Terminarz rozgrywek - B klasa
Publikujemy nowy terminarz rozgrywek piłkarskich, według którego zespoły B klasy, będą walczyły o mistrzowskie punkty w rundzie jesiennej 2009.
ZESTAWIENIE SPOTKAŃ
I kolejka: 09.08.2009 roku - godz. 17:00
LKS Płomień Siedliska - LKS Lyski
KS Pietraszyn - LKS Odra Nieboczowy
LKS Zabełków - LKS Chałupki
LKS Studzienna - LKS 07 Markowice
LKS Wicher Płonia Racibórz - LKS Wypoczynek Buków
LKS Gamów - LKS Dzimierz
LKS Pawłów - LKS Sparta Babice
LKS Ruda Kozielska - LKS Pstrążna
II kolejka: 16.08.2009 roku - godz. 17:00
LKS Lyski - LKS Pstrążna
LKS Sparta Babice - LKS Ruda Kozielska
LKS Dzimierz - LKS Pawłów
LKS Wypoczynek Buków - LKS Gamów
LKS 07 Markowice - LKS Wicher Płonia Racibórz
LKS Chałupki - LKS Studzienna
LKS Odra Nieboczowy - LKS Zabełków
LKS Płomień Siedliska - KS Pietraszyn
III kolejka: 23.08.2009 roku - godz. 17:00
KS Pietraszyn - LKS Lyski
LKS Zabełków - LKS Płomień Siedliska
LKS Studzienna - LKS Odra Nieboczowy
LKS Wicher Płonia Racibórz - LKS Chałupki
LKS Gamów - LKS 07 Markowice
LKS Pawłów - LKS Wypoczynek Buków
LKS Ruda Kozielska - LKS Dzimierz
LKS Pstrążna - LKS Sparta Babice
IV kolejka: 30.08.2009 roku - godz. 17:00
LKS Lyski - LKS Sparta Babice
LKS Dzimierz - LKS Pstrążna
LKS Wypoczynek Buków - LKS Ruda Kozielska
LKS 07 Markowice - LKS Pawłów
LKS Chałupki - LKS Gamów
LKS Odra Nieboczowy - LKS Wicher Płonia Racibórz
LKS Płomień Siedliska - LKS Studzienna
KS Pietraszyn - LKS Zabełków
V kolejka: 06.09.2009 roku - godz. 16:00
LKS Zabełków - LKS Lyski
LKS Studzienna - KS Pietraszyn
LKS Wicher Płonia Racibórz - LKS Płomień Siedliska
LKS Gamów - LKS Odra Nieboczowy
LKS Pawłów - LKS Chałupki
LKS Ruda Kozielska - LKS 07 Markowice
LKS Pstrążna - LKS Wypoczynek Buków
LKS Sparta Babice - LKS Dzimierz
VI kolejka: 13.09.2009 roku - godz. 16:00
LKS Lyski - LKS Dzimierz
LKS Wypoczynek Buków - LKS Sparta Babice
LKS 07 Markowice - LKS Pstrążna
LKS Chałupki - LKS Ruda Kozielska
LKS Odra Nieboczowy - LKS Pawłów
LKS Płomień Siedliska - LKS Gamów
KS Pietraszyn - LKS Wicher Płonia Racibórz
LKS Zabełków - LKS Studzienna
VII kolejka: 20.09.2009 roku - godz. 16:00
LKS Studzienna - LKS Lyski
LKS Wicher Płonia Racibórz - LKS Zabełków
LKS Gamów - KS Pietraszyn
LKS Pawłów - LKS Płomień Siedliska
LKS Ruda Kozielska - LKS Odra Nieboczowy
LKS Pstrążna - LKS Chałupki
LKS Sparta Babice - LKS 07 Markowice
LKS Dzimierz - LKS Wypoczynek Buków
VIII kolejka: 27.09.2009 roku - godz. 16:00
LKS Lyski - LKS Wypoczynek Buków
