PIŁKA NOŻNA - rozgrywki ligowe
Klasa okręgowa dołączyła do IV ligi oraz A i B klasy… uzupełniając stawkę drużyn, które rozkręcają futbolową karuzelę. Zapraszamy do lektury materiału, zawierającego wyniki wszystkich meczów, zawsze aktualne tabele i zapowiedzi następnych spotkań.
IV Liga (grupa śląska 2)
II kolejka spotkań (15.08.2009 roku)
Ornontowice - Unia Racibórz 5:1 (2:0); Rogów - Porąbka 0:1 (0:0); Bojszowy - Pszów 1:1 (1:0); Czechowice-Dziedzice - Marklowice 1:0 (1:0); Żory - Łaziska Górne 1:2 (0:0); Knurów - Ruda Śląska 1:4 (1:3); Mikołów - Rędziny 0:0; Czaniec - Bielsko-Biała 1:0 (1:0).
Aktualna TABELA
Zapowiedź III kolejki spotkań (22.08.2009 roku)
Ruda Śląska - Mikołów, Bielsko-Biała - Bojszowy (sobota, godz.11:00); Unia Racibórz - Rogów, Pszów - Czechowice-Dziedzice, Marklowice - Ornontowice, Porąbka - Żory, Łaziska Górne - Knurów, Rędziny - Czaniec (sobota, godz.17:00).
Klasa Okręgowa (grupa śląska 3)
I kolejka spotkań (15/16.08.2009 roku)
Krzyżanowice - Pietrowice Wielkie 2:3 (0:2); Lubomia - Szczejkowice 5:1 (3:0); Czyżowice - Nędza 1:4 (1:1); Jejkowice - Połomia 1:1 (0:0); Rydułtowy - Syrynia 3:1 (2:0); Jedłownik - Rymer 1:0 (0:0); Ochojec - Gorzyce 1:1 (0:0); Skrzyszów - Radlin 5:1 (3:0).
Aktualna TABELA
Zapowiedź II kolejki spotkań (22/23.08.2009 roku)
Nędza - Syrynia, Czyżowice - Jedłownik, Radlin - Jejkowice, Rymer - Skrzyszów (sobota, godz.17:00); Pietrowice Wielkie - Ochojec (niedziela, godz.15:00); Gorzyce - Lubomia, Połomia - Krzyżanowice, Szczejkowice - Rydułtowy (niedziela, godz.17:00).
A Klasa (Podokręg Racibórz)
II kolejka spotkań (15/16.08.2009 roku)
Kuźnia Raciborska - Ocice Racibórz 3:1 (1:0); Rafako Racibórz - Tworków 2:0 (0:0); Gaszowice - Brzezie 2:3 (1:2); Krzanowice - Rzuchów 9:0 (4:0); Górki Śląskie - Kornowac 1:2 (1:1); Rudy - Zawada 2:1 (1:0); Samborowice - Turza Śląska 1:2 (1:1); Krzyżkowice - Nowa Wieś (przełożony na inny termin).
Aktualna TABELA
Zapowiedź III kolejki spotkań (22/23.08.2009 roku)
Ocice Racibórz - Rudy (sobota, godz.17:00); Tworków - Krzyżkowice (niedziela, godz.15:00); Brzezie - Samborowice (niedziela, godz.16:00); Kornowac - Kuźnia Raciborska, Rzuchów - Górki Śląskie, Turza Śląska - Krzanowice, Nowa Wieś - Gaszowice, Zawada - Rafako Racibórz (niedziela, godz.17:00).
B Klasa (Podokręg Racibórz)
II kolejka spotkań (15/16.08.2009 roku)
Siedliska - Pietraszyn 1:1 (1:0); Markowice - Płonia Racibórz 6:3 (2:1); Babice - Ruda Kozielska 3:2 (2:1); Chałupki - Studzienna 0:3 (0:1); Dzimierz - Pawłów 6:2 (2:1); Buków - Gamów 2:2 (2:1); Lyski - Pstrążna 2:2 (0:2), Nieboczowy - Zabełków (mecz się nie odbył, ponieważ zawodnicy drużyny gospodarzy nie posiadali ważnych kart zdrowia). Wydział Gier wstrzymał weryfikację meczu I kolejki: Pietraszyn - Nieboczowy 1:0 (0:0).
