Terminarze rozgrywek - C klasa
Publikujemy 2 nowe terminarze rozgrywek piłkarskich, według których zespoły C klasy (grupy 1 i 2), będą walczyły o mistrzowskie punkty w rundzie jesiennej 2009.
C klasa (grupa 1)
zestawienie spotkań
I kolejka: 30.08.2009 roku – godz. 17:00
LKS Zameczek Czernica – KS Olszynka Olza
LKS Cyprzanów – LKS Grzegorzowice
LKS Wojnowice – LKS Dąb Gaszowice II
LKS Bieńkowice – LKS Zryw Rudnik
LKS Naprzód 32 Syrynia II – pauza
II kolejka: 06.09.2009 roku – godz. 16:00
LKS Dąb Gaszowice II – LKS Bieńkowice
KS Olszynka Olza – LKS Cyprzanów
LKS Grzegorzowice – LKS Wojnowice
LKS Naprzód 32 Syrynia II – LKS Zameczek Czernica
LKS Zryw Rudnik – pauza
III kolejka: 13.09.2009 roku – godz. 16:00
LKS Cyprzanów – LKS Naprzód 32 Syrynia II
LKS Wojnowice – KS Olszynka Olza
LKS Bieńkowice – LKS Grzegorzowice
LKS Zryw Rudnik – LKS Dąb Gaszowice II
LKS Zameczek Czernica – pauza
IV kolejka: 20.09.2009 roku – godz. 16:00
LKS Grzegorzowice – LKS Zryw Rudnik
KS Olszynka Olza – LKS Bieńkowice
LKS Naprzód 32 Syrynia II – LKS Wojnowice
LKS Zameczek Czernica – LKS Cyprzanów
LKS Dąb Gaszowice II – pauza
V kolejka: 27.09.2009 roku – godz. 16:00
LKS Wojnowice – LKS Zameczek Czernica
LKS Bieńkowice – LKS Naprzód 32 Syrynia II
LKS Zryw Rudnik – KS Olszynka Olza
LKS Dąb Gaszowice II – LKS Grzegorzowice
LKS Cyprzanów – pauza
VI kolejka: 04.10.2009 roku – godz. 15:00
KS Olszynka Olza – LKS Dąb Gaszowice II
LKS Naprzód 32 Syrynia II – LKS Zryw Rudnik
LKS Zameczek Czernica – LKS Bieńkowice
LKS Cyprzanów – LKS Wojnowice
LKS Grzegorzowice – pauza
VII kolejka: 11.10.2009 roku – godz. 15:00
LKS Bieńkowice – LKS Cyprzanów
LKS Zryw Rudnik – LKS Zameczek Czernica
LKS Dąb Gaszowice II – LKS Naprzód 32 Syrynia II
LKS Grzegorzowice – KS Olszynka Olza
LKS Wojnowice – pauza
VIII kolejka: 18.10.2009 roku – godz. 15:00
LKS Naprzód 32 Syrynia II – LKS Grzegorzowice
LKS Zameczek Czernica – LKS Dąb Gaszowice II
LKS Cyprzanów – LKS Zryw Rudnik
LKS Wojnowice – LKS Bieńkowice
KS Olszynka Olza – pauza
IX kolejka: 25.10.2009 roku – godz. 14:00
LKS Zryw Rudnik – LKS Wojnowice
LKS Dąb Gaszowice II – LKS Cyprzanów
LKS Grzegorzowice – LKS Zameczek Czernica
KS Olszynka Olza – LKS Naprzód 32 Syrynia II
LKS Bieńkowice – pauza
Uwagi do terminarza rozgrywek!
