrana druga kolejka I Ligi Śląskiej gr B.

Siatkarze z Radlina odnieśli kolejne zwycięstwo
Fot. SK Górnik Radlin

Radlińscy siatkarze podejmowali gości z Jaworzna.

Początek spotkania był wyrównany, pierwszy set padł łupem gospodarzy, drugi wygrali goście. Trzeci to zacięta walka punkt za punkt i ostatecznie wygrana przez gospodarzy.

W ostatniej partii spotkania dominowali już zawodnicy z Radlina.

Mecz zakończył się wynikiem 3:1. 

SK Górnik Radlin - UKS Jedynka Jaworzno 3:1 (25:21, 21:25, 31:29, 25:19)

Skład: Dzido, Maciej, Barteczko A., Taterka, Kamiński, Barteczko K., Lisicki (libero), Płaczek (libero) oraz Gałczyński, Skupień, Barteczko J., Skorzysko, trener: Przybysz.

źródło: SK Górnik Radlin


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].