Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS Jastrzębie podpisał kontrakt z João Guilherme

Nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie został portugalski pomocnik João Guilherme, który związał się z Klubem kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2024 roku.

GKS Jastrzębie podpisał kontrakt z João Guilherme
Fot. gksjastrzebie.com

João Guilherme urodził się 1 lutego 1995 roku i występuje na pozycji środkowego pomocnika. Przez zdecydowaną większość dotychczasowej kariery występował w klubach z niższych lig portugalskich, ale sezon 2021/2022 spędził w Polsce, a konkretnie w drugoligowej Olimpii Elbląg, której był podstawowym zawodnikiem, występując w sumie w 33 spotkaniach, tylko raz nie wychodząc w podstawowej jedenastce.

Zdobył w nich jednego gola i zaliczył trzy asysty. Rundę jesienną bieżącego sezonu spędził w rodzimej Portugalii w Realu SC, gdzie jednak wystąpił tylko w jednym spotkaniu.

Nowy pomocnik wystąpił we wszystkich tegorocznych meczach sparingowych GKS-u Jastrzębie, zdobywając jednego gola.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~DawoHanys (37.30. * .106) 26.01.2023 21:39

Guilherme wzmocni giekaesową oferme. I tak to da niewiele bo gieksa ma gorszą formę niż babcie chodzące do kościoła w niedziele.