Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski Węgiel zagra z Mistrzem Francji [ZAPOWIEDŹ]

We wtorek zespół JW dotarł na południe Francji, gdzie dziś o godzinie 18:00 rozegra z miejscowym klubem Montpellier HSC VB mecz w ramach 2. kolejki Ligi Mistrzów.

Jastrzębski Węgiel zagra z Mistrzem Francji [ZAPOWIEDŹ]

Operację „Montpellier” ekipa rozpoczęła już w poniedziałek. Po popołudniowych zajęciach zespół i sztab szkoleniowy wyruszyli na nocleg do hotelu Hilton Garden Inn Kraków na lotnisku w Balicach, a stamtąd o godzinie 6 rano udali się do Francji. Lot do Marsylii, a następnie podróż autokarem na miejsce zakończyła się przed południem.

Drużyna z Montpellier obecnie plasuje się na szóstym miejscu w ligowej stawce. Sezon rozpoczęła od trzech porażek, ale kolejne pięć spotkań wygrała. Ekipa ta to wielonarodowa mieszanka. Co ciekawe, w wyjściowej szóstce gra aż trzech Brazylijczyków i dwóch Argentyńczyków. W szeregach francuskiej drużyny jest też Kanadyjczyk.

W pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów mistrzowie Francji ulegli na wyjeździe wicemistrzowi Niemiec VfB Friedrichshafen 2:3. Natomiast zespół JW pokonał na inaugurację przed własną publicznością serbską Vojvodinę Nowy Sad 3:0.

Jastrzębski Węgiel przystępuje do tego spotkania w dobrych nastrojach, jako zespół niepokonany w tym sezonie na żadnym polu – w lidze, Superpucharze oraz Lidze Mistrzów.

Początek środowej potyczki o godzinie 18:00.

Biuro Prasowe Jastrzębskiego Węgla


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].