C klasa (grupa 2)
ZESTAWIENIE SPOTKAŃ
I kolejka: 30.08.2009 roku – godz. 17:00
LKS Bogunice – LKS Raszczyce
LKS Baterex Nędza II – LKS Ruch Bolesław
LKS Owsiszcze – LKS Zgoda Zawada Książęca
LKS Adamowice – LKS Górki Śląskie II
LKS Jankowice – LKS Płomień Kobyla
II kolejka: 06.09.2009 roku – godz. 16:00
LKS Zgoda Zawada Książęca – LKS Adamowice
LKS Ruch Bolesław – LKS Owsiszcze
LKS Raszczyce – LKS Baterex Nędza II
LKS Jankowice – LKS Bogunice
LKS Płomień Kobyla – LKS Górki Śląskie II
III kolejka: 13.09.2009 roku – godz. 16:00
LKS Baterex Nędza II – LKS Jankowice
LKS Owsiszcze – LKS Raszczyce
LKS Adamowice – LKS Ruch Bolesław
LKS Górki Śląskie II – LKS Zgoda Zawada Książęca
LKS Bogunice – LKS Płomień Kobyla
IV kolejka: 20.09.2009 roku – godz. 16:00
LKS Ruch Bolesław – LKS Górki Śląskie II
LKS Raszczyce – LKS Adamowice
LKS Jankowice – LKS Owsiszcze
LKS Bogunice – LKS Baterex Nędza II
LKS Płomień Kobyla – LKS Zgoda Zawada Książęca
V kolejka: 27.09.2009 roku – godz. 16:00
LKS Owsiszcze – LKS Bogunice
LKS Adamowice – LKS Jankowice
LKS Górki Śląskie II – LKS Raszczyce
LKS Zgoda Zawada Książęca – LKS Ruch Bolesław
LKS Baterex Nędza II – LKS Płomień Kobyla
VI kolejka: 04.10.2009 roku – godz. 15:00
LKS Raszczyce – LKS Zgoda Zawada Książęca
LKS Jankowice – LKS Górki Śląskie II
LKS Bogunice – LKS Adamowice
LKS Baterex Nędza II – LKS Owsiszcze
LKS Płomień Kobyla – LKS Ruch Bolesław
VII kolejka: 11.10.2009 roku – godz. 15:00
LKS Adamowice – LKS Baterex Nędza II
LKS Górki Śląskie II – LKS Bogunice
LKS Zgoda Zawada Książęca – LKS Jankowice
LKS Ruch Bolesław – LKS Raszczyce
LKS Owsiszcze – LKS Płomień Kobyla
VIII kolejka: 18.10.2009 roku – godz. 15:00
LKS Jankowice – LKS Ruch Bolesław
LKS Bogunice – LKS Zgoda Zawada Książęca
LKS Baterex Nędza II – LKS Górki Śląskie II
LKS Owsiszcze – LKS Adamowice
LKS Płomień Kobyla – LKS Raszczyce
IX kolejka: 25.10.2009 roku – godz. 14:00
LKS Górki Śląskie II – LKS Owsiszcze
LKS Zgoda Zawada Książęca – LKS Baterex Nędza II
LKS Ruch Bolesław – LKS Bogunice
LKS Raszczyce – LKS Jankowice
LKS Adamowice – LKS Płomień Kobyla
Uwagi do terminarza rozgrywek!
Sporządził: Artur Krzykała (ak)
(nr tel. kom.: 795-510-626, nr gg: 9067343, adres e-mail: a.krzykala@nowiny.pl)
zestawienie spotkań
I kolejka: 30.08.2009 roku – godz. 17:00
LKS Zameczek Czernica – KS Olszynka Olza
LKS Cyprzanów – LKS Grzegorzowice
LKS Wojnowice – LKS Dąb Gaszowice II
LKS Bieńkowice – LKS Zryw Rudnik
LKS Naprzód 32 Syrynia II – pauza
II kolejka: 06.09.2009 roku – godz. 16:00
LKS Dąb Gaszowice II – LKS Bieńkowice
KS Olszynka Olza – LKS Cyprzanów
LKS Grzegorzowice – LKS Wojnowice
LKS Naprzód 32 Syrynia II – LKS Zameczek Czernica
LKS Zryw Rudnik – pauza
III kolejka: 13.09.2009 roku – godz. 16:00
LKS Cyprzanów – LKS Naprzód 32 Syrynia II
LKS Wojnowice – KS Olszynka Olza
LKS Bieńkowice – LKS Grzegorzowice
LKS Zryw Rudnik – LKS Dąb Gaszowice II
LKS Zameczek Czernica – pauza
IV kolejka: 20.09.2009 roku – godz. 16:00
LKS Grzegorzowice – LKS Zryw Rudnik
KS Olszynka Olza – LKS Bieńkowice
LKS Naprzód 32 Syrynia II – LKS Wojnowice
LKS Zameczek Czernica – LKS Cyprzanów
LKS Dąb Gaszowice II – pauza
V kolejka: 27.09.2009 roku – godz. 16:00
LKS Wojnowice – LKS Zameczek Czernica
LKS Bieńkowice – LKS Naprzód 32 Syrynia II
LKS Zryw Rudnik – KS Olszynka Olza
LKS Dąb Gaszowice II – LKS Grzegorzowice
LKS Cyprzanów – pauza
VI kolejka: 04.10.2009 roku – godz. 15:00
KS Olszynka Olza – LKS Dąb Gaszowice II
LKS Naprzód 32 Syrynia II – LKS Zryw Rudnik
LKS Zameczek Czernica – LKS Bieńkowice
LKS Cyprzanów – LKS Wojnowice
LKS Grzegorzowice – pauza
VII kolejka: 11.10.2009 roku – godz. 15:00
LKS Bieńkowice – LKS Cyprzanów
LKS Zryw Rudnik – LKS Zameczek Czernica
LKS Dąb Gaszowice II – LKS Naprzód 32 Syrynia II
LKS Grzegorzowice – KS Olszynka Olza
LKS Wojnowice – pauza
VIII kolejka: 18.10.2009 roku – godz. 15:00
LKS Naprzód 32 Syrynia II – LKS Grzegorzowice
LKS Zameczek Czernica – LKS Dąb Gaszowice II
LKS Cyprzanów – LKS Zryw Rudnik
LKS Wojnowice – LKS Bieńkowice
KS Olszynka Olza – pauza
IX kolejka: 25.10.2009 roku – godz. 14:00
LKS Zryw Rudnik – LKS Wojnowice
LKS Dąb Gaszowice II – LKS Cyprzanów
LKS Grzegorzowice – LKS Zameczek Czernica
KS Olszynka Olza – LKS Naprzód 32 Syrynia II
LKS Bieńkowice – pauza
Uwagi do terminarza rozgrywek!
