Skarb Kibica - Podokręg Racibórz
Przedstawiamy składy osobowe drużyn piłkarskich, reprezentujących PODOKRĘG RACIBÓRZ na różnych szczeblach rozgrywek (tj.: IV Liga, Klasa Okręgowa - 3 grupa, A Klasa, B Klasa i C Klasa). Materiał zawiera KADRY SENIORÓW na rundę wiosenną 2009 roku.
IV LIGA
KP "Unia" Racibórz
BRAMKARZE: Szymon Kubów, Michał Bedryj.
OBROŃCY: Jacek Selera, Łukasz Pytlik, Grzegorz Gawron, Piotr Sławik, Edward Kowalczyk, Adam Mużelak, Mirosław Pniewski, Mateusz Plecner.
POMOCNICY: Artur Potaczek, Tomasz Wardęga, Arkadiusz Janeta, Jarosław Rachwalski, Dawid Fryt, Patryk Podstawka, Łukasz Zejdler, Paweł Daszkiewicz, Łukasz Haras.
NAPASTNICY: Mariusz Frydryk, Sebastian Kapinos, Kamil Szałkowski, Adam Kiełtyka, Arkadiusz Klimaszka, Rafał Haras.
TRENER: Dariusz Widawski.
PRZYBYLI: Arkadiusz Klimaszka, Rafał Haras, Łukasz Zejdler, Paweł Daszkiewicz, Łukasz Haras i Mateusz Plecner (wychowankowie).
UBYLI: Łukasz Behrendt (Pietrowice Wielkie), Stefan Posacki (Cukrownik Baborów - wypożyczony), Maciej Biegański (nie wznowił treningów - studia), Wojciech Podolak (przerwa w treningach - wypadek w pracy).
KS "Przyszłość" Rogów
BRAMKARZE: Beniamin Jastrzębowski, Rafał Niedziela, Rafał Jarzombek, Grzegorz Tomala.
OBROŃCY: Roland Kachel, Marek Malcher, Dawid Sander, Tomasz Sosna, Rafał Pokorny, Grzegorz Styczeń, Szymon Waga, Wojciech Pucka.
POMOCNICY: Artur Mościcki, Łukasz Pyka, Daniel Romanowicz, Krzysztof Błędowski, Marcin Ochojski.
NAPASTNICY: Wojciech Dzierżenga, Piotr Kobeszko, Piotr Kuś, Artur Łaciok, Dominik Kiepas.
TRENER: Paweł Sibik.
PRZYBYLI: Krzysztof Błędowski (Marklowice), Grzegorz Tomala i Artur Łaciok (Jastrzębie), Rafał Jarzombek (Polonia Bytom).
UBYLI: Michal Pleśko i Michal Lalik (MŚK Żilina - Słowacja), Łukasz Dzierżęga (Chróścice), Rafał Krzyśka (Knurów - liga halowa).
TS "Górnik" Pszów
BRAMKARZE: Daniel Szkuta, Krzysztof Rek.
OBROŃCY: Michał Dziwisz, Marcin Należyty, Sebastian Peczka, Grzegorz Tosta, Wojciech Hetmaniok.
POMOCNICY: Jacek Kwiatoń, Artur Wramba, Klaudiusz Szweda, Sebastian Mańka, Bartosz Stawarski, Bogusław Drobny, Bartłomiej Burek, Grzegorz Sitko.
NAPASTNICY: Tycjan Liberadzki, Kamil Jackowski, Rafał Robakowski, Artur Sobala, Krzysztof Knesz, Adrian Szrejer.
TRENER: Tomasz Gajewski.
PRZYBYLI: Krzysztof Knesz (Rymer Niedobczyce), Krzysztof Rek (Rzuchów - wypożyczony).
UBYLI: Dawid Klima (Krzyżanowice - wypożyczony), Marek Robakowski i Dawid Widenka (Krzyżkowice - wypożyczeni), Patryk Kustos (nie wznowił treningów).
KLASA OKRĘGOWA
LKS "Naprzód 46" Zawada
BRAMKARZE: Tomasz Bąkowski, Wojciech Somerla.
OBROŃCY: Dawid Gołdyn, Marcin Szymiczek, Michał Jaskólski, Piotr Pontus, Artur Jędrysik, Patryk Knura, Matusz Langosz, Mateusz Reś, Tomasz Dąbek.
POMOCNICY: Bartosz Byczek, Kamil Benauer, Dawid Nielek, Tomasz Król, Krzysztof Seemann, Bartłomiej Setlak, Krzysztof Szewczyk, Rafał Wójt, Szymon Ciuberek, Adrian Pietraszewski, Piotr Jęczmionka, Tomasz Karkoszka, Dawid Dąbek.
NAPASTNICY: Mateusz Kołodziejczyk, Konrad Rybak, Tomasz Sobeczko, Leszek Urbański, Marek Wojak.
TRENER: Miroslav Copiak.
PRZYBYLI: Rafał Wójt (Odra Wodzisław ME), Tomasz Sobeczko (Gaszowice - wypożyczony), Krzysztof Szewczyk i Piotr Jęczmionka (WSP Wodzisław), Wojciech Somerla, Artur Jędrysik, Mateusz Reś, Tomasz Dąbek, Bartosz Byczek i Leszek Urbański (wychowankowie).
UBYLI: Dominik Zganiacz (Gorzyce), Szymon Kasprzak (Radziejów), Marcin Dzierżęga (Lubomia - wypożyczony), Wojciech Frycz (Pietrowice Wielkie - wypożyczony), Szymon Kaźmierczak i Piotr Kiełbasa (Jedłownik), Piotr Włodarek (Odra Wodzisław ŚLJ - wypożyczony).
LKS "Naprzód 32" Syrynia
BRAMKARZE: Tadeusz Palka, Artur Kuczera.
OBROŃCY: Damian Maciuga, Błażej Woźniak, Dawid Szymura, Arkadiusz Marek, Marcin Pawełek, Mariusz Mielańczyk, Arkadiusz Kozyra, Tomasz Stolarczyk.
POMOCNICY: Artur Grabiec, Marcin Pawłowski, Adam Burek, Paweł Chojak, Łukasz Tront, Daniel Kozioł, Mateusz Szałek.
NAPASTNICY: Marcin Pocialik, Tomasz Pluta, Dawid Pluta, Marek Burek.
TRENER: Tomasz Pocialik.
PRZYBYLI: Arkadiusz Kozyra (Czyżowice), Tomasz Stolarski (Jedłownik), Marek Burek, Mateusz Szałek, Mariusz Mielańczyk, Marcin Pawełek i Artur Kuczera (wychowankowie).
UBYLI: Adam Jachimowicz (Krzyżanowice), Mateusz Bojdoł (Jedłownik - powrót z wypożyczenia), Marek Kurzydym (Pietrowice Wielkie - wypożyczony), Marek Adamczyk i Grzegorz Kowalski (wolni zawodnicy).
LKS Krzyżanowice
BRAMKARZE: Roman Bindacz, Dawid Fichna.
OBROŃCY: Tomasz Strzelec, Damian Heliosz, Leszek Ruszar, Arkadiusz Kühn, Marek Kamczyk, Arkadiusz Śliwa.
POMOCNICY: Marcin Janowicz, Tomasz Lemiesz, Sebastian Górny, Krzysztof Pientka, Grzegorz Kaziur, Dawid Klima, Michał Zieliński, Paweł Hajdamacha, Michał Krzyżok, Adam Jachimowicz.
NAPASTNICY: Artur Dudacy, Wojciech Śliwa, Jacek Bażan, Łukasz Wochnik, Robert Rybarz.
TRENER: Andrzej Marców.
PRZYBYLI: Adam Jachimowicz (Syrynia), Michał Zieliński (Włókniarz Kietrz), Dawid Klima (Pszów - wypożyczony), Michał Krzyżok, Łukasz Wochnik, Robert Rybarz i Dawid Fichna (wychowankowie).
UBYLI: Krzysztof Brzoska (Rydułtowy - powrót z wypożyczenia), Marek Besz (Chałupki), Marek Dudek (Kąty Wrocławskie - wypożyczony), Daniel Wicha (Zabełków - wypożyczony), Adam Matuszek (kontuzja), Leszek Błaszczok i Krzysztof Kolorz (nie wznowili treningów).
LKS "Naprzód" Czyżowice
BRAMKARZE: Patryk Marus, Szymon Kamczyk.
OBROŃCY: Grzegorz Jędrysik, Artur Sosna, Sebastian Sosna, Tomasz Kołek, Antoni Jeleń, Andrzej Kłosok, Robert Derleta, Radosław Kiełb.
POMOCNICY: Rafał Mandera, Marek Raszczok, Adam Kurzydem, Sebastian Neska, Bartosz Fabjanowicz, Mateusz Buko, Kamil Kubica, Dawid Kubica, Zbigniew Adamczyk, Szymon Weideman, Aleksander Kucza.
NAPASTNICY: Damian Kwiatoń, Krzysztof Adamczyk, Krzysztof Raszczok, Paweł Tannenberg,
TRENER: Antoni Jeleń.
PRZYBYLI: Kamil Kubica, Dawid Kubica, Bartosz Fabjanowicz i Szymon Weideman (Jedłownik - juniorzy), Robert Derleta (wolny zawodnik), Zbigniew Adamczyk (wznowił treningi), Radosław Kiełb (wychowanek).
UBYLI: Arkadiusz Kozyra (Syrynia).
LKS "Baterex" Nędza
BRAMKARZE: Leszek Zając, Sebastian Skupnik.
OBROŃCY: Adam Chrząszcz, Damian Mrozek, Henryk Depta, Bernard Paprotny, Damian Koczewski, Tomasz Przeliorz.
POMOCNICY: Adrian Cichecki, Szymon Cichecki, Tomasz Czerny, Michał Stroka, Jacek Depta, Adam Baron, Marcin Bochenek, Patryk Kornas, Dominik Pluta, Martin Sobeczko.
NAPASTNICY: Grzegorz Malina, Bronisław Kłosek, Tomasz Kosteczko, Andrzej Buliński.
TRENER: Wiesław Bugdoł.
PRZYBYLI: Dominik Pluta (Lubomia), Martin Sobeczko (wychowanek).
UBYLI: Jan Depta (Górki Śląskie), Grzegorz Kuszek (nie wznowił treningów - studia).
LKS "Czarni" Gorzyce
BRAMKARZE: Paweł Kulczyk, Mariusz Grudecki.
OBROŃCY: Witold Lamczyk, Tomasz Kamczyk, Marcin Widenka, Tomasz Cielusek, Jan Krupiński, Tadeusz Psota, Marek Kołek, Grzegorz Łukasiak, Przemysław Jabłecki.
POMOCNICY: Radosław Wala, Marcin Płaczek, Robert Wala, Rafał Wala, Maciej Gaiński, Dawid Skrzyszowski, Marcin Szymon, Paweł Stajer, Rafał Jęczmionka.
NAPASTNICY: Rafał Szarek, Dariusz Błaszczok, Kamil Jezierski, Daniel Durka, Dominik Zganiacz.
TRENER: Grzegorz Folwarczny.
PRZYBYLI: Dominik Zganiacz (Zawada), Jan Krupiński i Rafał Wala (wychowankowie).
UBYLI: Radosław Parma (Łaziska Rybnickie), Tomasz Glenc (zakończył karierę), Wojciech Bauerek i Marek Korpjaniuk (nie wznowili treningów).
LKS "Silesia" Lubomia
BRAMKARZE: Adam Burek, Radosław Kozak.
OBROŃCY: Andrzej Miensopust, Łukasz Smuda, Marcin Jasiak, Dominik Wojtek, Michał Jambor, Arnold Burek.
POMOCNICY: Sebastian Piechota, Przemysław Ekiert, Łukasz Matuszek, Mateusz Zdrzałek, Wojciech Matuszek, Krystian Widenka, Radosław Kojtych.
NAPASTNICY: Rafał Ochojski, Marcin Dzierżęga, Mirosław Pawlusiński, Bartłomiej Filiński.
TRENER: Sebastian Piechota.
PRZYBYLI: Marcin Dzierżęga (Zawada - wypożyczony), Bartłomiej Filiński (Skrbeńsko - wypożyczony), Radosław Kozak (wolny zawodnik), Arnold Burek i Krystian Widenka (wychowankowie).
UBYLI: Dominik Pluta (Nędza), Sebastian Mazur (Krzanowice), Dariusz Kochanek, Krzysztof Tomas i Marcin Rabas (nie wznowili treningów).
KS "Przyszłość" Rogów II
BRAMKARZE: Beniamin Jastrzębowski, Rafał Niedziela, Rafał Jarzombek, Grzegorz Tomala.
OBROŃCY: Wojciech Swoboda, Wojciech Jęczmionka, Sławomir Glenc, Dawid Juzek, Mateusz Mołdrzyk, Marek Olejniczak, Karol Rozy, Krzysztof Tanżyna, Dariusz Wodecki, Mirosław Staniek.
POMOCNICY: Paweł Białas, Jacek Jęczmionka, Adam Kania, Wojciech Klimek, Paweł Matuszek, Radosław Strączek, Adam Wieczorek, Rafał Zając, Michał Zając, Mariusz Mularczyk.
NAPASTNICY: Grzegorz Szymiczek, Łukasz Szczyrba, Krzysztof Michna.
TRENER: Mirosław Staniek.
PRZYBYLI: Karol Rozy (wznowił treningi).
UBYLI: Rafał Michna (służba wojskowa).
LKS "Start" Pietrowice Wielkie
BRAMKARZE: Marek Kurzydym, Remigiusz Danel, Sławomir Gronkiewicz.
OBROŃCY: Zdzisław Marszolik, Daniel Koryciak, Damian Sergiel, Artur Schmidt, Szymon Sachs, Damian Janecki.
POMOCNICY: Artur Pączko, Rafał Drożdż, Kamil Pierchała, Paweł Filip, Aleksander Pientka, Marcin Moskal, Jacek Kosiba, Łukasz Behrendt, Wojciech Frycz.
NAPASTNICY: Łukasz Bawoł, Grzegorz Kosiba, Gabriel Durchslag, Roman Kowalczyk.
TRENER: Michał Brachmański.
PRZYBYLI: Szymon Sachs (Górki Śląskie), Łukasz Behrendt (Unia Racibórz), Marek Kurzydym (Syrynia - wypożyczony), Damian Janecki (Skrbeńsko - wypożyczony), Wojciech Frycz (Zawada - wypożyczony).
UBYLI: Kamil Trukała (kontuzja).
A KLASA
LKS Chałupki
BRAMKARZE: Tomasz Podgórski, Rafał Swaby.
OBROŃCY: Bernard Tomaszewski, Damian Sypień, Krzysztof Szweda, Marcin Pacia, Jacek Podgórski, Marek Besz, Adam Bolik, Grzegorz Kaniewski, Adam Cimała, Adrian Przybylski.
POMOCNICY: Adrian Dawid, Maciej Kozłowski, Krystian Tomaszewski, Marcin Sypień, Tomasz Mucha, Mateusz Besz, Mariusz Bacewicz, Tomasz Paskuda, Paweł Skowyra, Jacek Nowak.
NAPASTNICY: Dawid Fedorów, Tomasz Bolik, Andrzej Kaczor.
TRENER: Roman Kaczor.
PRZYBYLI: Marek Besz (Krzyżanowice), Andrzej Kaczor, Mariusz Bacewicz, Tomasz Mucha i Mateusz Besz (Zabełków), Adam Bolik (Buków), Adam Cimała (Owsiszcze), Tomasz Paskuda (Bolesław - wypożyczony), Paweł Skowyra (Bieńkowice - wypożyczony), Rafał Swaby (wznowił treningi), Grzegorz Kaniewski (wolny zawodnik).
UBYLI: nikt.
