KS Czarni Gorzyce organizuje międzynarodowy turniej KINDER Gorzyce CUP 2023 [ZAPOWIEDŹ]

27 i 28 maja w godzinach od 9 do 17 odbędzie się prawdziwe piłkarskie święto dla dzieci. KS Czarni Gorzyce z okazji dnia dziecka organizuje międzynarodowy turniej piłkarski KINDER Gorzyce CUP 2023.

KS Czarni Gorzyce organizuje międzynarodowy turniej KINDER Gorzyce CUP 2023 [ZAPOWIEDŹ]
Największy w regionie, międzynarodowy turniej KINDER Gorzyce CUP 2023 dla dzieci z roczników 2016 i młodsi.

Udział w tym turnieju potwierdziło już 30 zespołów z całego Śląska oraz z Czech. Na obiekcie przy ul. Bogumińskiej 1 w dwa dni zagrają m.in. takie marki jak: Akademia Górnika Zabrze, Akademia Banika Ostrava, FC Hlucin, GKS Jastrzębie, APG Glwice, Juventus Academy Piekary Śląskie, FK SK Polanka, ale także pobliskie drużyny m.in: GMKS 21 Nędza, Przyszłość Rogów, Unia Turza Śl., AP Rymer Rybnik, LKS Krzyżanowice oraz wiele innych.

W ostatni weekend maja łącznie do Gorzyc zawita ok.300 młodych zawodników i zawodniczek, którzy zmierzą się na zielonej murawie.

Już teraz zapraszamy wszystkich do wspólnego kibicowania i zabawy na obiektach KS Czarni Gorzyce z okazji dnia dziecka. Oprócz turnieju na wszystkich będą czekały liczne atrakcje: dmuchańce dla dzieci, mobilne boisko, malowanie twarzy, bogata gastronomia (popcorn, wata cukrowa, frytki, ale także wiele innych przekąsek na ciepło i zimno także dla dorosłych). Każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].