- Drużyny: LKS Zryw Rudnik i LKS Wojnowice rozgrywają mecze jako gospodarz w soboty o godzinach podanych w terminarzu.
- Drużyna LKS Cyprzanów rozgrywa mecze jako gospodarz w niedziele o godz.13:00.
- Drużyna KS Olszynka Olza rozgrywa mecze jako gospodarz w niedziele o godz.15:00.
- Drużyna LKS Grzegorzowice rozgrywa mecze jako gospodarz w niedziele o godz.16:00.
- Drużyny: LKS Bieńkowice i LKS Zameczek Czernica rozgrywają mecze jako gospodarz
- w niedziele – zgodnie z terminarzem.
- Drużyna LKS Naprzód 32 Syrynia II rozgrywa mecze jako gospodarz w niedziele – zgodnie z terminarzem na boisku w Nieboczowach.
- Drużyna LKS Dąb Gaszowice II rozgrywa mecze jako gospodarz w niedziele – zgodnie
- z terminarzem na boisku w Łukowie.
- Terminarz rozgrywek piłkarskich C klasy (grupa 1) opracował Henryk Kucznierz.
C klasa (grupa 2)
ZESTAWIENIE SPOTKAŃ
I kolejka: 30.08.2009 roku – godz. 17:00
LKS Bogunice – LKS Raszczyce
LKS Baterex Nędza II – LKS Ruch Bolesław
LKS Owsiszcze – LKS Zgoda Zawada Książęca
LKS Adamowice – LKS Górki Śląskie II
LKS Jankowice – LKS Płomień Kobyla
II kolejka: 06.09.2009 roku – godz. 16:00
LKS Zgoda Zawada Książęca – LKS Adamowice
LKS Ruch Bolesław – LKS Owsiszcze
LKS Raszczyce – LKS Baterex Nędza II
LKS Jankowice – LKS Bogunice
LKS Płomień Kobyla – LKS Górki Śląskie II
III kolejka: 13.09.2009 roku – godz. 16:00
LKS Baterex Nędza II – LKS Jankowice
LKS Owsiszcze – LKS Raszczyce
LKS Adamowice – LKS Ruch Bolesław
LKS Górki Śląskie II – LKS Zgoda Zawada Książęca
LKS Bogunice – LKS Płomień Kobyla
IV kolejka: 20.09.2009 roku – godz. 16:00
LKS Ruch Bolesław – LKS Górki Śląskie II
LKS Raszczyce – LKS Adamowice
LKS Jankowice – LKS Owsiszcze
LKS Bogunice – LKS Baterex Nędza II
LKS Płomień Kobyla – LKS Zgoda Zawada Książęca
V kolejka: 27.09.2009 roku – godz. 16:00
LKS Owsiszcze – LKS Bogunice
LKS Adamowice – LKS Jankowice
LKS Górki Śląskie II – LKS Raszczyce
LKS Zgoda Zawada Książęca – LKS Ruch Bolesław
LKS Baterex Nędza II – LKS Płomień Kobyla
VI kolejka: 04.10.2009 roku – godz. 15:00
LKS Raszczyce – LKS Zgoda Zawada Książęca
LKS Jankowice – LKS Górki Śląskie II
LKS Bogunice – LKS Adamowice
LKS Baterex Nędza II – LKS Owsiszcze
LKS Płomień Kobyla – LKS Ruch Bolesław
VII kolejka: 11.10.2009 roku – godz. 15:00
LKS Adamowice – LKS Baterex Nędza II
LKS Górki Śląskie II – LKS Bogunice
LKS Zgoda Zawada Książęca – LKS Jankowice
LKS Ruch Bolesław – LKS Raszczyce
LKS Owsiszcze – LKS Płomień Kobyla
VIII kolejka: 18.10.2009 roku – godz. 15:00
LKS Jankowice – LKS Ruch Bolesław
LKS Bogunice – LKS Zgoda Zawada Książęca
LKS Baterex Nędza II – LKS Górki Śląskie II
LKS Owsiszcze – LKS Adamowice
LKS Płomień Kobyla – LKS Raszczyce
IX kolejka: 25.10.2009 roku – godz. 14:00
LKS Górki Śląskie II – LKS Owsiszcze
LKS Zgoda Zawada Książęca – LKS Baterex Nędza II
LKS Ruch Bolesław – LKS Bogunice
LKS Raszczyce – LKS Jankowice
LKS Adamowice – LKS Płomień Kobyla
Uwagi do terminarza rozgrywek!