LKS Tworków
BRAMKARZE: Dawid Mańczyk, Piotr Pękała.
OBROŃCY: Marcin Fojcik, Martin Wojtek, Grzegorz Adamczyk, Mirosław Krakowczyk, Michał Fulneczek, Dawid Buba.
POMOCNICY: Krzysztof Popławski, Mateusz Mrozek, Paweł Paprocki, Stefan Pawlik, Michał Malcharek, Michał Sala, Marcin Rossa, Michał Latoń.
NAPASTNICY: Michał Wolnik, Dawid Hajowski, Piotr Wieder, Marek Pytlik.
TRENER: Krzysztof Popławski.
PRZYBYLI: nikt.
UBYLI: Michał Affa i Bogdan Mańczyk (nie wznowili treningów).
LKS Górki Śląskie
BRAMKARZE: Eugeniusz Dudek, Mariusz Kołakowski.
OBROŃCY: Jarosław Panuś, Marcin Czorny, Piotr Kwiatkowski, Marcin Radiszewski, Artur Weiner, Stanisław Gorus.
POMOCNICY: Łukasz Sombrowski, Sebastian Duda, Szymon Gronert, Tomasz Zawada, Bartosz Mazurek, Marcin Mikler, Arkadiusz Gronert, Paweł Łukoszek.
NAPASTNICY: Andrzej Krupa, Łukasz Kałuża, Jan Depta.
TRENER: Andrzej Wypłosz.
PRZYBYLI: Bartosz Mazurek (ROW Rybnik), Jan Depta (Nędza).
UBYLI: Jarosław Sznajder i Marcin Wilk (Lyski), Szymon Sachs (Pietrowice Wielkie), Dawid Sachs (Radlin), Michał Gwioździk (Wielopole).
KS "Gosław" Jedłownik
BRAMKARZE: Dawid Mika, Mateusz Bojdoł.
OBROŃCY: Kamil Kordek, Szymon Kaźmierczak, Mateusz Woźnica, Marek Kłapsia, Paweł Piechoczek.
POMOCNICY: Przemysław Mikrut, Marcin Węgrzyk, Mateusz Szuścik, Marcin Ogierman, Szymon Tlołka, Łukasz Moczała.
NAPASTNICY: Dawid Bober, Tomasz Palasz, Bartosz Stolarski, Mateusz Andreczko, Piotr Kiełbasa.
TRENERZY: Janusz Kosubek i Damian Kucza.
PRZYBYLI: Mateusz Bojdoł (Syrynia - powrót z wypożyczenia), Szymon Kaźmierczak i Piotr Kiełbasa (Zawada), Paweł Piechoczek (Marklowice - wypożyczony), Łukasz Moczała (Odra Wodzisław ME), Mateusz Andreczko (wznowił treningi).
UBYLI: Tomasz Stolarski (Syrynia), Przemysław Kuczok i Wojciech Chłapek (kontuzje), Jacek Bałuszyński i Piotr Sowisz (trenerzy drużyn młodzieżowych).
LKS "Buk" Rudy
BRAMKARZE: Ryszard Morgała, Łukasz Wenglorz.
OBROŃCY: Rafał Wilk, Artur Bębenek, Roman Glück, Marcin Bok, Grzegorz Moric, Łukasz Moric.
POMOCNICY: Mariusz Wanglorz, Marek Depta, Tomasz Bok, Piotr Zientek, Michał Depta, Mateusz Procek, Adam Bok, Michał Depta.
NAPASTNICY: Piotr Bębenek, Marcin Procek, Mateusz Tobias.
TRENER: Jan Bok.
PRZYBYLI: nikt.
UBYLI: nikt.
LKS "Dąb" Gaszowice
BRAMKARZE: Łukasz Strzelecki, Rafał Świerczek, Roman Brzoza, Michał Brachman.
OBROŃCY: Zbigniew Bienia, Tomasz Belta, Łukasz Belta, Piotr Zając, Adrian Dzierżenga, Przemysław Sznajder, Krzysztof Polczyk.
POMOCNICY: Artur Sapek, Daniel Michalski, Paweł Bugdol, Bogdan Zientek, Roman Wiesiołek, Dawid Adamczyk, Michał Sztajer.
NAPASTNICY: Dariusz Strączek, Patryk Skowron, Jakub Krajewski, Michał Bąk, Mariusz Radziszewski.
TRENER: Krzysztof Polczyk.
PRZYBYLI: Roman Brzoza (wznowił treningi), Michał Brachman (Jejkowice - juniorzy).
UBYLI: Tomasz Sobeczko (Zawada - wypożyczony), Artur Kosik i Michał Mazurek (nie wznowili treningów).
LKS Samborowice
BRAMKARZE: Bartosz Brdak, Rafał Kerlin.
OBROŃCY: Dariusz Karasiewicz, Henryk Podolski, Artur Wolnik, Mateusz Mrowiec, Robert Błaszczok, Artur Wróblewski, Marek Nieborowski.
POMOCNICY: Mariusz Cichoń, Michał Sokołowski, Adam Karasiewicz, Rafał Wróblewski, Mirosław Wasiuta, Tomasz Śliwiński, Jakub Kunik, Denis Musioł.
NAPASTNICY: Paweł Karczewski, Krzysztof Złoczowski, Adam Krziżok, Janusz Nieborowski, Tomasz Żymełka.
TRENER: Dariusz Karasiewicz.
PRZYBYLI: Denis Musioł (Pietrowice Wielkie).
UBYLI: Sebastian Wojtasik (wyjazd za granicę), Tomasz Rostek (nie wznowił treningów).
KS 1905 Krzanowice
BRAMKARZE: Krzysztof Wochnik, Mariusz Kostka, Marek Klimaszka.
OBROŃCY: Julian Wochnik, Marcel Widriński, Tomasz Szafarczyk, Dawid Rusnak, Tomasz Sosna, Mateusz Matioszek, Łukasz Niedźwiecki, Joachim Jureczka.
POMOCNICY: Waldemar Hnida, Krystian Polednik, Mateusz Hońca, Tomasz Kopiec, Aleksander Abrahamczyk, Szymon Kucznierz, Maciej Kozicki, Adam Sosna, Marek Baszton, Sebastian Mazur.
NAPASTNICY: Marcin Wojnarowski, Tomasz Pieczarek, Rafał Jenderka, Remigiusz Drzymała, Roland Drzymała, Adrian Kerner.
TRENER: Grzegorz Wojtas.
PRZYBYLI: Sebastian Mazur (Lubomia).
UBYLI: Patryk Wilczyński (Pietraszyn - wypożyczony).
LKS "Unia" Turza Śląska
BRAMKARZE: Marek Kłosok, Mirosław Myśliwiec, Rafał Gajdosz.
OBROŃCY: Zbigniew Błąkała, Filip Czakański, Janusz Różański, Mariusz Różański, Adam Świtała, Mariusz Gajda, Mirosław Kotas, Jarosław Kulik, Daniel Pękała, Adam Pogoda.
POMOCNICY: Paweł Młot, Piotr Paciok, Tomasz Pogoda, Kamil Stefański, Krzysztof Turek, Robert Weisman, Patrycjusz Kisiel.
NAPASTNICY: Wojciech Hetmaniok, Rafał Mitko, Mateusz Piskorek, Sławomir Chrobok, Artur Skiba, Leszek Dzierżęga.
TRENER: Krzysztof Turek.
PRZYBYLI: Rafał Gajdosz (Olza), Mariusz Gajda (Krzyżkowice), Patrycjusz Kisiel i Artur Skiba (wychowankowie), Mirosław Kotas, Jarosław Kulik i Daniel Pękała (wolni zawodnicy), Adam Pogoda i Sławomir Chrobok (wznowili treningi).
UBYLI: Paweł Gardian i Piotr Stepczuk (Bieńkowice), Jan Brocki (kontuzja), Dawid Kwiczala (nie wznowił treningów).
LKS Lyski
BRAMKARZE: Dariusz Bierza, Mateusz Kuczera.
OBROŃCY: Sebastian Zimoń, Grzegorz Gańcorz, Daniel Wieczorek, Kamil Macioszek, Dariusz Pilarek, Mateusz Miur, Jarosław Sznajder, Marcin Wilk, Paweł Wojaczek, Robert Kalwar.
POMOCNICY: Dariusz Pilarek, Tomasz Zielonka, Kazimierz Zimoń, Martin Gawlyta, Dawid Machoczek, Dawid Gawliczek, Dawid Nieszporek, Arkadiusz Gaszka, Kamil Gawlyta.
NAPASTNICY: Dariusz Cieślak, Mateusz Jurkiewicz, Mateusz Wolnik, Krzysztof Perenc, Grzegorz Dziamałek, Czesław Wojciechowski.
TRENER: Tomasz Zielonka.
PRZYBYLI: Jarosław Sznajder i Marcin Wilk (Górki Śląskie), Grzegorz Dziamałek, Dawid Machoczek, Dawid Gawliczek i Dawid Nieszporek (Jejkowice), Arkadiusz Gaszka (Chwałęcice), Robert Kalwar (wolny zawodnik), Czesław Wojciechowski i Paweł Wojaczek (wznowili treningi), Mateusz Kuczera i Kamil Gawlyta (wychowankowie).
UBYLI: Marek Kuczera i Zbigniew Dyczka (Jejkowice), Paweł Papierok (służba wojskowa), Artur Bywalec, Piotr Kwiczala, Krzysztof Ulbrych, Piotr Skowronek i Szymon Zdziebczuk (nie wznowili treningów).
LKS "Czarni" Nowa Wieś
BRAMKARZE: Artur Griszke, Artur Daszek.
OBROŃCY: Mirosław Twardzik, Lucjan Broża, Kamil Jonderko, Adam Bugdoll, Paweł Kampka, Krzysztof Kuszek.
POMOCNICY: Krzysztof Cieślik, Łukasz Sobeczko, Sebastian Sitek, Dariusz Mańka, Paweł Cojg, Mateusz Trzcionka, Paweł Wyżyński.
NAPASTNICY: Bogumił Woźnica, Adam Stokowski, Marcin Adam, Damian Błaszczok.
TRENER: Leszek Mańka.
PRZYBYLI: Paweł Wyżyński (Raszczyce - powrót z wypożyczenia), Paweł Kampka (Raszczyce), Marcin Adam (Kończyce Małe), Damian Błaszczok (wychowanek).
UBYLI: nikt.
LKS Ocice Racibórz
BRAMKARZE: Jacek Herok, Oktawian Surmiak, Karol Hawliczek.
OBROŃCY: Damian Kleta, Piotr Potaczek, Mateusz Leks, Szymon Szramowski, Patryk Jasny, Sławomir Praszelik.
POMOCNICY: Krzysztof Plinta, Mirosław Szurgacz, Daniel Skupnik, Maciej Sromek, Marek Klohsek, Michał Binek, Michał Siara, Piotr Tkocz.
NAPASTNICY: Paweł Solich, Krzysztof Grud, Marcin Handziuk, Jarosław Król, Tomasz Klohsek.
TRENER: Marcin Handziuk.
PRZYBYLI: Jacek Herok (Orzeł Dzierżysław), Michał Siara, Piotr Tkocz i Sławomir Praszelik (wznowił treningi).
UBYLI: Rajmund Leks (Gamów), Marcin Swandula i Łukasz Wuzik (kontuzje), Konrad Fedyn (nie wznowił treningów - studia).
KS Kornowac
BRAMKARZE: Rafał Skatuła, Radosław Nawrat.
OBROŃCY: Adam Błahut, Roman Lankocz, Dariusz Rydygiel, Piotr Kowol, Mariusz Urbas, Jan Knura.
POMOCNICY: Marcin Wałach, Samuel Wróbel, Edward Moneta, Paweł Kowol, Przemysław Pytlik, Krzysztof Wojciechowski, Marcin Iksal.
NAPASTNICY: Krzysztof Kura, Leszek Gatnar, Sławomir Kolorz.
TRENER: Marcin Iksal.
PRZYBYLI: Radosław Nawrat (wolny zawodnik).
UBYLI: Artur Staniek (Rafako Racibórz - wypożyczony), Grzegorz Frankowski (Studzienna), Sebastian Moń (nie wznowił treningów - studia).
LKS "Strzelec" Rzuchów
BRAMKARZE: Piotr Bolik, Tomasz Grela.
OBROŃCY: Krzysztof Bluszcz, Łukasz Czogała, Wojciech Gajda, Dariusz Guzy, Marek Kołek, Rafał Materzok, Szymon Miera, Krzysztof Primus, Tomasz Swaczyna, Rafał Zapała, Mateusz Kura.
POMOCNICY: Marcin Drzeniek, Łukasz Kołek, Mariusz Kowalczyk, Łukasz Lindner, Dariusz Malcherczyk, Krzysztof Pożarowszczyk, Rafał Materzok.
NAPASTNICY: Bartosz Bochynek, Tomasz Brodziński, Zenon Rogoś, Witold Elsner, Wojciech Stawiarz, Robert Opolony.
TRENER: Witold Elsner.
PRZYBYLI: Robert Opolony i Mateusz Kura (Lubomia - juniorzy), Piotr Bolik (wolny zawodnik).
UBYLI: Krzysztof Rek (Pszów - wypożyczony), Stanisław Janosz (nie wznowił treningów).
KS "Rafako" Racibórz
BRAMKARZE: Artur Staniek, Mariusz Rzepka, Tomasz Kurpis.
OBROŃCY: Sebastian Nowakowski, Tomasz Gromala, Roman Gołąbek, Andrzej Kiciak, Tomasz Wojciechowski, Wojciech Skopiński, Adam Mucha, Grzegorz Baran, Paweł Kołpiński.
POMOCNICY: Krzysztof Masny, Grzegorz Dancewicz, Arkadiusz Górszczyk, Dariusz Binek, Sławomir Pytlik, Jerzy Halfar, Szymon Posmyk, Grzegorz Wojda, Piotr Sitnik.
NAPASTNICY: Tomasz Wiciński, Wojciech Grabiniok, Michał Węgrzyn, Marcin Pawlisz.
TRENER: Wojciech Maksymczak.
PRZYBYLI: Artur Staniek (Kornowac - wypożyczony), Piotr Sitnik (Unia Racibórz OLJ - wypożyczony), Grzegorz Baran (wznowił treningi), Paweł Kołpiński i Marcin Pawlisz (wychowankowie).
UBYLI: Dawid Mosek (Bieńkowice - wypożyczony), Krzysztof Hermacki (Pietraszyn - wypożyczony).
LKS "Naprzód 37" Krzyżkowice
BRAMKARZE: Michał Tomiczny, Dariusz Ciupka.
OBROŃCY: Adam Gatnar, Grzegorz Kądziela, Marcin Rusek, Łukasz Grosman, Marek Robakowski.
POMOCNICY: Zbigniew Burek, Sławomir Zielonka, Szymon Rusek, Jacek Bugla, Grzegorz Powała, Michał Goralczyk, Aleksander Goralczyk, Daniel Ratajczak, Krzysztof Błaszczyk, Łukasz Kirszniak.
NAPASTNICY: Adam Borzucki, Mariusz Fibic, Łukasz Przybyła, Dawid Widenka, Tomasz Mandrysz.
TRENER: Michał Goralczyk.
PRZYBYLI: Marek Robakowski i Dawid Widenka (Pszów - wypożyczeni).
UBYLI: Mariusz Gajda (Turza Śląska), Anatol Mokropuło, Adam Szmelich, Tomasz Piela i Paweł Król (nie wznowili treningów).
B KLASA
LKS Ruda Kozielska
BRAMKARZE: Damian Gloger, Krzysztof Musioł.
OBROŃCY: Marcin Adamiak, Michał Belkius, Piotr Ficek, Andrzej Musioł, Daniel Szendzielorz, Roman Węglorz, Rafał Wilk, Mateusz Klimek.