LKS 07 Markowice - LKS Dzimierz
LKS Chałupki - LKS Sparta Babice
LKS Odra Nieboczowy - LKS Pstrążna
LKS Płomień Siedliska - LKS Ruda Kozielska
KS Pietraszyn - LKS Pawłów
LKS Zabełków - LKS Gamów
LKS Studzienna - LKS Wicher Płonia Racibórz
IX kolejka: 04.10.2009 roku - godz. 15:00
LKS Wicher Płonia Racibórz - LKS Lyski
LKS Gamów - LKS Studzienna
LKS Pawłów - LKS Zabełków
LKS Ruda Kozielska - KS Pietraszyn
LKS Pstrążna - LKS Płomień Siedliska
LKS Sparta Babice - LKS Odra Nieboczowy
LKS Dzimierz - LKS Chałupki
LKS Wypoczynek Buków - LKS 07 Markowice
X kolejka: 11.10.2009 roku - godz. 15:00
LKS Lyski - LKS 07 Markowice
LKS Chałupki - LKS Wypoczynek Buków
LKS Odra Nieboczowy - LKS Dzimierz
LKS Płomień Siedliska - LKS Sparta Babice
KS Pietraszyn - LKS Pstrążna
LKS Zabełków - LKS Ruda Kozielska
LKS Studzienna - LKS Pawłów
LKS Wicher Płonia Racibórz - LKS Gamów
XI kolejka: 18.10.2009 roku - godz. 15:00
LKS Gamów - LKS Lyski
LKS Pawłów - LKS Wicher Płonia Racibórz
LKS Ruda Kozielska - LKS Studzienna
LKS Pstrążna - LKS Zabełków
LKS Sparta Babice - KS Pietraszyn
LKS Dzimierz - LKS Płomień Siedliska
LKS Wypoczynek Buków - LKS Odra Nieboczowy
LKS 07 Markowice - LKS Chałupki
XII kolejka: 25.10.2009 roku - godz. 14:00
LKS Lyski - LKS Chałupki
LKS Odra Nieboczowy - LKS 07 Markowice
LKS Płomień Siedliska - LKS Wypoczynek Buków
KS Pietraszyn - LKS Dzimierz
LKS Zabełków - LKS Sparta Babice
LKS Studzienna - LKS Pstrążna
LKS Wicher Płonia Racibórz - LKS Ruda Kozielska
LKS Gamów - LKS Pawłów
XIII kolejka: 08.11.2009 roku - godz. 13:00
LKS Pawłów - LKS Lyski
LKS Ruda Kozielska - LKS Gamów
LKS Pstrążna - LKS Wicher Płonia Racibórz
LKS Sparta Babice - LKS Studzienna
LKS Dzimierz - LKS Zabełków
LKS Wypoczynek Buków - KS Pietraszyn
LKS 07 Markowice - LKS Płomień Siedliska
LKS Chałupki - LKS Odra Nieboczowy
XIV kolejka: 11.11.2009 roku - godz. 13:00
LKS Lyski - LKS Odra Nieboczowy
LKS Płomień Siedliska - LKS Chałupki
KS Pietraszyn - LKS 07 Markowice
LKS Zabełków - LKS Wypoczynek Buków
LKS Studzienna - LKS Dzimierz
LKS Wicher Płonia Racibórz - LKS Sparta Babice
LKS Gamów - LKS Pstrążna
LKS Pawłów - LKS Ruda Kozielska
XV kolejka: 15.11.2009 roku - godz. 13:00
LKS Ruda Kozielska - LKS Lyski
LKS Pstrążna - LKS Pawłów
LKS Sparta Babice - LKS Gamów
LKS Dzimierz - LKS Wicher Płonia Racibórz
LKS Wypoczynek Buków - LKS Studzienna
LKS 07 Markowice - LKS Zabełków
LKS Chałupki - KS Pietraszyn
LKS Odra Nieboczowy - LKS Płomień Siedliska
UWAGI do terminarza rozgrywek!