- Drużyna LKS Zgoda Zawada Książęca rozgrywa mecze jako gospodarz w soboty o godz.16:00.
- Drużyny: LKS Owsiszcze i LKS Górki Śląskie II rozgrywają mecze jako gospodarz w soboty o godzinach podanych w terminarzu.
- Drużyny: LKS Adamowice, LKS Jankowice, LKS Bogunice, LKS Baterex Nędza II i LKS Płomień Kobyla rozgrywają mecze jako gospodarz w niedziele o godz.15:00.
- Drużyny: LKS Ruch Bolesław i LKS Raszczyce rozgrywają mecze jako gospodarz w niedziele o godz.16:00.
- Terminarz rozgrywek piłkarskich C klasy (grupa 2) opracował Henryk Kucznierz.
- Terminarz zostanie opublikowany w gazecie Nowiny Raciborskie – dnia 04.08.2009 roku.
Sporządził: Artur Krzykała (ak)
(nr tel. kom.: 795-510-626, nr gg: 9067343, adres e-mail: a.krzykala@nowiny.pl)
OSTATNIO CYPRZANÓW IDZIE DO PRZODU...
Z grupy pierwszej napewno nie awansują Bienkowice ;] Zameczek nieźle sobie radzi, chociaż osobiscie wolałbym zeby to Grzegorzowice awansowały. Jesli chodzi o drugą grupe to życzę Owsiszczą zeby awansowaly bo patrząc na ich grę zasluzyli na to ;) Chociaż Adamowice też mile zaskakują.
Doszły mnie słuchy że Kobyla i Syrynia II mają wątpliwości czy przystąpią do rozgrywek bo nie potrafią nazbierać ludzi. I tak jak już pisałem wcześniej, pozgłaszały się drużyny a po 3 kolejkach się wycofają za walkowery. Dla mnie ten podział to jeden wielki nie wypał.
To fakt,skoro jest podziął na grupy to jakoś geograficznie,a nei na zasadzie:"i tak by z nimi musieli grać,to se polosujemy"
Ja bym zrobił dwie całkiem inne grupy:
1 grupa: Olza, Syrynia, Owsiszcze, Bolesław, Bieńkowice, Wojnowice, Cyprzanów, Rudnik, i np. Raszczyce, Kobyla
2 grupa:Jankowice, Zawada, Grzegorzowice, Górki, Czernica, Gamów, Gaszowice,Bogunice, Adamowice np..............
Terminarz C klasy (grupa 1) został poprawiony - natąpiły zmiany gospodarzy meczów z drużynami Cyprzanów i Grzegorzowice. Pozdrawiam
co za debil robil ten podzial na grupy??? kluby musza jezdzic po 30 km na mecze!!! Kluby tego nie wytrzymaja finansowo!!! banda w podokregu , zmienic te klike!!!
A nie szlo zaczac grac predzej? tak jak zaczyna A klasa?? by sie szybciej skonczylo i byloby looz a nie potem w zimnie grac
Z grupy 1 awansuja pewnie Bienkowice, a z drugiej pewnie rezerwy Nedzy...
No wybierając pomiędzy 18 a 36 kolejkami wolałbym jednak te 36 ale sprawa już zamknięta...więc teraz można tylko mowic co by było gdyby...
I jeszcze raz się spytam:skoro jest 19 drużyn,to chcielibyście 36 kolejek?
Czyli Kobyla będzie grała z druzynami które by pauzowały?
Kobyla dopiero dzisiaj zgłosiła do rozgrywek sezonu 2009/2010 drużynę seniorów i trampkarzy starszych, dlatego terminarz poprawiony.
a gdzie Kobyla???
na pewno podzial obnizy poziom c klasy, bo teraz zamiast w jednej rundzie byloby 18 kolejek, tak te 18 sa na caly sezon, no chyba ze...
Trochę baniaty ten podział. Nie będzie derbów Bolesław-Bieńkowice.
świetna robota, ale ja byłbym jednak za tym aby było 18 zespołów lub awansować jeszcze 3 do B klasy wtedy było by 17 zespołów w b i c kasie.
Brawo dla Artura!!!W końcu się wyjaśniły spekulacje...Podział w miarę sprawiedliwy Ale w mojej opinii pomysł z tym podziałem na grupy może okazać się niewypałem....