POMOCNICY: Michał Joszko, Adam Krawiec, Adam Michalik, Paweł Michna, Beniamin Miera, Robert Ptaszek, Wojciech Węglorz, Rafał Musioł, Andrzej Stronczyński.
NAPASTNICY: Marian Bachrej, Zygmunt Kręcichwost, Krzysztof Pacyga, Łucjan Węglorz, Mateusz Kocot.
TRENER: Beniamin Miera.
PRZYBYLI: nikt.
UBYLI: nikt.
LKS "Odra" Nieboczowy
BRAMKARZE: Leszek Krzyżok, Damian Szłyk, Patryk Godoj.
OBROŃCY: Czesław Ochwat, Roman Zdrzałek, Marcin Myśliwiec, Grzegorz Porwoł, Roman Ochwat, Jacek Wilk, Błażej Wuwer.
POMOCNICY: Krzysztof Wincierz, Janusz Kuźnik, Adam Zając, Dawid Brodziński, Janusz Tomala, Adrian Klimanek, Sebastian Pytlarz, Jarosław Lach.
NAPASTNICY: Piotr Niestrój, Artur Dziwoki, Adam Cisiński, Przemysław Oczadły.
TRENER: Piotr Szlezinger.
PRZYBYLI: Jarosław Lach (Krzyżkowice - wypożyczony), Piotr Niestrój (Brzezie - wypożyczony), Przemysław Oczadły (wolny zawodnik), Błażej Wuwer i Patryk Godoj (wychowankowie).
UBYLI: Krzysztof Koczwara (Syrynia II), Daniel Franiczek (Owsiszcze), Sylwiusz Janoszek, Andrzej Kuryłowicz i Mateusz Lazar (nie wznowili treningów), Grzegorz Deptuch (kontuzja).
MKS "Maxpol" Kuźnia Raciborska
BRAMKARZE: Sebastian Jacek, Kamil Krawiec, Krzysztof Krawiec.
OBROŃCY: Michał Ratajszczak, Dawid Prekaniak, Marcin Ogonowski, Cezary Puzio, Paweł Puzio, Andrzej Bieniewski, Waldemar Bieniewski.
POMOCNICY: Artur Ledwoń, Wojciech Kilian, Łukasz Sobalak, Tomasz Tokarski, Kamil Czogała, Maciej Wcisło, Piotr Wiączek, Rafał Wałęka.
NAPASTNICY: Mariusz Bieniewski, Marcin Hómin, Mateusz Kuśka, Tomasz Jacek,
Sebastian Dziadura.
TRENER: Mieczysław Krawiec.
PRZYBYLI: Waldemar Bieniewski, Krzysztof Krawiec i Maciej Wcisło (wolni zawodnicy).
UBYLI: Piotr Świderek (Siedliska), Andrzej Leś (wyjazd za granicę).
LKS Studzienna
BRAMKARZE: Rafał Koczwara, Daniel Zientek, Artur Witeczek.
OBROŃCY: Piotr Tchórz, Jan Koloch, Damian Siwoń, Tomasz Kszuk, Piotr Tumulka, Mateusz Cyranek, Łukasz Widenka, Tomasz Myśliwiec.
POMOCNICY: Adrian Szymiczek, Dawid Marcinek, Arnold Matuszek, Mateusz Adamczyk, Michał Łasiuk, Mateusz Lewandowski, Rafał Szymiczek.
NAPASTNICY: Adam Piechaczek, Michał Jendrzejczyk, Robert Seidler, Piotr Czaplewski, Michał Wyrobek, Ryszard Piechaczek, Grzegorz Frankowski.
TRENER: Piotr Urbańczyk.
PRZYBYLI: Grzegorz Frankowski (Kornowac), Rafał Szymiczek (powrót z wojska).
UBYLI: Łukasz Panyło (Bolesław).
KS Pietraszyn
BRAMKARZE: Mariusz Wojnowski, Łukasz Kretek.
OBROŃCY: Adrian Krautwurst, Mariusz Kubny, Mateusz Duda, Krystian Raida, Tomasz Rusnarczyk, Andrzej Hanzlik, Patryk Wilczyński, Marek Niewiera.
POMOCNICY: Krzysztof Hermacki, Krzysztof Kucza, Henryk Kocjan, Piotr Regieńczuk, Marek Kuczera, Łukasz Morcińczyk, Dawid Kotula, Adrian Ternka, Ryszard Waleczek.
NAPASTNICY: Andrzej Matejasik, Łukasz Ottawa, Sebastian Krautwurst, Krystian Kuczera, Piotr Cerkowniak.
TRENER: Andrzej Czerny.
PRZYBYLI: Patryk Wilczyński (Krzanowice - wypożyczony), Krzysztof Hermacki (Rafako Racibórz - wypożyczony), Ryszard Waleczek (wznowił treningi), Marek Niewiera i Piotr Cerkowniak (wychowankowie).
UBYLI: Rafał Purszke i Tomasz Kuc (wyjazd za granicę).
LKS Dzimierz
BRAMKARZ: Adam Ciurko.
OBROŃCY: Wojciech Brzenczek, Sebastian Nitner, Zdzisław Nitner, Krzysztof Watola, Tomasz Wojak.
POMOCNICY: Łukasz Chmielewski, Wiesław Primus, Adam Stojek, Zenon Weiner, Daniel Adamiec, Sebastian Kokot, Bartłomiej Kubica, Maciej Kubica, Jakub Surma, Andrzej Bochnia, Grzegorz Magoń.
NAPASTNICY: Leszek Krajczok, Krzysztof Masarczyk, Sebastian Raba, Dawid Patron.
TRENER: Marian Kokot.
PRZYBYLI: Leszek Krajczok (wznowił treningi), Grzegorz Magoń i Andrzej Bochnia (wolni zawodnicy), Jakub Surma, Bartłomiej Kubica i Maciej Kubica (wychowankowie).
UBYLI: Piotr Sobeczko, Grzegorz Watola i Mirosław Brzenczek (kontuzje).
LKS "Ruch" Bolesław
BRAMKARZE: Łukasz Panyło, Krzysztof Tomaszek.
OBROŃCY: Wiesław Wilnowski, Grzegorz Stuchły, Mariusz Pytlik, Daniel Bedrunka, Seweryn Obruśnik, Marcin Glenc, Łukasz Kubiczek, Michał Kacorzyk, Tomasz Glenc.
POMOCNICY: Piotr Ćwik, Michał Koczwara, Marcin Kirszniak, Tomasz Urbanek, Artur Stuchły, Michał Tront, Grzegorz Bedrunka, Dawid Szczeponek, Tomasz Zając, Adam Fichna.
NAPASTNICY: Piotr Jeziorski, Adam Gajda, Adam Tatara, Tomasz Popela, Mariusz Fichna, Dawid Fichna, Łukasz Stuchły.
TRENER: Piotr Jeziorski
PRZYBYLI: Piotr Jeziorski (Zabełków), Łukasz Panyło (Studzienna), Marcin Glenc, Łukasz Kubiczek i Grzegorz Bedrunka (Bieńkowice - wypożyczeni), Adam Gajda, Dawid Szczeponek i Łukasz Stuchły (wznowili treningi), Tomasz Zając, Adam Fichna i Tomasz Glenc (wolni zawodnicy).
UBYLI: Tomasz Paskuda (Chałupki - wypożyczony), Damian Łukasiewicz (Studzienna - powrót z wypożyczenia), Tobiasz Koczwara, Michał Henke, Arkadiusz Koterba, Roman Ćwik i Ryszard Grzesica (nie wznowili treningów).
LKS Zabełków
BRAMKARZE: Mateusz Kajda, Roman Jendrzejczyk.
OBROŃCY: Tomasz Hiltawski, Janusz Stopa, Krzysztof Grzegorczyk, Marcin Seemann, Piotr Warzeszka, Sebastian Studnic.
POMOCNICY: Krzysztof Mazur, Marian Mucha, Wojciech Pająk, Szymon Kędzia, Daniel Wicha, Paweł Swoboda, Marek Kaczor.
NAPASTNICY: Rafał Fila, Piotr Rybarz, Janusz Szafarczyk, Grzegorz Trytek.
TRENER: Wiesław Deresz.
PRZYBYLI: Grzegorz Trytek i Daniel Wicha (Krzyżanowice - wypożyczeni), Paweł Swoboda (wznowił treningi), Marek Kaczor (wychowanek).
UBYLI: Andrzej Kaczor, Mariusz Bacewicz, Mateusz Besz i Tomasz Mucha (Chałupki), Mirosław Jeszonek (Krostoszowice), Piotr Jeziorski (Bolesław), Sebastian Bugla (kontuzja).
KS "Olszynka" Olza
BRAMKARZE: Dawid Kwiatoń, Dariusz Płoński.
OBROŃCY: Sylwiusz Wojtczak, Mateusz Ryszka, Piotr Langer, Łukasz Kudla, Przemysław Kupka, Korneliusz Skatuła, Patryk Koczy, Jarosław Chorab.
POMOCNICY: Krzysztof Ganita, Adam Błaszczok, Leszek Długi, Grzegorz Kozioł, Adam Szulik, Olaf Kłosek, Dawid Wacławczyk, Szymon Smolnik, Patryk Delinowski, Jarosław Słomka.
NAPASTNICY: Adrian Pioch, Adam Nielaba, Łukasz Ryszka, Kamil Orszulik, Rafał Fichna.
TRENER: Jan Twardzik.
PRZYBYLI: Kamil Orszulik, Jarosław Słomka, Jarosław Chorab, Korneliusz Skatuła i Patryk Koczy (wolni zawodnicy), Szymon Smolnik i Patryk Delinowski (wznowili treningi), Rafał Fichna (wychowanek).
UBYLI: Jarosław Kulik (Turza Śląska), Rafał Szymiczek, Rafał Klimek, Mariusz Student i Mariusz Chlebisz (nie wznowili treningów).
LKS "Sparta" Babice
BRAMKARZE: Paweł Kiebała, Marcin Konieczny.
OBROŃCY: Damian Broża, Sebastian Broża, Gracjan Kończewicz, Andrzej Mruczyński, Piotr Szyszka, Krzysztof Biskup.
POMOCNICY: Piotr Baszczok, Krzysztof Cyran, Dariusz Kwapik, Sebastian Kowol, Denis Przybyła, Mateusz Wydra, Paweł Pieczka, Krzysztof Merkel, Mateusz Depta, Radosław Plinta.
NAPASTNICY: Dariusz Chluba, Aleksander Czepczor, Damian Lorenc, Sebastian Ziętek, Jacek Zamborski, Aureliusz Baraszowski, Grzegorz Kułaga.
TRENER: Tadeusz Leśnik.
PRZYBYLI: Marcin Konieczny (Siedliska - wypożyczony), Radosław Plinta (wolny zawodnik), Grzegorz Kułaga (wznowił treningi), Mateusz Depta (wychowanek).
UBYLI: Tomasz Mrozek (Niewiadom - powrót z wypożyczenia), Mirosław Achtelik (Adamowice), Łukasz Wystyrk (Jankowice Rybnickie), Robert Biały (kontuzja).
LKS "Płomień" Siedliska
BRAMKARZE: Dawid Kalemba, Arkadiusz Targowski.
OBROŃCY: Krzysztof Szlembarski, Łukasz Złotoś, Daniel Bialik, Paweł Polak, Damian Grzesik, Łukasz Kasperek, Piotr Świderek.
POMOCNICY: Franciszek Brzoska, Mariusz Grzesik, Paweł Patera, Mateusz Dąbrowski, Michał Wroza, Marcin Boczula, Artur Chroboczek, Mateusz Czogała, Piotr Strehler.
NAPASTNICY: Krzysztof Polak, Łukasz Kudla, Tomasz Kudla, Piotr Konieczny, Rafał Miś.
TRENER: Ryszard Ochalski.
PRZYBYLI: Rafał Miś (wznowił treningi), Piotr Świderek (Kuźnia Raciborska), Piotr Strehler (wolny zawodnik), Mateusz Czogała (JUNIOR Kuźnia Raciborska).
UBYLI: Marcin Konieczny (Babice - wypożyczony), Łukasz Ptak (Nędza - powrót z wypożyczenia) Sławomir Gurgul (nie wznowił treningów).
LKS Pstrążna
BRAMKARZ: Mateusz Szawerna.
OBROŃCY: Adrian Chrząszcz, Tomasz Niestrój, Krzysztof Krakowczyk, Łukasz Postawka, Adam Kasparek.
POMOCNICY: Jerzy Chrobok, Andrzej Dziwoki, Artur Jasiak, Michał Biczysko, Jacek Biczysko, Paweł Staniek, Artur Broża, Łukasz Broża.
NAPASTNICY: Krzysztof Dziwoki, Przemysław Koczy.
TRENER: Krzysztof Krakowczyk.
PRZYBYLI: Artur Broża i Łukasz Broża (wznowili treningi).
UBYLI: Artur Niestrój i Mariusz Strączek (nie wznowił treningów), Marcin Stasiowski (kontuzja).
LKS "Wicher" Płonia Racibórz
BRAMKARZE: Mariusz Koziński, Andrzej Zawadzki.
OBROŃCY: Michał Joszko, Krzysztof Kaim, Roman Wochnik, Tomasz Rogalski, Tomasz Grela, Paweł Koch, Łukasz Kwiatkowski.
POMOCNICY: Michał Bohonos, Paweł Żurawiec, Marek Grela, Marek Franica, Ireneusz Bernat, Dawid Bała, Łukasz Rusek.
NAPASTNICY: Krystian Dziwoki, Piotr Żurawiec, Łukasz Niestrój, Czesław Herok, Damian Dradrach.
TRENER: Mirosław Cuber.
PRZYBYLI: Łukasz Rusek (wolny zawodnik), Damian Dradrach, Paweł Koch i Łukasz Kwiatkowski (wznowili treningi), Dawid Bała (wychowanek).
UBYLI: Martin Apolony (służba wojskowa), Paweł Apolony i Tomasz Zawadzki (nie wznowili treningów).
LKS Brzezie
BRAMKARZE: Grzegorz Sekuła, Marek Zapotoczny, Rafał Tarnowski.
OBROŃCY: Grzegorz Hajduczek, Dariusz Kulikowski, Wojciech Kurocik, Marcin Stawinoga, Sławomir Jeleń, Artur Szefler, Mateusz Moneta, Jan Trystucha, Mateusz Tomanek.
POMOCNICY: Dariusz Lenart, Marcin Ulański, Damian Gajda, Krzysztof Stawinoga, Janusz Baranowski, Wojciech Jakubczyk, Krzysztof Wyżgoł, Daniel Gawełek.
NAPASTNICY: Łukasz Leks, Marek Juroszek, Daniel Rajman, Mateusz Ulański.
TRENERZY: Ryszard Ulański i Dariusz Lenart.
PRZYBYLI: Rafał Tarnowski (wolny zawodnik), Daniel Gawełek (wychowanek).
UBYLI: Piotr Niestrój (Nieboczowy - wypożyczony), Marek Keler (nie wznowił treningów).
LKS 07 Markowice
BRAMKARZE: Ryszard Jasny, Dawid Jasny, Karol Skwarski.
OBROŃCY: Marek Bakaj, Jarosław Rerich, Norbert Urbanek, Damian Sroka, Piotr Henek, Paweł Henek, Marcin Bakaj, Tomasz Kalusek.
POMOCNICY: Marcin Bednarz, Wojciech Depta, Ariel Franica, Michał Gawron, Adam Jasita, Grzegorz Krueger, Jarosław Lewera, Sylwester Bobrzik, Mateusz Fojcik, Rober Sadlak, Rafał Kołek.
NAPASTNICY: Jacek Cyran, Marek Cyran, Remigiusz Fojcik, Dawid Kucyniak, Piotr Skaliński.
TRENER: Marek Cyran.
PRZYBYLI: Rafał Kołek (Maciowakrze), Rober Sadlak (Bodzanów), Mateusz Fojcik, Piotr Henek, Paweł Henek i Tomasz Kalusek (wychowankowie).
UBYLI: Jan Depta (Nędza - powrót z wypożyczenia), Wojciech Tkocz i Rafał Koszela (nie wznowił treningów), Piotr Krzyszkowski (kontuzja), Tomasz Świerczek (wolny zawodnik).
LKS "Wypoczynek" Buków
BRAMKARZE: Szymon Sobol, Wojciech Kamiński, Sławomir Królczyk.
OBROŃCY: Łukasz Pawlica, Adam Lucyga, Aleksander Kucza, Marek Tomanek, Krystian Lach, Eligiusz Zgrzędek.
POMOCNICY: Michał Jurków, Jacek Mężyk, Marcin Elsner, Seweryn Elsner, Mieczysław Koźlik, Tomasz Staniczek, Adam Zielonka, Łukasz Romanowski.
NAPASTNICY: Jacek Janiczek, Tomasz Szymiczek, Stanisław Dziadosz, Adam Kubica.
TRENER: Adam Kubica.
PRZYBYLI: Adam Zielonka (wznowił treningi), Łukasz Romanowski (wolny zawodnik).
UBYLI: Błażej Solich (Syrynia II).
C KLASA
LKS "Zameczek" Czernica
BRAMKARZE: Michał Szałkowski, Szymon Chmielewski.
OBROŃCY: Janusz Brzoska, Michał Hadam, Paweł Kirszniak, Adam Paduszek, Tomasz Styrnol.
POMOCNICY: Artur Dera, Adrian Dera, Marek Ochojski, Patryk Tomaszek, Dawid Piecowski, Błażej Sitko, Dawid Handschuh.
NAPASTNICY: Mariusz Nowrot, Marcin Ochojski, Paweł Styrnol, Dawid Kaczmarczyk, Michał Brzezinka, Marian Kawalerowicz.
TRENER: Błażej Sitko.
PRZYBYLI: Marian Kawalerowicz (wolny zawodnik).
UBYLI: Marek Ciemięga (kontuzja), Zbigniew Bugdol (nie wznowił treningów).
LKS Adamowice
BRAMKARZ: Tomasz Harnasz.
OBROŃCY: Piotr Wojak, Paweł Harnasz, Rafał Myśliwiec, Tomasz Procek, Grzegorz Klima, Mirosław Kierszniak, Sławomir Rostek, Mirosław Krentosz.
POMOCNICY: Piotr Piela, Erwin Frank, Robert Czogała, Tomasz Pokora, Karol Rostek, Wojciech Klima, Paweł Hajok, Mirosław Achtelik.
NAPASTNICY: Łukasz Dudek, Adam Grzybek, Szymon Teodorowicz, Tomasz Mularczyk, Karol Frank.
TRENER: Mirosław Piela.
PRZYBYLI: Mirosław Achtelik (Babice).
UBYLI: nikt.
LKS Cyprzanów
BRAMKARZE: Marek Pawlasek, Marcin Wojtek.
OBROŃCY: Marcin Mika, Dawid Wyrba, Mateusz Pawlasek, Paweł Daniel, Wilhelm Chory, Rajmund Chory, Leszek Pytel.
POMOCNICY: Michał Posmyk, Łukasz Posmyk, Marcin Tatara, Dariusz Lenort, Łukasz Daniel, Mateusz Bielaczek.
NAPASTNICY: Michał Cycoń, Marek Tatara, Adrian Głombik.
TRENER: Wilhelm Chory.
PRZYBYLI: nikt.
UBYLI: Tomasz Pientka (nie wznowili treningów).
LKS Owsiszcze
BRAMKARZE: Piotr Złoty, Tomasz Krupa, Dariusz Sbeczka, Erwin Klima.
OBROŃCY: Andrzej Adamiec, Michał Bugla, Rafał Gawlik, Damian Jusek, Piotr Minkina, Andrzej Niestatek, Dariusz Pientka, Paweł Podstawka.
POMOCNICY: Tomasz Bachorski, Kamil Cisz, Sebastian Ćwik, Marcin Gębski, Tomasz Hanzlik, Marek Waliczek, Szymon Wolny, Marcin Franiczek, Daniel Franiczek.
NAPASTNICY: Dawid Cisz, Łukasz Kraiczek, Sebastian Miłota, Łukasz Swoboda, Adam Trzepak, Mirosław Wolny.
TRENER: Wilhelm Fas.
PRZYBYLI: Daniel Franiczek (Nieboczowy).
UBYLI: Adam Cimała (Chałupki), Patryk Matioszek (Tworków - juniorzy), Waldemar Kaszny (kontuzja), Arkadiusz Neuwerth (wyjazd za granicę).
LKS Grzegorzowice
BRAMKARZE: Roman Kostka, Sebastian Mazur, Marek Urbisz.
OBROŃCY: Waldemar Wycisk, Marian Gwóźdź, Sebastian Krettek, Artur Wardenga, Paweł Malcharczyk, Tomasz Krettek.
POMOCNICY: Adrian Ficoń, Waldemar Wallach, Michał Jurecki, Łukasz Depta, Zdzisław Mazur, Łukasz Czogała, Krzysztof Świątkowski.
NAPASTNICY: Tomasz Sekuła, Grzegorz Krybus, Dawid Świątkowski, Aleksander Nowak.
TRENER: Franciszek Jurecki.
PRZYBYLI: Aleksander Nowak (wznowił treningi).
UBYLI: Franciszek Jurecki i Rafał Czogała (kontuzje).
LKS Bieńkowice
BRAMKARZE: Piotr Szryt, Grzegorz Panek.
OBROŃCY: Piotr Grzybek, Krzysztof Macura, Adrian Slany, Artur Ćwik, Andrzej Gadżała, Andrzej Gos.
POMOCNICY: Tomasz Bandzarewicz, Artur Gawron, Arnold Pawlik, Łukasz Walkowiak, Dariusz Szymiczek, Mariusz Baranowski, Marek Kosiński, Dawid Mosek, Krzysztof Skóra, Paweł Gardian, Piotr Stepczuk.
NAPASTNICY: Sebastian Klimek, Marcin Kucza, Przemysław Pilinko, Krzysztof Gadżała.
TRENER: Sebastian Klimek.
PRZYBYLI: Paweł Gardian i Piotr Stepczuk (Turza Śląska), Andrzej Gadżała (Malerzowice), Dawid Mosek (Rafako Racibórz - wypożyczony), Marek Kosiński, Dariusz Szymiczek i Andrzej Gos (wolni zawodnicy), Krzysztof Skóra (wychowanek), Grzegorz Panek (wznowił treningi).
UBYLI: Łukasz Kubiczek, Marcin Glenc i Grzegorz Bedrunka (Bolesław - wypożyczeni), Piotr Macura (Łaziska Rybnickie), Mateusz Kastek, Łukasz Fulneczek, Michał Kroczek i Adam Kroczek (nie wznowili treningów).
LKS Jankowice
BRAMKARZE: Tomasz Stroka, Krzysztof Lampka, Patryk Puchaczewski.
OBROŃCY: Dariusz Franica, Dawid Ganczorz, Dawid Ploch, Andrzej Sosna, Krzysztof Gajda, Rafał Stańczyk, Tomasz Kowalski.
POMOCNICY: Adrian Gawlik, Karol Kalemba, Marcin Klemenz, Henryk Postawka, Mariusz Targosz, Mateusz Czerny, Ariel Pytlik, Łukasz Dulba, Mateusz Dulba, Karol Cynarski, Sebastian Kowalski.
NAPASTNICY: Sylwester Kalemba, Jan Dymek, Robert Hanusek, Michał Zieleń, Michał Mucek, Łukasz Procek.
TRENER: Gerard Hanusek.
PRZYBYLI: Sebastian Kowalski, Karol Cynarski, Łukasz Dulba, Mateusz Dulba, Patryk Puchaczewski i Rafał Stańczyk (wolni zawodnicy).
UBYLI: Paweł Zieleń i Mariusz Borys (nie wznowili treningów).
LKS Pawłów
BRAMKARZE: Mateusz Skwirut, Dominik Herud, Artur Lazar.
OBROŃCY: Romuald Teodorowicz, Aleksander Herud, Tomasz Pilar, Piotr Kraiński, Józef Teodorowicz, Józef Skowronek, Grzegorz Majnusz.
POMOCNICY: Rudolf Kubik, Jacek Jakuć, Andrzej Wiglenda, Rafał Wiglenda, Jan Lazar, Michał Opolony, Mateusz Pientka, Michał Stós, Dariusz Sławik, Mateusz Witeczek, Ireneusz Anolik, Marek Koliński.
NAPASTNICY: Andrzej Wilczek, Dawid Kocur, Łukasz Skowronek.
TRENER: Marek Pikuła.
PRZYBYLI: Grzegorz Majnusz (wychowanek).
UBYLI: nikt.
LKS "Zryw" Rudnik
BRAMKARZ: Marek Pawlik.
OBROŃCY: Wojciech Zajonc, Sebastian Kołek, Paweł Cięcinka, Adam Cięcinka, Andrzej Walaszek, Łukasz Kretek, Andrzej Żok, Lucjan Dyrszlag, Krystian Fiegler.
POMOCNICY: Zenon Musioł, Marek Kołek, Dawid Szwetka, Krzysztof Jaśkowski, Błażej Kalabis, Andrzej Cięcinka, Andrzej Himel, Józef Makulik, Adam Arendarski, Marek Fojcik.
NAPASTNICY: Damian Rzytki, Piotr Musioł, Bogusław Miazga, Marcin Kałus, Krzysztof Talik, Paweł Żok.
TRENER: Józef Rzytki.
PRZYBYLI: Krystian Fiegler (wznowił treningi), Lucjan Dyrszlag (wolny zawodnik), Marek Fojcik (wychowanek).
UBYLI: nikt.
LKS Górki Śląskie II
BRAMKARZE: Grzegorz Czorny, Łukasz Kałus.
OBROŃCY: Dawid Musiolik, Marek Kwiatkowski, Daniel Cyfka, Mariusz Soroka, Jacek Paprotny, Marcin Rezner, Tomasz Wieczorek, Mateusz Jeleń.
POMOCNICY: Tomasz Hanusek, Adrian Wałach, Paweł Rezner, Michał Strupowski, Michał Rusok, Robert Halama, Paweł Hildebrand, Sebastian Szenk, Grzegorz Bugdoll.
NAPASTNICY: Adrian Musiolik, Adam Hanusek, Karol Musioł, Rafał Cieślik.
TRENER: Arkadiusz Gronert.
PRZYBYLI: Paweł Hildebrand (Nędza - juniorzy), Grzegorz Bugdoll i Sebastian Szenk (wznowili treningi), Łukasz Kałus, Mateusz Jeleń, Michał Rusok, Robert Halama i Rafał Cieślik (wychowankowie).
UBYLI: nikt.
LKS Gamów
BRAMKARZE: Patryk Szach, Serafin Janosz.
OBROŃCY: Grzegorz Wytrzymały, Michał Fojcik, Rafał Bińczyk, Dariusz Grzesiak, Mateusz Pieruszka, Grzegorz Czekała, Marcin Polowczyk.
POMOCNICY: Jan Kaiser, Janusz Mizioch, Michał Nowak, Mateusz Nowak, Marcin Neukirch, Łukasz Jańczyk, Rajmund Leks.
NAPASTNICY: Tomasz Kierek, Tomasz Nowak, Michał Gieroń.
TRENERZY: Janusz Fojcik.
PRZYBYLI: Rajmund Leks (Ocice Racibórz).
UBYLI: Martin Pendziałek (kontuzja).
LKS Raszczyce
BRAMKARZE: Dariusz Goliwąs, Jarosław Kuśka.
OBROŃCY: Grzegorz Nowak, Mirosław Supik, Wojciech Pielczyk, Adam Czekała, Marek Piechaczek, Rajmund Wranik, Dawid Żurek, Jacek Supik, Andrzej Niedziela, Piotr Sobeczko.
POMOCNICY: Szymon Jelocha, Leszek Sobeczko, Łukasz Kuśka, Waldemar Tumula, Benedykt Gomułka, Mirosław Niedziela, Ariel Goliwąs, Tomasz Majewski, Mateusz Skorupa.
NAPASTNICY: Oleg Waduła, Robert Waduła, Marcin Łowicki, Marcin Badura, Piotr Procek.
TRENER: Mirosław Niedziela.
PRZYBYLI: Jacek Supik (wolny zawodnik).
UBYLI: Paweł Wyżyński i Paweł Kampka (Nowa Wieś), Andrzej Kokot i Gabriel Płaczek (nie wznowili treningów).
LKS "Zgoda" Zawada Książęca
BRAMKARZ: Robert Sowa.
OBROŃCY: Janusz Morawiec, Piotr Wałach, Ireneusz Białek, Mirosław Kalisz, Sebastian Wallach, Mateusz Zdrzałek, Piotr Floriańczyk.
POMOCNICY: Sebastian Faucz, Adam Szebel, Paweł Wolnik, Marek Kuśka, Adrian Kusma, Michał Tatarczyk, Tomasz Białek, Jacek Kowolik, Damian Kułaga, Tomasz Ziętek, Paweł Floriańczyk.
NAPASTNICY: Jan Gomułka, Krzysztof Kalisz, Adrian Kornas, Józef Wałach, Marek Drewniak.
TRENER: Ireneusz Białek.
PRZYBYLI: Paweł Floriańczyk, Piotr Floriańczyk, Tomasz Ziętek i Jacek Kowolik (wolni zawodnicy).
UBYLI: Michał Kalus (kontuzja).
LKS "Naprzód 32" Syrynia II
BRAMKARZE: Adam Kocjan, Dariusz Walski.
OBROŃCY: Marcin Pawełek, Tomasz Michałek, Mariusz Mielańczyk, Przemysław Wolny, Łukasz Pytlik, Krzysztof Koczwara, Błażej Solich.
POMOCNICY: Mateusz Porwoł, Tomasz Prusowski, Daniel Kozioł, Marcin Kuźnik, Adam Majwald, Jerzy Bugla, Mateusz Szałek, Krzysztof Białas.
NAPASTNICY: Marek Burek, Zbigniew Kocjan i Grzegorz Scheithauer.
TRENER: Zbigniew Cebulak.
PRZYBYLI: Krzysztof Koczwara (Nieboczowy), Błażej Solich (Buków), Zbigniew Kocjan i Grzegorz Scheithauer (wolni zawodnicy).
UBYLI: Dominik Butrykowski (problemy zdrowotne).
Uwaga!
Składy osobowe niektórych zespołów, mogą jeszcze ulec drobnym korektom.
Zebrał i opracował Artur Krzykała
(nr tel. kom.: 504-026-989, nr gg: 9067343, adres e-mail: akrzykala@wp.pl)
KP "Unia" Racibórz
BRAMKARZE: Szymon Kubów, Michał Bedryj.
OBROŃCY: Jacek Selera, Łukasz Pytlik, Grzegorz Gawron, Piotr Sławik, Edward Kowalczyk, Adam Mużelak, Mirosław Pniewski, Mateusz Plecner.
POMOCNICY: Artur Potaczek, Tomasz Wardęga, Arkadiusz Janeta, Jarosław Rachwalski, Dawid Fryt, Patryk Podstawka, Łukasz Zejdler, Paweł Daszkiewicz, Łukasz Haras.
NAPASTNICY: Mariusz Frydryk, Sebastian Kapinos, Kamil Szałkowski, Adam Kiełtyka, Arkadiusz Klimaszka, Rafał Haras.
TRENER: Dariusz Widawski.
PRZYBYLI: Arkadiusz Klimaszka, Rafał Haras, Łukasz Zejdler, Paweł Daszkiewicz, Łukasz Haras i Mateusz Plecner (wychowankowie).
UBYLI: Łukasz Behrendt (Pietrowice Wielkie), Stefan Posacki (Cukrownik Baborów - wypożyczony), Maciej Biegański (nie wznowił treningów - studia), Wojciech Podolak (przerwa w treningach - wypadek w pracy).
KS "Przyszłość" Rogów
BRAMKARZE: Beniamin Jastrzębowski, Rafał Niedziela, Rafał Jarzombek, Grzegorz Tomala.
OBROŃCY: Roland Kachel, Marek Malcher, Dawid Sander, Tomasz Sosna, Rafał Pokorny, Grzegorz Styczeń, Szymon Waga, Wojciech Pucka.
POMOCNICY: Artur Mościcki, Łukasz Pyka, Daniel Romanowicz, Krzysztof Błędowski, Marcin Ochojski.
NAPASTNICY: Wojciech Dzierżenga, Piotr Kobeszko, Piotr Kuś, Artur Łaciok, Dominik Kiepas.
TRENER: Paweł Sibik.
PRZYBYLI: Krzysztof Błędowski (Marklowice), Grzegorz Tomala i Artur Łaciok (Jastrzębie), Rafał Jarzombek (Polonia Bytom).
UBYLI: Michal Pleśko i Michal Lalik (MŚK Żilina - Słowacja), Łukasz Dzierżęga (Chróścice), Rafał Krzyśka (Knurów - liga halowa).
TS "Górnik" Pszów
BRAMKARZE: Daniel Szkuta, Krzysztof Rek.
OBROŃCY: Michał Dziwisz, Marcin Należyty, Sebastian Peczka, Grzegorz Tosta, Wojciech Hetmaniok.
POMOCNICY: Jacek Kwiatoń, Artur Wramba, Klaudiusz Szweda, Sebastian Mańka, Bartosz Stawarski, Bogusław Drobny, Bartłomiej Burek, Grzegorz Sitko.
NAPASTNICY: Tycjan Liberadzki, Kamil Jackowski, Rafał Robakowski, Artur Sobala, Krzysztof Knesz, Adrian Szrejer.
TRENER: Tomasz Gajewski.
PRZYBYLI: Krzysztof Knesz (Rymer Niedobczyce), Krzysztof Rek (Rzuchów - wypożyczony).
UBYLI: Dawid Klima (Krzyżanowice - wypożyczony), Marek Robakowski i Dawid Widenka (Krzyżkowice - wypożyczeni), Patryk Kustos (nie wznowił treningów).
KLASA OKRĘGOWA
LKS "Naprzód 46" Zawada
BRAMKARZE: Tomasz Bąkowski, Wojciech Somerla.
OBROŃCY: Dawid Gołdyn, Marcin Szymiczek, Michał Jaskólski, Piotr Pontus, Artur Jędrysik, Patryk Knura, Matusz Langosz, Mateusz Reś, Tomasz Dąbek.
POMOCNICY: Bartosz Byczek, Kamil Benauer, Dawid Nielek, Tomasz Król, Krzysztof Seemann, Bartłomiej Setlak, Krzysztof Szewczyk, Rafał Wójt, Szymon Ciuberek, Adrian Pietraszewski, Piotr Jęczmionka, Tomasz Karkoszka, Dawid Dąbek.
NAPASTNICY: Mateusz Kołodziejczyk, Konrad Rybak, Tomasz Sobeczko, Leszek Urbański, Marek Wojak.
TRENER: Miroslav Copiak.
PRZYBYLI: Rafał Wójt (Odra Wodzisław ME), Tomasz Sobeczko (Gaszowice - wypożyczony), Krzysztof Szewczyk i Piotr Jęczmionka (WSP Wodzisław), Wojciech Somerla, Artur Jędrysik, Mateusz Reś, Tomasz Dąbek, Bartosz Byczek i Leszek Urbański (wychowankowie).
UBYLI: Dominik Zganiacz (Gorzyce), Szymon Kasprzak (Radziejów), Marcin Dzierżęga (Lubomia - wypożyczony), Wojciech Frycz (Pietrowice Wielkie - wypożyczony), Szymon Kaźmierczak i Piotr Kiełbasa (Jedłownik), Piotr Włodarek (Odra Wodzisław ŚLJ - wypożyczony).
LKS "Naprzód 32" Syrynia
BRAMKARZE: Tadeusz Palka, Artur Kuczera.
OBROŃCY: Damian Maciuga, Błażej Woźniak, Dawid Szymura, Arkadiusz Marek, Marcin Pawełek, Mariusz Mielańczyk, Arkadiusz Kozyra, Tomasz Stolarczyk.
POMOCNICY: Artur Grabiec, Marcin Pawłowski, Adam Burek, Paweł Chojak, Łukasz Tront, Daniel Kozioł, Mateusz Szałek.
NAPASTNICY: Marcin Pocialik, Tomasz Pluta, Dawid Pluta, Marek Burek.
TRENER: Tomasz Pocialik.
PRZYBYLI: Arkadiusz Kozyra (Czyżowice), Tomasz Stolarski (Jedłownik), Marek Burek, Mateusz Szałek, Mariusz Mielańczyk, Marcin Pawełek i Artur Kuczera (wychowankowie).
UBYLI: Adam Jachimowicz (Krzyżanowice), Mateusz Bojdoł (Jedłownik - powrót z wypożyczenia), Marek Kurzydym (Pietrowice Wielkie - wypożyczony), Marek Adamczyk i Grzegorz Kowalski (wolni zawodnicy).
LKS Krzyżanowice
BRAMKARZE: Roman Bindacz, Dawid Fichna.
OBROŃCY: Tomasz Strzelec, Damian Heliosz, Leszek Ruszar, Arkadiusz Kühn, Marek Kamczyk, Arkadiusz Śliwa.
POMOCNICY: Marcin Janowicz, Tomasz Lemiesz, Sebastian Górny, Krzysztof Pientka, Grzegorz Kaziur, Dawid Klima, Michał Zieliński, Paweł Hajdamacha, Michał Krzyżok, Adam Jachimowicz.
NAPASTNICY: Artur Dudacy, Wojciech Śliwa, Jacek Bażan, Łukasz Wochnik, Robert Rybarz.
TRENER: Andrzej Marców.
PRZYBYLI: Adam Jachimowicz (Syrynia), Michał Zieliński (Włókniarz Kietrz), Dawid Klima (Pszów - wypożyczony), Michał Krzyżok, Łukasz Wochnik, Robert Rybarz i Dawid Fichna (wychowankowie).
UBYLI: Krzysztof Brzoska (Rydułtowy - powrót z wypożyczenia), Marek Besz (Chałupki), Marek Dudek (Kąty Wrocławskie - wypożyczony), Daniel Wicha (Zabełków - wypożyczony), Adam Matuszek (kontuzja), Leszek Błaszczok i Krzysztof Kolorz (nie wznowili treningów).
LKS "Naprzód" Czyżowice
BRAMKARZE: Patryk Marus, Szymon Kamczyk.
OBROŃCY: Grzegorz Jędrysik, Artur Sosna, Sebastian Sosna, Tomasz Kołek, Antoni Jeleń, Andrzej Kłosok, Robert Derleta, Radosław Kiełb.
POMOCNICY: Rafał Mandera, Marek Raszczok, Adam Kurzydem, Sebastian Neska, Bartosz Fabjanowicz, Mateusz Buko, Kamil Kubica, Dawid Kubica, Zbigniew Adamczyk, Szymon Weideman, Aleksander Kucza.
NAPASTNICY: Damian Kwiatoń, Krzysztof Adamczyk, Krzysztof Raszczok, Paweł Tannenberg,
TRENER: Antoni Jeleń.
PRZYBYLI: Kamil Kubica, Dawid Kubica, Bartosz Fabjanowicz i Szymon Weideman (Jedłownik - juniorzy), Robert Derleta (wolny zawodnik), Zbigniew Adamczyk (wznowił treningi), Radosław Kiełb (wychowanek).
UBYLI: Arkadiusz Kozyra (Syrynia).
LKS "Baterex" Nędza
BRAMKARZE: Leszek Zając, Sebastian Skupnik.
OBROŃCY: Adam Chrząszcz, Damian Mrozek, Henryk Depta, Bernard Paprotny, Damian Koczewski, Tomasz Przeliorz.
POMOCNICY: Adrian Cichecki, Szymon Cichecki, Tomasz Czerny, Michał Stroka, Jacek Depta, Adam Baron, Marcin Bochenek, Patryk Kornas, Dominik Pluta, Martin Sobeczko.
NAPASTNICY: Grzegorz Malina, Bronisław Kłosek, Tomasz Kosteczko, Andrzej Buliński.
TRENER: Wiesław Bugdoł.
PRZYBYLI: Dominik Pluta (Lubomia), Martin Sobeczko (wychowanek).
UBYLI: Jan Depta (Górki Śląskie), Grzegorz Kuszek (nie wznowił treningów - studia).
LKS "Czarni" Gorzyce
BRAMKARZE: Paweł Kulczyk, Mariusz Grudecki.
OBROŃCY: Witold Lamczyk, Tomasz Kamczyk, Marcin Widenka, Tomasz Cielusek, Jan Krupiński, Tadeusz Psota, Marek Kołek, Grzegorz Łukasiak, Przemysław Jabłecki.
POMOCNICY: Radosław Wala, Marcin Płaczek, Robert Wala, Rafał Wala, Maciej Gaiński, Dawid Skrzyszowski, Marcin Szymon, Paweł Stajer, Rafał Jęczmionka.
NAPASTNICY: Rafał Szarek, Dariusz Błaszczok, Kamil Jezierski, Daniel Durka, Dominik Zganiacz.
TRENER: Grzegorz Folwarczny.
PRZYBYLI: Dominik Zganiacz (Zawada), Jan Krupiński i Rafał Wala (wychowankowie).
UBYLI: Radosław Parma (Łaziska Rybnickie), Tomasz Glenc (zakończył karierę), Wojciech Bauerek i Marek Korpjaniuk (nie wznowili treningów).
LKS "Silesia" Lubomia
BRAMKARZE: Adam Burek, Radosław Kozak.
OBROŃCY: Andrzej Miensopust, Łukasz Smuda, Marcin Jasiak, Dominik Wojtek, Michał Jambor, Arnold Burek.
POMOCNICY: Sebastian Piechota, Przemysław Ekiert, Łukasz Matuszek, Mateusz Zdrzałek, Wojciech Matuszek, Krystian Widenka, Radosław Kojtych.
NAPASTNICY: Rafał Ochojski, Marcin Dzierżęga, Mirosław Pawlusiński, Bartłomiej Filiński.
TRENER: Sebastian Piechota.
PRZYBYLI: Marcin Dzierżęga (Zawada - wypożyczony), Bartłomiej Filiński (Skrbeńsko - wypożyczony), Radosław Kozak (wolny zawodnik), Arnold Burek i Krystian Widenka (wychowankowie).
UBYLI: Dominik Pluta (Nędza), Sebastian Mazur (Krzanowice), Dariusz Kochanek, Krzysztof Tomas i Marcin Rabas (nie wznowili treningów).
KS "Przyszłość" Rogów II
BRAMKARZE: Beniamin Jastrzębowski, Rafał Niedziela, Rafał Jarzombek, Grzegorz Tomala.
OBROŃCY: Wojciech Swoboda, Wojciech Jęczmionka, Sławomir Glenc, Dawid Juzek, Mateusz Mołdrzyk, Marek Olejniczak, Karol Rozy, Krzysztof Tanżyna, Dariusz Wodecki, Mirosław Staniek.
POMOCNICY: Paweł Białas, Jacek Jęczmionka, Adam Kania, Wojciech Klimek, Paweł Matuszek, Radosław Strączek, Adam Wieczorek, Rafał Zając, Michał Zając, Mariusz Mularczyk.
NAPASTNICY: Grzegorz Szymiczek, Łukasz Szczyrba, Krzysztof Michna.
TRENER: Mirosław Staniek.
PRZYBYLI: Karol Rozy (wznowił treningi).
UBYLI: Rafał Michna (służba wojskowa).
LKS "Start" Pietrowice Wielkie
BRAMKARZE: Marek Kurzydym, Remigiusz Danel, Sławomir Gronkiewicz.
OBROŃCY: Zdzisław Marszolik, Daniel Koryciak, Damian Sergiel, Artur Schmidt, Szymon Sachs, Damian Janecki.
POMOCNICY: Artur Pączko, Rafał Drożdż, Kamil Pierchała, Paweł Filip, Aleksander Pientka, Marcin Moskal, Jacek Kosiba, Łukasz Behrendt, Wojciech Frycz.
NAPASTNICY: Łukasz Bawoł, Grzegorz Kosiba, Gabriel Durchslag, Roman Kowalczyk.
TRENER: Michał Brachmański.
PRZYBYLI: Szymon Sachs (Górki Śląskie), Łukasz Behrendt (Unia Racibórz), Marek Kurzydym (Syrynia - wypożyczony), Damian Janecki (Skrbeńsko - wypożyczony), Wojciech Frycz (Zawada - wypożyczony).
UBYLI: Kamil Trukała (kontuzja).
A KLASA
LKS Chałupki
BRAMKARZE: Tomasz Podgórski, Rafał Swaby.
OBROŃCY: Bernard Tomaszewski, Damian Sypień, Krzysztof Szweda, Marcin Pacia, Jacek Podgórski, Marek Besz, Adam Bolik, Grzegorz Kaniewski, Adam Cimała, Adrian Przybylski.
POMOCNICY: Adrian Dawid, Maciej Kozłowski, Krystian Tomaszewski, Marcin Sypień, Tomasz Mucha, Mateusz Besz, Mariusz Bacewicz, Tomasz Paskuda, Paweł Skowyra, Jacek Nowak.
NAPASTNICY: Dawid Fedorów, Tomasz Bolik, Andrzej Kaczor.
TRENER: Roman Kaczor.
PRZYBYLI: Marek Besz (Krzyżanowice), Andrzej Kaczor, Mariusz Bacewicz, Tomasz Mucha i Mateusz Besz (Zabełków), Adam Bolik (Buków), Adam Cimała (Owsiszcze), Tomasz Paskuda (Bolesław - wypożyczony), Paweł Skowyra (Bieńkowice - wypożyczony), Rafał Swaby (wznowił treningi), Grzegorz Kaniewski (wolny zawodnik).
UBYLI: nikt.
LKS Tworków
BRAMKARZE: Dawid Mańczyk, Piotr Pękała.
OBROŃCY: Marcin Fojcik, Martin Wojtek, Grzegorz Adamczyk, Mirosław Krakowczyk, Michał Fulneczek, Dawid Buba.
POMOCNICY: Krzysztof Popławski, Mateusz Mrozek, Paweł Paprocki, Stefan Pawlik, Michał Malcharek, Michał Sala, Marcin Rossa, Michał Latoń.
NAPASTNICY: Michał Wolnik, Dawid Hajowski, Piotr Wieder, Marek Pytlik.
TRENER: Krzysztof Popławski.
PRZYBYLI: nikt.
UBYLI: Michał Affa i Bogdan Mańczyk (nie wznowili treningów).
LKS Górki Śląskie
BRAMKARZE: Eugeniusz Dudek, Mariusz Kołakowski.
OBROŃCY: Jarosław Panuś, Marcin Czorny, Piotr Kwiatkowski, Marcin Radiszewski, Artur Weiner, Stanisław Gorus.
POMOCNICY: Łukasz Sombrowski, Sebastian Duda, Szymon Gronert, Tomasz Zawada, Bartosz Mazurek, Marcin Mikler, Arkadiusz Gronert, Paweł Łukoszek.
NAPASTNICY: Andrzej Krupa, Łukasz Kałuża, Jan Depta.