Sporządził: Artur Krzykała
(nr tel. kom.: 795-510-626, nr gg: 9067343, adres e-mail: akrzykala@wp.pl)
I kolejka: 09.08.2009 roku - godz. 17:00
LKS Płomień Siedliska - LKS Lyski
KS Pietraszyn - LKS Odra Nieboczowy
LKS Zabełków - LKS Chałupki
LKS Studzienna - LKS 07 Markowice
LKS Wicher Płonia Racibórz - LKS Wypoczynek Buków
LKS Gamów - LKS Dzimierz
LKS Pawłów - LKS Sparta Babice
LKS Ruda Kozielska - LKS Pstrążna
II kolejka: 16.08.2009 roku - godz. 17:00
LKS Lyski - LKS Pstrążna
LKS Sparta Babice - LKS Ruda Kozielska
LKS Dzimierz - LKS Pawłów
LKS Wypoczynek Buków - LKS Gamów
LKS 07 Markowice - LKS Wicher Płonia Racibórz
LKS Chałupki - LKS Studzienna
LKS Odra Nieboczowy - LKS Zabełków
LKS Płomień Siedliska - KS Pietraszyn
III kolejka: 23.08.2009 roku - godz. 17:00
KS Pietraszyn - LKS Lyski
LKS Zabełków - LKS Płomień Siedliska
LKS Studzienna - LKS Odra Nieboczowy
LKS Wicher Płonia Racibórz - LKS Chałupki
LKS Gamów - LKS 07 Markowice
LKS Pawłów - LKS Wypoczynek Buków
LKS Ruda Kozielska - LKS Dzimierz
LKS Pstrążna - LKS Sparta Babice
IV kolejka: 30.08.2009 roku - godz. 17:00
LKS Lyski - LKS Sparta Babice
LKS Dzimierz - LKS Pstrążna
LKS Wypoczynek Buków - LKS Ruda Kozielska
LKS 07 Markowice - LKS Pawłów
LKS Chałupki - LKS Gamów
LKS Odra Nieboczowy - LKS Wicher Płonia Racibórz
LKS Płomień Siedliska - LKS Studzienna
KS Pietraszyn - LKS Zabełków
V kolejka: 06.09.2009 roku - godz. 16:00
LKS Zabełków - LKS Lyski
LKS Studzienna - KS Pietraszyn
LKS Wicher Płonia Racibórz - LKS Płomień Siedliska
LKS Gamów - LKS Odra Nieboczowy
LKS Pawłów - LKS Chałupki
LKS Ruda Kozielska - LKS 07 Markowice
LKS Pstrążna - LKS Wypoczynek Buków
LKS Sparta Babice - LKS Dzimierz
VI kolejka: 13.09.2009 roku - godz. 16:00
LKS Lyski - LKS Dzimierz
LKS Wypoczynek Buków - LKS Sparta Babice
LKS 07 Markowice - LKS Pstrążna
LKS Chałupki - LKS Ruda Kozielska
LKS Odra Nieboczowy - LKS Pawłów
LKS Płomień Siedliska - LKS Gamów
KS Pietraszyn - LKS Wicher Płonia Racibórz
LKS Zabełków - LKS Studzienna
VII kolejka: 20.09.2009 roku - godz. 16:00
LKS Studzienna - LKS Lyski
LKS Wicher Płonia Racibórz - LKS Zabełków
LKS Gamów - KS Pietraszyn
LKS Pawłów - LKS Płomień Siedliska
LKS Ruda Kozielska - LKS Odra Nieboczowy
LKS Pstrążna - LKS Chałupki
LKS Sparta Babice - LKS 07 Markowice
LKS Dzimierz - LKS Wypoczynek Buków
VIII kolejka: 27.09.2009 roku - godz. 16:00
LKS Lyski - LKS Wypoczynek Buków
LKS 07 Markowice - LKS Dzimierz
LKS Chałupki - LKS Sparta Babice
LKS Odra Nieboczowy - LKS Pstrążna
LKS Płomień Siedliska - LKS Ruda Kozielska
KS Pietraszyn - LKS Pawłów
LKS Zabełków - LKS Gamów
LKS Studzienna - LKS Wicher Płonia Racibórz
IX kolejka: 04.10.2009 roku - godz. 15:00
LKS Wicher Płonia Racibórz - LKS Lyski
LKS Gamów - LKS Studzienna
LKS Pawłów - LKS Zabełków
LKS Ruda Kozielska - KS Pietraszyn
LKS Pstrążna - LKS Płomień Siedliska
LKS Sparta Babice - LKS Odra Nieboczowy
LKS Dzimierz - LKS Chałupki
LKS Wypoczynek Buków - LKS 07 Markowice
X kolejka: 11.10.2009 roku - godz. 15:00
LKS Lyski - LKS 07 Markowice
LKS Chałupki - LKS Wypoczynek Buków
LKS Odra Nieboczowy - LKS Dzimierz
LKS Płomień Siedliska - LKS Sparta Babice
KS Pietraszyn - LKS Pstrążna
LKS Zabełków - LKS Ruda Kozielska
LKS Studzienna - LKS Pawłów
LKS Wicher Płonia Racibórz - LKS Gamów
XI kolejka: 18.10.2009 roku - godz. 15:00
LKS Gamów - LKS Lyski
LKS Pawłów - LKS Wicher Płonia Racibórz
LKS Ruda Kozielska - LKS Studzienna
LKS Pstrążna - LKS Zabełków
LKS Sparta Babice - KS Pietraszyn
LKS Dzimierz - LKS Płomień Siedliska
LKS Wypoczynek Buków - LKS Odra Nieboczowy
LKS 07 Markowice - LKS Chałupki
XII kolejka: 25.10.2009 roku - godz. 14:00
LKS Lyski - LKS Chałupki
LKS Odra Nieboczowy - LKS 07 Markowice
LKS Płomień Siedliska - LKS Wypoczynek Buków
KS Pietraszyn - LKS Dzimierz
LKS Zabełków - LKS Sparta Babice
LKS Studzienna - LKS Pstrążna
LKS Wicher Płonia Racibórz - LKS Ruda Kozielska
LKS Gamów - LKS Pawłów
XIII kolejka: 08.11.2009 roku - godz. 13:00
LKS Pawłów - LKS Lyski
LKS Ruda Kozielska - LKS Gamów
LKS Pstrążna - LKS Wicher Płonia Racibórz
LKS Sparta Babice - LKS Studzienna
LKS Dzimierz - LKS Zabełków
LKS Wypoczynek Buków - KS Pietraszyn
LKS 07 Markowice - LKS Płomień Siedliska
LKS Chałupki - LKS Odra Nieboczowy
XIV kolejka: 11.11.2009 roku - godz. 13:00
LKS Lyski - LKS Odra Nieboczowy
LKS Płomień Siedliska - LKS Chałupki
KS Pietraszyn - LKS 07 Markowice
LKS Zabełków - LKS Wypoczynek Buków
LKS Studzienna - LKS Dzimierz
LKS Wicher Płonia Racibórz - LKS Sparta Babice
LKS Gamów - LKS Pstrążna
LKS Pawłów - LKS Ruda Kozielska
XV kolejka: 15.11.2009 roku - godz. 13:00
LKS Ruda Kozielska - LKS Lyski
LKS Pstrążna - LKS Pawłów
LKS Sparta Babice - LKS Gamów
LKS Dzimierz - LKS Wicher Płonia Racibórz
LKS Wypoczynek Buków - LKS Studzienna
LKS 07 Markowice - LKS Zabełków
LKS Chałupki - KS Pietraszyn
LKS Odra Nieboczowy - LKS Płomień Siedliska
UWAGI do terminarza rozgrywek!
- Drużyny: LKS Płomień Siedliska i LKS Zabełków rozgrywają mecze jako gospodarz w soboty o godz.15:00.
- Drużyna LKS 07 Markowice rozgrywa mecze jako gospodarz w soboty o godz.16:00.
- Drużyny: LKS Chałupki, LKS Sparta Babice, KS Pietraszyn, LKS Pawłów i LKS Wicher Płonia Racibórz rozgrywają mecze jako gospodarz w soboty o godzinach podanych w terminarzu.
- Drużyna LKS Dzimierz rozgrywa mecze jako gospodarz w niedziele o godz.14:00.
- Drużyny: LKS Gamów, LKS Wypoczynek Buków i LKS Odra Nieboczowy rozgrywają mecze jako gospodarz w niedziele o godz.15:00.
- Drużyna LKS Ruda Kozielska rozgrywa mecze jako gospodarz w niedziele o godz.15:00 (na boisku w Rudach).
- Drużyna LKS Pstrążna rozgrywa mecze jako gospodarz w niedziele o godz.15:30.
- Drużyny: LKS Lyski i LKS Studzienna rozgrywają mecze jako gospodarz w niedziele - zgodnie z terminarzem.
- Terminarz rozgrywek piłkarskich B klasy opracował Janusz Wieczorek.
- Terminarz zostanie opublikowany w gazecie Nowiny Raciborskie - dnia: 28.07.2009 roku.
Sporządził: Artur Krzykała
(nr tel. kom.: 795-510-626, nr gg: 9067343, adres e-mail: akrzykala@wp.pl)
Sklep.nowiny.pl
Kursy InspiratON
No dobrze ze przy współpacy ludzi z podokręgu ale powiedz mi dlaczego na OFICJALNEJ STRONIE PODOKRĘGU te informacje ne pojawiaja się jak o pierwsze????Przecież powinno to być priorytetem ludzi z podokręgu!!!
Jak Zwykle Konkretnie Brawo !
Terminarze A i B klasy na portalu Nowin ukazały się również dzięki działaczom Podokręgu Racibórz. W niedługim czasie... ukażą się kolejne terminarze - pozostałych grup rozgrywkowych.
Brawo za terminarz...szkoda ze Panowie z podokręgu tak nie pracuja przed i w czasie całego sezonu:)
najnowsze wiadomości z prędkością światła - taka powinna być wizytówka pana Artura.
Dobra robota!!!
pozdrawiam