Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
WOŚP w Raciborzu na godz. 18.40: 44 384,60 zł
O 17.20 było: 25 847,51 zł; skarbonka z PCS: 1643,21 zł i 3,60 euro; skarbonka z MDK: 334,83 zł

Kacper Kawula odchodzi z GKS-u Jastrzębie

Środkowy obrońca Kacper Kawula odchodzi z GKS-u Jastrzębie. Kontrakt z 24-letnim zawodnikiem został rozwiązany za porozumieniem stron.

Kacper Kawula odchodzi z GKS-u Jastrzębie
Fot. Biuro Prasowe GKS Jastrzębie

„Kawul” dołączył do GKS-u Jastrzębie w lipcu 2022 roku.

Był to dla niego powrót do GKS-u Jastrzębie po ponad trzech latach. W rundzie jesiennej rozgrywek eWinner 2. Ligi wychowanek Szkółki Piłkarskiej MOSiR Jastrzębie rozegrał w zielono-czarno-żółtych barwach 14 spotkań (12 ligowych i 2 pucharowe).

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~KotBaronaMunchhausena (37.30. * .62) 15.01.2023 01:28
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Truman (89.72. * .169) 13.01.2023 18:39

Chyba klub woli grać najemnikami niż wychowankami....A kiedy śmiali się z siatkarzy.

~Prawda5445 (46.204. * .40) 13.01.2023 13:23

Będą grać w 10 xd