Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
WOŚP w Raciborzu na godz. 18.40: 44 384,60 zł
O 17.20 było: 25 847,51 zł; skarbonka z PCS: 1643,21 zł i 3,60 euro; skarbonka z MDK: 334,83 zł

Pierwszy tegoroczny trening zawodników GKS-u Jastrzębie

Piłkarze GKS-u Jastrzębie wznowili treningi w ramach przygotowań do rundy wiosennej eWinner 2. Ligi.

Pierwszy tegoroczny trening zawodników GKS-u Jastrzębie

Na boisku przy ul. Kościelnej w premierowych w tym roku zajęciach wzięło udział 23 zawodników, w tym trzech graczy testowanych. Byli to skrzydłowy Dominik Konecny, który wystąpił już w sparingach z Rekordem i Skrą, a także 27-letni portugalski środkowy pomocnik Joao Guilherme (ostatnio trzecioligowy portugalski Real SC, a w sezonie 2021/22 Olimpia Elbląg) oraz 17-letni skrzydłowy Tymon Kłosowicz z Escoli Varsovia.

W treningu udziału nie wzięli zawodnicy wystawieni na listę transferową.

Pierwszy tydzień treningów zakończy się sobotnim sparingiem z Odrą Opole, który zostanie rozegrany w Opolu o godzinie 11:00.

Kadra na pierwszym treningu: Farid Ali, Bartosz Boruń, Michał Antkowiak, Grzegorz Drazik, Szymon Gołuch, Joao Guilherme, Kamil Jadach, Dariusz Kamiński, Jakub Kasperowicz, Dominik Klimkiewicz, Tymon Kłosowicz, Dominik Konecny, Dominik Kulawiak, Przemysław Lech, Miłosz Misala, Krystian Mucha, Mateusz Słodowy, Daniel Stanclik, Daniel Szymczak, Dawid Witkowski, Nataniel Wybraniec, Natan Wysiński, Yevgeniy Zakharchenko.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~KotBaronaMunchhausena (188.147. * .95) 10.01.2023 16:18
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu