Poniedziałek, 22 lipca 2019

imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii

RSS

Sprawdź swoją sprawność

02.07.2009 09:06 | 0 komentarzy |
12 lipca o godz. 12.00 na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Gliwickiej 72 w Rybniku rozpocznie się impreza sprawnościowa „Ruda Extreme 2009”.
Sprawdź swoją sprawność
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Impreza złożona będzie kolejno z elementów takich dyscyplin jak: bieg, jazda na rowerze z przeszkodami, strzelanie do celu, przejazd  quadem,  pływanie wpław i kajakarstwo, konkurencja niespodzianka. Zawodnicy startować będą pojedynczo w odstępach czasowych co 8 minut. Start i meta będą na terenie kąpieliska Ruda (trasa wyznaczona będzie za pomocą strzałek kierunkowych umieszczonych w widocznych miejscach).  Zapisy będą przyjmowane w dniu imprezy w biurze zawodów – punkcie startowym na kąpielisku „Ruda” w godz. 10.00 - 11.30.

Konkurencje przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn w kategoriach wiekowych: kobiety  -  kategoria open (od 15 roku życia wzwyż), mężczyźni  -  I - od 15 do 20 lat, II - od 21 do 30 lat i III - od 31 lat.  

Osoby pełnoletnie zobowiązane są do przedstawienia podpisanego przez siebie  oświadczenia o dobrym stanie zdrowia, które pozwala na wzięcie udziału w imprezie, natomiast osoby niepełnoletnie muszą przedstawić oświadczenie rodziców bądź prawnych opiekunów o dobrym stanie zdrowia, wraz ze zgodą na wzięcie udziału dziecka w zawodach.

(e)