TRENER: Andrzej Wypłosz.
PRZYBYLI: Bartosz Mazurek (ROW Rybnik), Jan Depta (Nędza).
UBYLI: Jarosław Sznajder i Marcin Wilk (Lyski), Szymon Sachs (Pietrowice Wielkie), Dawid Sachs (Radlin), Michał Gwioździk (Wielopole).
KS "Gosław" Jedłownik
BRAMKARZE: Dawid Mika, Mateusz Bojdoł.
OBROŃCY: Kamil Kordek, Szymon Kaźmierczak, Mateusz Woźnica, Marek Kłapsia, Paweł Piechoczek.
POMOCNICY: Przemysław Mikrut, Marcin Węgrzyk, Mateusz Szuścik, Marcin Ogierman, Szymon Tlołka, Łukasz Moczała.
NAPASTNICY: Dawid Bober, Tomasz Palasz, Bartosz Stolarski, Mateusz Andreczko, Piotr Kiełbasa.
TRENERZY: Janusz Kosubek i Damian Kucza.
PRZYBYLI: Mateusz Bojdoł (Syrynia - powrót z wypożyczenia), Szymon Kaźmierczak i Piotr Kiełbasa (Zawada), Paweł Piechoczek (Marklowice - wypożyczony), Łukasz Moczała (Odra Wodzisław ME), Mateusz Andreczko (wznowił treningi).
UBYLI: Tomasz Stolarski (Syrynia), Przemysław Kuczok i Wojciech Chłapek (kontuzje), Jacek Bałuszyński i Piotr Sowisz (trenerzy drużyn młodzieżowych).
LKS "Buk" Rudy
BRAMKARZE: Ryszard Morgała, Łukasz Wenglorz.
OBROŃCY: Rafał Wilk, Artur Bębenek, Roman Glück, Marcin Bok, Grzegorz Moric, Łukasz Moric.
POMOCNICY: Mariusz Wanglorz, Marek Depta, Tomasz Bok, Piotr Zientek, Michał Depta, Mateusz Procek, Adam Bok, Michał Depta.
NAPASTNICY: Piotr Bębenek, Marcin Procek, Mateusz Tobias.
TRENER: Jan Bok.
PRZYBYLI: nikt.
UBYLI: nikt.
LKS "Dąb" Gaszowice
BRAMKARZE: Łukasz Strzelecki, Rafał Świerczek, Roman Brzoza, Michał Brachman.
OBROŃCY: Zbigniew Bienia, Tomasz Belta, Łukasz Belta, Piotr Zając, Adrian Dzierżenga, Przemysław Sznajder, Krzysztof Polczyk.
POMOCNICY: Artur Sapek, Daniel Michalski, Paweł Bugdol, Bogdan Zientek, Roman Wiesiołek, Dawid Adamczyk, Michał Sztajer.
NAPASTNICY: Dariusz Strączek, Patryk Skowron, Jakub Krajewski, Michał Bąk, Mariusz Radziszewski.
TRENER: Krzysztof Polczyk.
PRZYBYLI: Roman Brzoza (wznowił treningi), Michał Brachman (Jejkowice - juniorzy).
UBYLI: Tomasz Sobeczko (Zawada - wypożyczony), Artur Kosik i Michał Mazurek (nie wznowili treningów).
LKS Samborowice
BRAMKARZE: Bartosz Brdak, Rafał Kerlin.
OBROŃCY: Dariusz Karasiewicz, Henryk Podolski, Artur Wolnik, Mateusz Mrowiec, Robert Błaszczok, Artur Wróblewski, Marek Nieborowski.
POMOCNICY: Mariusz Cichoń, Michał Sokołowski, Adam Karasiewicz, Rafał Wróblewski, Mirosław Wasiuta, Tomasz Śliwiński, Jakub Kunik, Denis Musioł.
NAPASTNICY: Paweł Karczewski, Krzysztof Złoczowski, Adam Krziżok, Janusz Nieborowski, Tomasz Żymełka.
TRENER: Dariusz Karasiewicz.
PRZYBYLI: Denis Musioł (Pietrowice Wielkie).
UBYLI: Sebastian Wojtasik (wyjazd za granicę), Tomasz Rostek (nie wznowił treningów).
KS 1905 Krzanowice
BRAMKARZE: Krzysztof Wochnik, Mariusz Kostka, Marek Klimaszka.
OBROŃCY: Julian Wochnik, Marcel Widriński, Tomasz Szafarczyk, Dawid Rusnak, Tomasz Sosna, Mateusz Matioszek, Łukasz Niedźwiecki, Joachim Jureczka.
POMOCNICY: Waldemar Hnida, Krystian Polednik, Mateusz Hońca, Tomasz Kopiec, Aleksander Abrahamczyk, Szymon Kucznierz, Maciej Kozicki, Adam Sosna, Marek Baszton, Sebastian Mazur.
NAPASTNICY: Marcin Wojnarowski, Tomasz Pieczarek, Rafał Jenderka, Remigiusz Drzymała, Roland Drzymała, Adrian Kerner.
TRENER: Grzegorz Wojtas.
PRZYBYLI: Sebastian Mazur (Lubomia).
UBYLI: Patryk Wilczyński (Pietraszyn - wypożyczony).
LKS "Unia" Turza Śląska
BRAMKARZE: Marek Kłosok, Mirosław Myśliwiec, Rafał Gajdosz.
OBROŃCY: Zbigniew Błąkała, Filip Czakański, Janusz Różański, Mariusz Różański, Adam Świtała, Mariusz Gajda, Mirosław Kotas, Jarosław Kulik, Daniel Pękała, Adam Pogoda.
POMOCNICY: Paweł Młot, Piotr Paciok, Tomasz Pogoda, Kamil Stefański, Krzysztof Turek, Robert Weisman, Patrycjusz Kisiel.
NAPASTNICY: Wojciech Hetmaniok, Rafał Mitko, Mateusz Piskorek, Sławomir Chrobok, Artur Skiba, Leszek Dzierżęga.
TRENER: Krzysztof Turek.
PRZYBYLI: Rafał Gajdosz (Olza), Mariusz Gajda (Krzyżkowice), Patrycjusz Kisiel i Artur Skiba (wychowankowie), Mirosław Kotas, Jarosław Kulik i Daniel Pękała (wolni zawodnicy), Adam Pogoda i Sławomir Chrobok (wznowili treningi).
UBYLI: Paweł Gardian i Piotr Stepczuk (Bieńkowice), Jan Brocki (kontuzja), Dawid Kwiczala (nie wznowił treningów).
LKS Lyski
BRAMKARZE: Dariusz Bierza, Mateusz Kuczera.
OBROŃCY: Sebastian Zimoń, Grzegorz Gańcorz, Daniel Wieczorek, Kamil Macioszek, Dariusz Pilarek, Mateusz Miur, Jarosław Sznajder, Marcin Wilk, Paweł Wojaczek, Robert Kalwar.
POMOCNICY: Dariusz Pilarek, Tomasz Zielonka, Kazimierz Zimoń, Martin Gawlyta, Dawid Machoczek, Dawid Gawliczek, Dawid Nieszporek, Arkadiusz Gaszka, Kamil Gawlyta.
NAPASTNICY: Dariusz Cieślak, Mateusz Jurkiewicz, Mateusz Wolnik, Krzysztof Perenc, Grzegorz Dziamałek, Czesław Wojciechowski.
TRENER: Tomasz Zielonka.
PRZYBYLI: Jarosław Sznajder i Marcin Wilk (Górki Śląskie), Grzegorz Dziamałek, Dawid Machoczek, Dawid Gawliczek i Dawid Nieszporek (Jejkowice), Arkadiusz Gaszka (Chwałęcice), Robert Kalwar (wolny zawodnik), Czesław Wojciechowski i Paweł Wojaczek (wznowili treningi), Mateusz Kuczera i Kamil Gawlyta (wychowankowie).
UBYLI: Marek Kuczera i Zbigniew Dyczka (Jejkowice), Paweł Papierok (służba wojskowa), Artur Bywalec, Piotr Kwiczala, Krzysztof Ulbrych, Piotr Skowronek i Szymon Zdziebczuk (nie wznowili treningów).
LKS "Czarni" Nowa Wieś
BRAMKARZE: Artur Griszke, Artur Daszek.
OBROŃCY: Mirosław Twardzik, Lucjan Broża, Kamil Jonderko, Adam Bugdoll, Paweł Kampka, Krzysztof Kuszek.
POMOCNICY: Krzysztof Cieślik, Łukasz Sobeczko, Sebastian Sitek, Dariusz Mańka, Paweł Cojg, Mateusz Trzcionka, Paweł Wyżyński.
NAPASTNICY: Bogumił Woźnica, Adam Stokowski, Marcin Adam, Damian Błaszczok.
TRENER: Leszek Mańka.
PRZYBYLI: Paweł Wyżyński (Raszczyce - powrót z wypożyczenia), Paweł Kampka (Raszczyce), Marcin Adam (Kończyce Małe), Damian Błaszczok (wychowanek).
UBYLI: nikt.
LKS Ocice Racibórz
BRAMKARZE: Jacek Herok, Oktawian Surmiak, Karol Hawliczek.
OBROŃCY: Damian Kleta, Piotr Potaczek, Mateusz Leks, Szymon Szramowski, Patryk Jasny, Sławomir Praszelik.
POMOCNICY: Krzysztof Plinta, Mirosław Szurgacz, Daniel Skupnik, Maciej Sromek, Marek Klohsek, Michał Binek, Michał Siara, Piotr Tkocz.
NAPASTNICY: Paweł Solich, Krzysztof Grud, Marcin Handziuk, Jarosław Król, Tomasz Klohsek.
TRENER: Marcin Handziuk.
PRZYBYLI: Jacek Herok (Orzeł Dzierżysław), Michał Siara, Piotr Tkocz i Sławomir Praszelik (wznowił treningi).
UBYLI: Rajmund Leks (Gamów), Marcin Swandula i Łukasz Wuzik (kontuzje), Konrad Fedyn (nie wznowił treningów - studia).
KS Kornowac
BRAMKARZE: Rafał Skatuła, Radosław Nawrat.
OBROŃCY: Adam Błahut, Roman Lankocz, Dariusz Rydygiel, Piotr Kowol, Mariusz Urbas, Jan Knura.
POMOCNICY: Marcin Wałach, Samuel Wróbel, Edward Moneta, Paweł Kowol, Przemysław Pytlik, Krzysztof Wojciechowski, Marcin Iksal.
NAPASTNICY: Krzysztof Kura, Leszek Gatnar, Sławomir Kolorz.
TRENER: Marcin Iksal.
PRZYBYLI: Radosław Nawrat (wolny zawodnik).
UBYLI: Artur Staniek (Rafako Racibórz - wypożyczony), Grzegorz Frankowski (Studzienna), Sebastian Moń (nie wznowił treningów - studia).
LKS "Strzelec" Rzuchów
BRAMKARZE: Piotr Bolik, Tomasz Grela.
OBROŃCY: Krzysztof Bluszcz, Łukasz Czogała, Wojciech Gajda, Dariusz Guzy, Marek Kołek, Rafał Materzok, Szymon Miera, Krzysztof Primus, Tomasz Swaczyna, Rafał Zapała, Mateusz Kura.
POMOCNICY: Marcin Drzeniek, Łukasz Kołek, Mariusz Kowalczyk, Łukasz Lindner, Dariusz Malcherczyk, Krzysztof Pożarowszczyk, Rafał Materzok.
NAPASTNICY: Bartosz Bochynek, Tomasz Brodziński, Zenon Rogoś, Witold Elsner, Wojciech Stawiarz, Robert Opolony.
TRENER: Witold Elsner.
PRZYBYLI: Robert Opolony i Mateusz Kura (Lubomia - juniorzy), Piotr Bolik (wolny zawodnik).
UBYLI: Krzysztof Rek (Pszów - wypożyczony), Stanisław Janosz (nie wznowił treningów).
KS "Rafako" Racibórz
BRAMKARZE: Artur Staniek, Mariusz Rzepka, Tomasz Kurpis.
OBROŃCY: Sebastian Nowakowski, Tomasz Gromala, Roman Gołąbek, Andrzej Kiciak, Tomasz Wojciechowski, Wojciech Skopiński, Adam Mucha, Grzegorz Baran, Paweł Kołpiński.
POMOCNICY: Krzysztof Masny, Grzegorz Dancewicz, Arkadiusz Górszczyk, Dariusz Binek, Sławomir Pytlik, Jerzy Halfar, Szymon Posmyk, Grzegorz Wojda, Piotr Sitnik.
NAPASTNICY: Tomasz Wiciński, Wojciech Grabiniok, Michał Węgrzyn, Marcin Pawlisz.
TRENER: Wojciech Maksymczak.
PRZYBYLI: Artur Staniek (Kornowac - wypożyczony), Piotr Sitnik (Unia Racibórz OLJ - wypożyczony), Grzegorz Baran (wznowił treningi), Paweł Kołpiński i Marcin Pawlisz (wychowankowie).
UBYLI: Dawid Mosek (Bieńkowice - wypożyczony), Krzysztof Hermacki (Pietraszyn - wypożyczony).
LKS "Naprzód 37" Krzyżkowice
BRAMKARZE: Michał Tomiczny, Dariusz Ciupka.
OBROŃCY: Adam Gatnar, Grzegorz Kądziela, Marcin Rusek, Łukasz Grosman, Marek Robakowski.
POMOCNICY: Zbigniew Burek, Sławomir Zielonka, Szymon Rusek, Jacek Bugla, Grzegorz Powała, Michał Goralczyk, Aleksander Goralczyk, Daniel Ratajczak, Krzysztof Błaszczyk, Łukasz Kirszniak.
NAPASTNICY: Adam Borzucki, Mariusz Fibic, Łukasz Przybyła, Dawid Widenka, Tomasz Mandrysz.
TRENER: Michał Goralczyk.
PRZYBYLI: Marek Robakowski i Dawid Widenka (Pszów - wypożyczeni).
UBYLI: Mariusz Gajda (Turza Śląska), Anatol Mokropuło, Adam Szmelich, Tomasz Piela i Paweł Król (nie wznowili treningów).
B KLASA
LKS Ruda Kozielska
BRAMKARZE: Damian Gloger, Krzysztof Musioł.
OBROŃCY: Marcin Adamiak, Michał Belkius, Piotr Ficek, Andrzej Musioł, Daniel Szendzielorz, Roman Węglorz, Rafał Wilk, Mateusz Klimek.
POMOCNICY: Michał Joszko, Adam Krawiec, Adam Michalik, Paweł Michna, Beniamin Miera, Robert Ptaszek, Wojciech Węglorz, Rafał Musioł, Andrzej Stronczyński.
NAPASTNICY: Marian Bachrej, Zygmunt Kręcichwost, Krzysztof Pacyga, Łucjan Węglorz, Mateusz Kocot.
TRENER: Beniamin Miera.
PRZYBYLI: nikt.
UBYLI: nikt.
LKS "Odra" Nieboczowy
BRAMKARZE: Leszek Krzyżok, Damian Szłyk, Patryk Godoj.
OBROŃCY: Czesław Ochwat, Roman Zdrzałek, Marcin Myśliwiec, Grzegorz Porwoł, Roman Ochwat, Jacek Wilk, Błażej Wuwer.
POMOCNICY: Krzysztof Wincierz, Janusz Kuźnik, Adam Zając, Dawid Brodziński, Janusz Tomala, Adrian Klimanek, Sebastian Pytlarz, Jarosław Lach.
NAPASTNICY: Piotr Niestrój, Artur Dziwoki, Adam Cisiński, Przemysław Oczadły.
TRENER: Piotr Szlezinger.
