Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
WOŚP w Raciborzu na godz. 20.49: 103 133,34 zł
O 19.29 było 64 402,26 zł; o 18.40: 44 384,60 zł; o 17.20: 25 847,51 zł

Kadra GKS-u Jastrzębie na obóz w Busku-Zdroju

Dwudziestu dwóch zawodników znalazło się w kadrze na zimowy obóz przygotowawczy GKS-u Jastrzębie w Busku-Zdroju.

Kadra GKS-u Jastrzębie na obóz w Busku-Zdroju

W Busku-Zdroju drużyna przebywać będzie od 23 do 28 stycznia. W tym czasie – oprócz pracy na boisku oraz w siłowni – rozegra także dwa sparingi. W środę zmierzy się z trzecioligowymi rezerwami Korony Kielce (początek meczu o godzinie 17:45), a w sobotę, na zakończenie obozu, zagra z trzecioligowymi rezerwami Cracovii Kraków (początek o godzinie 13:00).

W kadrze na obóz znaleźli się m.in.: Sebastian Golak (Chojniczanka Chojnice), Piotr Jakubowski (Zagłębie Sosnowiec), Joao Guilherme (w poprzedniej rundzie portugalski Real SC), Jakub Nowak (Zagłębie Sosnowiec) i Koki Toginati (Grunwald Ruda Śląska).

Kadra na obóz w Busku-Zdroju:

Bramkarze: Michał Antkowiak, Grzegorz Drazik

Obrońcy: Bartosz Boruń, Sebastian Golak, Piotr Jakubowski, Dominik Klimkiewicz, Dominik Kulawiak, Mateusz Słodowy, Dawid Witkowski, Yevgeniy Zakharchenko

Pomocnicy: Farid Ali, Joao Guilherme, Kamil Jadach, Dariusz Kamiński, Przemysław Lech, Krystian Mucha, Jakub Nowak, Daniel Szymczak, Koki Togitani, Nataniel Wybraniec

Napastnicy: Szymon Gołuch, Daniel Stanclik

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Daroo (89.64. * .208) 24.01.2023 14:39

No z taką kadrą jaką mamy to niestety nie
Szkoda pieniędzy na taki obóz dla grajków z klasy podwórkowej

~TowarzystSekretarz (188.241. * .5) 23.01.2023 20:15

Czy taki oboz cos tym patalachom pomoze?