Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
WOŚP w Raciborzu na godz. 18.40: 44 384,60 zł
O 17.20 było: 25 847,51 zł; skarbonka z PCS: 1643,21 zł i 3,60 euro; skarbonka z MDK: 334,83 zł

GKS Jastrzębie rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej

W poniedziałek, 9 stycznia, piłkarze GKS-u Jastrzębie wznowili przygotowania do rundy wiosennej eWinner 2. Ligi.

GKS Jastrzębie rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej

Przez pierwsze dwa tygodnie styczniowych przygotowań zespół trenował będzie na własnych obiektach przy ul. Kościelnej. Pierwsze zajęcia rozpoczną się w poniedziałek o godzinie 11:00. Podobnie będzie w kolejnych dniach, na które zaplanowano po jednej jednostce treningowej na Moszczenicy.

Pierwszym sparingpartnerem GKS-u Jastrzębie będzie pierwszoligowa Odra Opole, z którą zmierzą się w Opolu w sobotę, 14 stycznia. Początek meczu zaplanowano na godzinę 12:00. Kolejnymi rywalami będą pierwszoligowe Podbeskidzie Bielsko-Biała, z którym zmierzą się w środę (18 stycznia) w Bielsku-Białej o godzinie 12:00 oraz trzecioligowy Rekord Bielsko-Biała (sobota, 21 stycznia).

Z kolei w dniach 23-28 stycznia drużyna przebywać będzie na obozie przygotowawczym, którego szczegóły pojawią się w osobnym komunikacie.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~płaszcz (89.25. * .86) 10.01.2023 08:21

2 liga amatorska... masakra, zlikwidować to i dać kasę na hokej