PRZYBYLI: Jarosław Lach (Krzyżkowice - wypożyczony), Piotr Niestrój (Brzezie - wypożyczony), Przemysław Oczadły (wolny zawodnik), Błażej Wuwer i Patryk Godoj (wychowankowie).
UBYLI: Krzysztof Koczwara (Syrynia II), Daniel Franiczek (Owsiszcze), Sylwiusz Janoszek, Andrzej Kuryłowicz i Mateusz Lazar (nie wznowili treningów), Grzegorz Deptuch (kontuzja).
MKS "Maxpol" Kuźnia Raciborska
BRAMKARZE: Sebastian Jacek, Kamil Krawiec, Krzysztof Krawiec.
OBROŃCY: Michał Ratajszczak, Dawid Prekaniak, Marcin Ogonowski, Cezary Puzio, Paweł Puzio, Andrzej Bieniewski, Waldemar Bieniewski.
POMOCNICY: Artur Ledwoń, Wojciech Kilian, Łukasz Sobalak, Tomasz Tokarski, Kamil Czogała, Maciej Wcisło, Piotr Wiączek, Rafał Wałęka.
NAPASTNICY: Mariusz Bieniewski, Marcin Hómin, Mateusz Kuśka, Tomasz Jacek,
Sebastian Dziadura.
TRENER: Mieczysław Krawiec.
PRZYBYLI: Waldemar Bieniewski, Krzysztof Krawiec i Maciej Wcisło (wolni zawodnicy).
UBYLI: Piotr Świderek (Siedliska), Andrzej Leś (wyjazd za granicę).
LKS Studzienna
BRAMKARZE: Rafał Koczwara, Daniel Zientek, Artur Witeczek.
OBROŃCY: Piotr Tchórz, Jan Koloch, Damian Siwoń, Tomasz Kszuk, Piotr Tumulka, Mateusz Cyranek, Łukasz Widenka, Tomasz Myśliwiec.
POMOCNICY: Adrian Szymiczek, Dawid Marcinek, Arnold Matuszek, Mateusz Adamczyk, Michał Łasiuk, Mateusz Lewandowski, Rafał Szymiczek.
NAPASTNICY: Adam Piechaczek, Michał Jendrzejczyk, Robert Seidler, Piotr Czaplewski, Michał Wyrobek, Ryszard Piechaczek, Grzegorz Frankowski.
TRENER: Piotr Urbańczyk.
PRZYBYLI: Grzegorz Frankowski (Kornowac), Rafał Szymiczek (powrót z wojska).
UBYLI: Łukasz Panyło (Bolesław).
KS Pietraszyn
BRAMKARZE: Mariusz Wojnowski, Łukasz Kretek.
OBROŃCY: Adrian Krautwurst, Mariusz Kubny, Mateusz Duda, Krystian Raida, Tomasz Rusnarczyk, Andrzej Hanzlik, Patryk Wilczyński, Marek Niewiera.
POMOCNICY: Krzysztof Hermacki, Krzysztof Kucza, Henryk Kocjan, Piotr Regieńczuk, Marek Kuczera, Łukasz Morcińczyk, Dawid Kotula, Adrian Ternka, Ryszard Waleczek.
NAPASTNICY: Andrzej Matejasik, Łukasz Ottawa, Sebastian Krautwurst, Krystian Kuczera, Piotr Cerkowniak.
TRENER: Andrzej Czerny.
PRZYBYLI: Patryk Wilczyński (Krzanowice - wypożyczony), Krzysztof Hermacki (Rafako Racibórz - wypożyczony), Ryszard Waleczek (wznowił treningi), Marek Niewiera i Piotr Cerkowniak (wychowankowie).
UBYLI: Rafał Purszke i Tomasz Kuc (wyjazd za granicę).
LKS Dzimierz
BRAMKARZ: Adam Ciurko.
OBROŃCY: Wojciech Brzenczek, Sebastian Nitner, Zdzisław Nitner, Krzysztof Watola, Tomasz Wojak.
POMOCNICY: Łukasz Chmielewski, Wiesław Primus, Adam Stojek, Zenon Weiner, Daniel Adamiec, Sebastian Kokot, Bartłomiej Kubica, Maciej Kubica, Jakub Surma, Andrzej Bochnia, Grzegorz Magoń.
NAPASTNICY: Leszek Krajczok, Krzysztof Masarczyk, Sebastian Raba, Dawid Patron.
TRENER: Marian Kokot.
PRZYBYLI: Leszek Krajczok (wznowił treningi), Grzegorz Magoń i Andrzej Bochnia (wolni zawodnicy), Jakub Surma, Bartłomiej Kubica i Maciej Kubica (wychowankowie).
UBYLI: Piotr Sobeczko, Grzegorz Watola i Mirosław Brzenczek (kontuzje).
LKS "Ruch" Bolesław
BRAMKARZE: Łukasz Panyło, Krzysztof Tomaszek.
OBROŃCY: Wiesław Wilnowski, Grzegorz Stuchły, Mariusz Pytlik, Daniel Bedrunka, Seweryn Obruśnik, Marcin Glenc, Łukasz Kubiczek, Michał Kacorzyk, Tomasz Glenc.
POMOCNICY: Piotr Ćwik, Michał Koczwara, Marcin Kirszniak, Tomasz Urbanek, Artur Stuchły, Michał Tront, Grzegorz Bedrunka, Dawid Szczeponek, Tomasz Zając, Adam Fichna.
NAPASTNICY: Piotr Jeziorski, Adam Gajda, Adam Tatara, Tomasz Popela, Mariusz Fichna, Dawid Fichna, Łukasz Stuchły.
TRENER: Piotr Jeziorski
PRZYBYLI: Piotr Jeziorski (Zabełków), Łukasz Panyło (Studzienna), Marcin Glenc, Łukasz Kubiczek i Grzegorz Bedrunka (Bieńkowice - wypożyczeni), Adam Gajda, Dawid Szczeponek i Łukasz Stuchły (wznowili treningi), Tomasz Zając, Adam Fichna i Tomasz Glenc (wolni zawodnicy).
UBYLI: Tomasz Paskuda (Chałupki - wypożyczony), Damian Łukasiewicz (Studzienna - powrót z wypożyczenia), Tobiasz Koczwara, Michał Henke, Arkadiusz Koterba, Roman Ćwik i Ryszard Grzesica (nie wznowili treningów).
LKS Zabełków
BRAMKARZE: Mateusz Kajda, Roman Jendrzejczyk.
OBROŃCY: Tomasz Hiltawski, Janusz Stopa, Krzysztof Grzegorczyk, Marcin Seemann, Piotr Warzeszka, Sebastian Studnic.
POMOCNICY: Krzysztof Mazur, Marian Mucha, Wojciech Pająk, Szymon Kędzia, Daniel Wicha, Paweł Swoboda, Marek Kaczor.
NAPASTNICY: Rafał Fila, Piotr Rybarz, Janusz Szafarczyk, Grzegorz Trytek.
TRENER: Wiesław Deresz.
PRZYBYLI: Grzegorz Trytek i Daniel Wicha (Krzyżanowice - wypożyczeni), Paweł Swoboda (wznowił treningi), Marek Kaczor (wychowanek).
UBYLI: Andrzej Kaczor, Mariusz Bacewicz, Mateusz Besz i Tomasz Mucha (Chałupki), Mirosław Jeszonek (Krostoszowice), Piotr Jeziorski (Bolesław), Sebastian Bugla (kontuzja).
KS "Olszynka" Olza
BRAMKARZE: Dawid Kwiatoń, Dariusz Płoński.
OBROŃCY: Sylwiusz Wojtczak, Mateusz Ryszka, Piotr Langer, Łukasz Kudla, Przemysław Kupka, Korneliusz Skatuła, Patryk Koczy, Jarosław Chorab.
POMOCNICY: Krzysztof Ganita, Adam Błaszczok, Leszek Długi, Grzegorz Kozioł, Adam Szulik, Olaf Kłosek, Dawid Wacławczyk, Szymon Smolnik, Patryk Delinowski, Jarosław Słomka.
NAPASTNICY: Adrian Pioch, Adam Nielaba, Łukasz Ryszka, Kamil Orszulik, Rafał Fichna.
TRENER: Jan Twardzik.
PRZYBYLI: Kamil Orszulik, Jarosław Słomka, Jarosław Chorab, Korneliusz Skatuła i Patryk Koczy (wolni zawodnicy), Szymon Smolnik i Patryk Delinowski (wznowili treningi), Rafał Fichna (wychowanek).
UBYLI: Jarosław Kulik (Turza Śląska), Rafał Szymiczek, Rafał Klimek, Mariusz Student i Mariusz Chlebisz (nie wznowili treningów).
LKS "Sparta" Babice
BRAMKARZE: Paweł Kiebała, Marcin Konieczny.
OBROŃCY: Damian Broża, Sebastian Broża, Gracjan Kończewicz, Andrzej Mruczyński, Piotr Szyszka, Krzysztof Biskup.
POMOCNICY: Piotr Baszczok, Krzysztof Cyran, Dariusz Kwapik, Sebastian Kowol, Denis Przybyła, Mateusz Wydra, Paweł Pieczka, Krzysztof Merkel, Mateusz Depta, Radosław Plinta.
NAPASTNICY: Dariusz Chluba, Aleksander Czepczor, Damian Lorenc, Sebastian Ziętek, Jacek Zamborski, Aureliusz Baraszowski, Grzegorz Kułaga.
TRENER: Tadeusz Leśnik.
PRZYBYLI: Marcin Konieczny (Siedliska - wypożyczony), Radosław Plinta (wolny zawodnik), Grzegorz Kułaga (wznowił treningi), Mateusz Depta (wychowanek).
UBYLI: Tomasz Mrozek (Niewiadom - powrót z wypożyczenia), Mirosław Achtelik (Adamowice), Łukasz Wystyrk (Jankowice Rybnickie), Robert Biały (kontuzja).
LKS "Płomień" Siedliska
BRAMKARZE: Dawid Kalemba, Arkadiusz Targowski.
OBROŃCY: Krzysztof Szlembarski, Łukasz Złotoś, Daniel Bialik, Paweł Polak, Damian Grzesik, Łukasz Kasperek, Piotr Świderek.
POMOCNICY: Franciszek Brzoska, Mariusz Grzesik, Paweł Patera, Mateusz Dąbrowski, Michał Wroza, Marcin Boczula, Artur Chroboczek, Mateusz Czogała, Piotr Strehler.
NAPASTNICY: Krzysztof Polak, Łukasz Kudla, Tomasz Kudla, Piotr Konieczny, Rafał Miś.
TRENER: Ryszard Ochalski.
PRZYBYLI: Rafał Miś (wznowił treningi), Piotr Świderek (Kuźnia Raciborska), Piotr Strehler (wolny zawodnik), Mateusz Czogała (JUNIOR Kuźnia Raciborska).
UBYLI: Marcin Konieczny (Babice - wypożyczony), Łukasz Ptak (Nędza - powrót z wypożyczenia) Sławomir Gurgul (nie wznowił treningów).
LKS Pstrążna
BRAMKARZ: Mateusz Szawerna.
OBROŃCY: Adrian Chrząszcz, Tomasz Niestrój, Krzysztof Krakowczyk, Łukasz Postawka, Adam Kasparek.
POMOCNICY: Jerzy Chrobok, Andrzej Dziwoki, Artur Jasiak, Michał Biczysko, Jacek Biczysko, Paweł Staniek, Artur Broża, Łukasz Broża.
NAPASTNICY: Krzysztof Dziwoki, Przemysław Koczy.
TRENER: Krzysztof Krakowczyk.
PRZYBYLI: Artur Broża i Łukasz Broża (wznowili treningi).
UBYLI: Artur Niestrój i Mariusz Strączek (nie wznowił treningów), Marcin Stasiowski (kontuzja).
LKS "Wicher" Płonia Racibórz
BRAMKARZE: Mariusz Koziński, Andrzej Zawadzki.
OBROŃCY: Michał Joszko, Krzysztof Kaim, Roman Wochnik, Tomasz Rogalski, Tomasz Grela, Paweł Koch, Łukasz Kwiatkowski.
POMOCNICY: Michał Bohonos, Paweł Żurawiec, Marek Grela, Marek Franica, Ireneusz Bernat, Dawid Bała, Łukasz Rusek.
NAPASTNICY: Krystian Dziwoki, Piotr Żurawiec, Łukasz Niestrój, Czesław Herok, Damian Dradrach.
TRENER: Mirosław Cuber.
PRZYBYLI: Łukasz Rusek (wolny zawodnik), Damian Dradrach, Paweł Koch i Łukasz Kwiatkowski (wznowili treningi), Dawid Bała (wychowanek).
UBYLI: Martin Apolony (służba wojskowa), Paweł Apolony i Tomasz Zawadzki (nie wznowili treningów).
LKS Brzezie
BRAMKARZE: Grzegorz Sekuła, Marek Zapotoczny, Rafał Tarnowski.
OBROŃCY: Grzegorz Hajduczek, Dariusz Kulikowski, Wojciech Kurocik, Marcin Stawinoga, Sławomir Jeleń, Artur Szefler, Mateusz Moneta, Jan Trystucha, Mateusz Tomanek.
POMOCNICY: Dariusz Lenart, Marcin Ulański, Damian Gajda, Krzysztof Stawinoga, Janusz Baranowski, Wojciech Jakubczyk, Krzysztof Wyżgoł, Daniel Gawełek.
NAPASTNICY: Łukasz Leks, Marek Juroszek, Daniel Rajman, Mateusz Ulański.
TRENERZY: Ryszard Ulański i Dariusz Lenart.
PRZYBYLI: Rafał Tarnowski (wolny zawodnik), Daniel Gawełek (wychowanek).
UBYLI: Piotr Niestrój (Nieboczowy - wypożyczony), Marek Keler (nie wznowił treningów).
LKS 07 Markowice
BRAMKARZE: Ryszard Jasny, Dawid Jasny, Karol Skwarski.
OBROŃCY: Marek Bakaj, Jarosław Rerich, Norbert Urbanek, Damian Sroka, Piotr Henek, Paweł Henek, Marcin Bakaj, Tomasz Kalusek.
POMOCNICY: Marcin Bednarz, Wojciech Depta, Ariel Franica, Michał Gawron, Adam Jasita, Grzegorz Krueger, Jarosław Lewera, Sylwester Bobrzik, Mateusz Fojcik, Rober Sadlak, Rafał Kołek.
NAPASTNICY: Jacek Cyran, Marek Cyran, Remigiusz Fojcik, Dawid Kucyniak, Piotr Skaliński.
TRENER: Marek Cyran.
PRZYBYLI: Rafał Kołek (Maciowakrze), Rober Sadlak (Bodzanów), Mateusz Fojcik, Piotr Henek, Paweł Henek i Tomasz Kalusek (wychowankowie).
UBYLI: Jan Depta (Nędza - powrót z wypożyczenia), Wojciech Tkocz i Rafał Koszela (nie wznowił treningów), Piotr Krzyszkowski (kontuzja), Tomasz Świerczek (wolny zawodnik).
LKS "Wypoczynek" Buków
BRAMKARZE: Szymon Sobol, Wojciech Kamiński, Sławomir Królczyk.
OBROŃCY: Łukasz Pawlica, Adam Lucyga, Aleksander Kucza, Marek Tomanek, Krystian Lach, Eligiusz Zgrzędek.
POMOCNICY: Michał Jurków, Jacek Mężyk, Marcin Elsner, Seweryn Elsner, Mieczysław Koźlik, Tomasz Staniczek, Adam Zielonka, Łukasz Romanowski.
NAPASTNICY: Jacek Janiczek, Tomasz Szymiczek, Stanisław Dziadosz, Adam Kubica.
TRENER: Adam Kubica.
PRZYBYLI: Adam Zielonka (wznowił treningi), Łukasz Romanowski (wolny zawodnik).
UBYLI: Błażej Solich (Syrynia II).
C KLASA
LKS "Zameczek" Czernica
BRAMKARZE: Michał Szałkowski, Szymon Chmielewski.
OBROŃCY: Janusz Brzoska, Michał Hadam, Paweł Kirszniak, Adam Paduszek, Tomasz Styrnol.
POMOCNICY: Artur Dera, Adrian Dera, Marek Ochojski, Patryk Tomaszek, Dawid Piecowski, Błażej Sitko, Dawid Handschuh.
NAPASTNICY: Mariusz Nowrot, Marcin Ochojski, Paweł Styrnol, Dawid Kaczmarczyk, Michał Brzezinka, Marian Kawalerowicz.
TRENER: Błażej Sitko.
PRZYBYLI: Marian Kawalerowicz (wolny zawodnik).
UBYLI: Marek Ciemięga (kontuzja), Zbigniew Bugdol (nie wznowił treningów).
LKS Adamowice
BRAMKARZ: Tomasz Harnasz.
OBROŃCY: Piotr Wojak, Paweł Harnasz, Rafał Myśliwiec, Tomasz Procek, Grzegorz Klima, Mirosław Kierszniak, Sławomir Rostek, Mirosław Krentosz.
POMOCNICY: Piotr Piela, Erwin Frank, Robert Czogała, Tomasz Pokora, Karol Rostek, Wojciech Klima, Paweł Hajok, Mirosław Achtelik.
NAPASTNICY: Łukasz Dudek, Adam Grzybek, Szymon Teodorowicz, Tomasz Mularczyk, Karol Frank.
TRENER: Mirosław Piela.
PRZYBYLI: Mirosław Achtelik (Babice).
UBYLI: nikt.
LKS Cyprzanów
BRAMKARZE: Marek Pawlasek, Marcin Wojtek.
OBROŃCY: Marcin Mika, Dawid Wyrba, Mateusz Pawlasek, Paweł Daniel, Wilhelm Chory, Rajmund Chory, Leszek Pytel.
POMOCNICY: Michał Posmyk, Łukasz Posmyk, Marcin Tatara, Dariusz Lenort, Łukasz Daniel, Mateusz Bielaczek.
NAPASTNICY: Michał Cycoń, Marek Tatara, Adrian Głombik.
TRENER: Wilhelm Chory.
PRZYBYLI: nikt.
UBYLI: Tomasz Pientka (nie wznowili treningów).
LKS Owsiszcze
BRAMKARZE: Piotr Złoty, Tomasz Krupa, Dariusz Sbeczka, Erwin Klima.
OBROŃCY: Andrzej Adamiec, Michał Bugla, Rafał Gawlik, Damian Jusek, Piotr Minkina, Andrzej Niestatek, Dariusz Pientka, Paweł Podstawka.
POMOCNICY: Tomasz Bachorski, Kamil Cisz, Sebastian Ćwik, Marcin Gębski, Tomasz Hanzlik, Marek Waliczek, Szymon Wolny, Marcin Franiczek, Daniel Franiczek.
NAPASTNICY: Dawid Cisz, Łukasz Kraiczek, Sebastian Miłota, Łukasz Swoboda, Adam Trzepak, Mirosław Wolny.
TRENER: Wilhelm Fas.
PRZYBYLI: Daniel Franiczek (Nieboczowy).
UBYLI: Adam Cimała (Chałupki), Patryk Matioszek (Tworków - juniorzy), Waldemar Kaszny (kontuzja), Arkadiusz Neuwerth (wyjazd za granicę).
LKS Grzegorzowice
BRAMKARZE: Roman Kostka, Sebastian Mazur, Marek Urbisz.
OBROŃCY: Waldemar Wycisk, Marian Gwóźdź, Sebastian Krettek, Artur Wardenga, Paweł Malcharczyk, Tomasz Krettek.
POMOCNICY: Adrian Ficoń, Waldemar Wallach, Michał Jurecki, Łukasz Depta, Zdzisław Mazur, Łukasz Czogała, Krzysztof Świątkowski.
NAPASTNICY: Tomasz Sekuła, Grzegorz Krybus, Dawid Świątkowski, Aleksander Nowak.
TRENER: Franciszek Jurecki.
PRZYBYLI: Aleksander Nowak (wznowił treningi).
UBYLI: Franciszek Jurecki i Rafał Czogała (kontuzje).
LKS Bieńkowice
BRAMKARZE: Piotr Szryt, Grzegorz Panek.
OBROŃCY: Piotr Grzybek, Krzysztof Macura, Adrian Slany, Artur Ćwik, Andrzej Gadżała, Andrzej Gos.
POMOCNICY: Tomasz Bandzarewicz, Artur Gawron, Arnold Pawlik, Łukasz Walkowiak, Dariusz Szymiczek, Mariusz Baranowski, Marek Kosiński, Dawid Mosek, Krzysztof Skóra, Paweł Gardian, Piotr Stepczuk.
NAPASTNICY: Sebastian Klimek, Marcin Kucza, Przemysław Pilinko, Krzysztof Gadżała.
TRENER: Sebastian Klimek.
PRZYBYLI: Paweł Gardian i Piotr Stepczuk (Turza Śląska), Andrzej Gadżała (Malerzowice), Dawid Mosek (Rafako Racibórz - wypożyczony), Marek Kosiński, Dariusz Szymiczek i Andrzej Gos (wolni zawodnicy), Krzysztof Skóra (wychowanek), Grzegorz Panek (wznowił treningi).
UBYLI: Łukasz Kubiczek, Marcin Glenc i Grzegorz Bedrunka (Bolesław - wypożyczeni), Piotr Macura (Łaziska Rybnickie), Mateusz Kastek, Łukasz Fulneczek, Michał Kroczek i Adam Kroczek (nie wznowili treningów).
LKS Jankowice
BRAMKARZE: Tomasz Stroka, Krzysztof Lampka, Patryk Puchaczewski.
OBROŃCY: Dariusz Franica, Dawid Ganczorz, Dawid Ploch, Andrzej Sosna, Krzysztof Gajda, Rafał Stańczyk, Tomasz Kowalski.
POMOCNICY: Adrian Gawlik, Karol Kalemba, Marcin Klemenz, Henryk Postawka, Mariusz Targosz, Mateusz Czerny, Ariel Pytlik, Łukasz Dulba, Mateusz Dulba, Karol Cynarski, Sebastian Kowalski.
NAPASTNICY: Sylwester Kalemba, Jan Dymek, Robert Hanusek, Michał Zieleń, Michał Mucek, Łukasz Procek.
TRENER: Gerard Hanusek.
PRZYBYLI: Sebastian Kowalski, Karol Cynarski, Łukasz Dulba, Mateusz Dulba, Patryk Puchaczewski i Rafał Stańczyk (wolni zawodnicy).
UBYLI: Paweł Zieleń i Mariusz Borys (nie wznowili treningów).
LKS Pawłów
BRAMKARZE: Mateusz Skwirut, Dominik Herud, Artur Lazar.
OBROŃCY: Romuald Teodorowicz, Aleksander Herud, Tomasz Pilar, Piotr Kraiński, Józef Teodorowicz, Józef Skowronek, Grzegorz Majnusz.
POMOCNICY: Rudolf Kubik, Jacek Jakuć, Andrzej Wiglenda, Rafał Wiglenda, Jan Lazar, Michał Opolony, Mateusz Pientka, Michał Stós, Dariusz Sławik, Mateusz Witeczek, Ireneusz Anolik, Marek Koliński.
NAPASTNICY: Andrzej Wilczek, Dawid Kocur, Łukasz Skowronek.
TRENER: Marek Pikuła.
PRZYBYLI: Grzegorz Majnusz (wychowanek).
UBYLI: nikt.
LKS "Zryw" Rudnik
BRAMKARZ: Marek Pawlik.
OBROŃCY: Wojciech Zajonc, Sebastian Kołek, Paweł Cięcinka, Adam Cięcinka, Andrzej Walaszek, Łukasz Kretek, Andrzej Żok, Lucjan Dyrszlag, Krystian Fiegler.
POMOCNICY: Zenon Musioł, Marek Kołek, Dawid Szwetka, Krzysztof Jaśkowski, Błażej Kalabis, Andrzej Cięcinka, Andrzej Himel, Józef Makulik, Adam Arendarski, Marek Fojcik.
NAPASTNICY: Damian Rzytki, Piotr Musioł, Bogusław Miazga, Marcin Kałus, Krzysztof Talik, Paweł Żok.
TRENER: Józef Rzytki.
PRZYBYLI: Krystian Fiegler (wznowił treningi), Lucjan Dyrszlag (wolny zawodnik), Marek Fojcik (wychowanek).
UBYLI: nikt.
LKS Górki Śląskie II
BRAMKARZE: Grzegorz Czorny, Łukasz Kałus.
OBROŃCY: Dawid Musiolik, Marek Kwiatkowski, Daniel Cyfka, Mariusz Soroka, Jacek Paprotny, Marcin Rezner, Tomasz Wieczorek, Mateusz Jeleń.
POMOCNICY: Tomasz Hanusek, Adrian Wałach, Paweł Rezner, Michał Strupowski, Michał Rusok, Robert Halama, Paweł Hildebrand, Sebastian Szenk, Grzegorz Bugdoll.
NAPASTNICY: Adrian Musiolik, Adam Hanusek, Karol Musioł, Rafał Cieślik.
TRENER: Arkadiusz Gronert.
PRZYBYLI: Paweł Hildebrand (Nędza - juniorzy), Grzegorz Bugdoll i Sebastian Szenk (wznowili treningi), Łukasz Kałus, Mateusz Jeleń, Michał Rusok, Robert Halama i Rafał Cieślik (wychowankowie).
UBYLI: nikt.
LKS Gamów
BRAMKARZE: Patryk Szach, Serafin Janosz.
OBROŃCY: Grzegorz Wytrzymały, Michał Fojcik, Rafał Bińczyk, Dariusz Grzesiak, Mateusz Pieruszka, Grzegorz Czekała, Marcin Polowczyk.
POMOCNICY: Jan Kaiser, Janusz Mizioch, Michał Nowak, Mateusz Nowak, Marcin Neukirch, Łukasz Jańczyk, Rajmund Leks.
NAPASTNICY: Tomasz Kierek, Tomasz Nowak, Michał Gieroń.
TRENERZY: Janusz Fojcik.
PRZYBYLI: Rajmund Leks (Ocice Racibórz).
UBYLI: Martin Pendziałek (kontuzja).
LKS Raszczyce
BRAMKARZE: Dariusz Goliwąs, Jarosław Kuśka.
OBROŃCY: Grzegorz Nowak, Mirosław Supik, Wojciech Pielczyk, Adam Czekała, Marek Piechaczek, Rajmund Wranik, Dawid Żurek, Jacek Supik, Andrzej Niedziela, Piotr Sobeczko.
POMOCNICY: Szymon Jelocha, Leszek Sobeczko, Łukasz Kuśka, Waldemar Tumula, Benedykt Gomułka, Mirosław Niedziela, Ariel Goliwąs, Tomasz Majewski, Mateusz Skorupa.
NAPASTNICY: Oleg Waduła, Robert Waduła, Marcin Łowicki, Marcin Badura, Piotr Procek.
TRENER: Mirosław Niedziela.
PRZYBYLI: Jacek Supik (wolny zawodnik).
UBYLI: Paweł Wyżyński i Paweł Kampka (Nowa Wieś), Andrzej Kokot i Gabriel Płaczek (nie wznowili treningów).
LKS "Zgoda" Zawada Książęca
BRAMKARZ: Robert Sowa.
OBROŃCY: Janusz Morawiec, Piotr Wałach, Ireneusz Białek, Mirosław Kalisz, Sebastian Wallach, Mateusz Zdrzałek, Piotr Floriańczyk.
POMOCNICY: Sebastian Faucz, Adam Szebel, Paweł Wolnik, Marek Kuśka, Adrian Kusma, Michał Tatarczyk, Tomasz Białek, Jacek Kowolik, Damian Kułaga, Tomasz Ziętek, Paweł Floriańczyk.
NAPASTNICY: Jan Gomułka, Krzysztof Kalisz, Adrian Kornas, Józef Wałach, Marek Drewniak.
TRENER: Ireneusz Białek.
PRZYBYLI: Paweł Floriańczyk, Piotr Floriańczyk, Tomasz Ziętek i Jacek Kowolik (wolni zawodnicy).
UBYLI: Michał Kalus (kontuzja).
LKS "Naprzód 32" Syrynia II
BRAMKARZE: Adam Kocjan, Dariusz Walski.
OBROŃCY: Marcin Pawełek, Tomasz Michałek, Mariusz Mielańczyk, Przemysław Wolny, Łukasz Pytlik, Krzysztof Koczwara, Błażej Solich.
POMOCNICY: Mateusz Porwoł, Tomasz Prusowski, Daniel Kozioł, Marcin Kuźnik, Adam Majwald, Jerzy Bugla, Mateusz Szałek, Krzysztof Białas.
NAPASTNICY: Marek Burek, Zbigniew Kocjan i Grzegorz Scheithauer.
TRENER: Zbigniew Cebulak.
PRZYBYLI: Krzysztof Koczwara (Nieboczowy), Błażej Solich (Buków), Zbigniew Kocjan i Grzegorz Scheithauer (wolni zawodnicy).
UBYLI: Dominik Butrykowski (problemy zdrowotne).
Uwaga!
Składy osobowe niektórych zespołów, mogą jeszcze ulec drobnym korektom.
Zebrał i opracował Artur Krzykała
(nr tel. kom.: 504-026-989, nr gg: 9067343, adres e-mail: akrzykala@wp.pl)
Sklep.nowiny.pl
Kursy InspiratON
Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub utworzenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę od jednego z wiodących brytyjskich firm pożyczkowych. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez e-mail: 24hourloanservice2011@gmail.com
Brawa dla tego pana ;) wszystko profesjonalnie zrobiony i zawsze wiem co i jak ;) hehe tak dalej :)
Ręce same składają się do oklasków!!! Super robota, dzięki której mamy czrno na białym kto, jak i dlaczego... Mam nadzieję,że każdy zainteresowany lokalną piłką posiada w domu wersję papierową, bo słyszałem że już brakło w punktach sprzedaży. Wszystko dzięki Panu Arturowi!!! Mam nadzieję, że redakcja docenia skarb, który posiadają w postaci Pana Artura. Oby tak dalej. Pozdrawiam
... no i mam kłopot bogactwa! Na kogo postawić? Kto mnie nie zawiedzie? A jest z kogo wybierać!!!
z tego co słyszałem to p. Artur uzgadniał ostateczne kadry zespołów kilkakrotnie w każdym klubie, tytaniczna praca , gratuluję.
Wspaniała robota :-) Tylko Ty to potrafisz!!!!!! Pozdrawiam
Kawał dobrej roboty Artur!!! pozdrawiam:)
Arturze, chylę czoła... RESPECT!
Kawał super roboty.Wielki szacunek
pełen szacunek dla osoby ktora to opracowała
Jak zwykle profesjonalizm w każdym calu. Pozdrawiam
jakbym ja mial to opracowywać i pisać to pewnie z 3 miesiące by mi to trwało. brawo.
Jak w każdej dziedzinie - solidnie i fachowo.
Wszystko OK .Tylko co niektóre składy to są pobożne życzenia prezesów. Wszystko zostanie zweryfikowane gdy rozgrywki ruszą pełną parą.
super robota, jestem pod ogromnym wrażeniem! uszanowanie;)
Panie Arturze Zawada murem za panem stoi. Dziękujemy.
Świetna Robota!!! Jak zawsze! brawo brawo brawo!
Super rozpisane Na pewno nie tylko mnie cieszy taki artykuł jakby powiedzieć o nas :D Brawo Panie Arturze !