Aktualna TABELA
Zapowiedź III kolejki spotkań (22/23.08.2009 roku)
Zabełków - Siedliska (sobota, godz.15:00); Pietraszyn - Lyski, Studzienna - Nieboczowy, Płonia Racibórz - Chałupki, Pawłów - Buków (sobota, godz.17:00); Gamów - Markowice, Ruda Kozielska - Dzimierz (niedziela, godz.15:00); Pstrążna - Babice (niedziela, godz.15:30).
C Klasa - grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29/30.08.2009 roku - z udziałem 9 drużyn: Bieńkowice, Syrynia II, Cyprzanów, Rudnik, Grzegorzowice, Czernica, Olza, Gaszowice II, Wojnowice.
C Klasa - grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29/30.08.2009 roku - z udziałem 10 drużyn: Adamowice, Owsiszcze, Raszczyce, Zawada Książęca, Górki Śląskie II, Jankowice, Bolesław, Nędza II, Bogunice, Kobyla.
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa A)
Zapowiedź I kolejki spotkań (23.08.2009 roku)
Ocice Racibórz - Rudy, Rafako Racibórz - Gaszowice, Rogów - Pszów, Lyski - Gorzyce, Czyżowice - Syrynia (niedziela, godz.11:00); Markowice - Pietrowice Wielkie (niedziela, godz.14:00).
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B1)
Zapowiedź I kolejki spotkań (22/23.08.2009 roku)
Tworków - Lubomia (sobota, godz.14:00); Płonia Racibórz - Owsiszcze, Turza Śląska - Zabełków (niedziela, godz.11:00); Nieboczowy - Zawada (niedziela, godz.12:00); Kornowac - Krzyżanowice, Rzuchów - Brzezie (niedziela, godz.14:30).
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B2)
Zapowiedź I kolejki spotkań (22/23.08.2009 roku)
Babice - Krzanowice (sobota, godz.11:00); Nowa Wieś - Pietraszyn, Studzienna - Samborowice, Gamów - Kuźnia Raciborska, Pstrążna - Ruda Kozielska, Czernica - Bieńkowice (niedziela, godz.11:00).
Liga Juniorów Młodszych (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29/30.08.2009 roku - z udziałem 10 drużyn: Pietrowice Wielkie, Pawłów, Górki Śląskie, Bogunice, Nędza, Turza Śląska, Kuźnia Raciborska, Zawada Książęca, SALOS Pogrzebień, Grzegorzowice.
Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29.08.2009 roku - z udziałem 12 drużyn: Unia Racibórz, Rogów II, Adamowice, Cyprzanów, Ocice Racibórz, Rafako Racibórz, Studzienna, Pstrążna, Lyski, Kuźnia Raciborska, Rudy, Kobyla.
Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29.08.2009 roku - z udziałem 11 drużyn: Pszów, Rogów I, Zawada, Syrynia, Gorzyce, Bełsznica, Tworków, Krzyżanowice, Zabełków, Chałupki, Bieńkowice.
Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 31.08.2009 roku - z udziałem 9 drużyn: WAP Jedłownik, Lubomia, Gorzyce, Zawada, Pszów, Rogów, Krzyżkowice, Gaszowice, Nowa Wieś.
Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 07.09.2009 roku - z udziałem 8 drużyn: Pietrowice Wielkie, Nędza, Unia Racibórz, Markowice, Gamów, Krzanowice, Górki Śląskie, Wojnowice.
UWAGA!
W przypadku takiej samej liczby punktów (zdobytych przez zespoły w poszczególnych grupach) o miejscu zajmowanym w tabeli (w trakcie bieżących rozgrywek), w pierwszej kolejności decyduje różnica bramek strzelonych, w stosunku do straconych. Natomiast bilans bezpośrednich pojedynków (zgodnie z obowiązującym regulaminem) ma zastosowanie w analogicznych sytuacjach, dopiero po zakończeniu całego sezonu - przy ostatecznej weryfikacji!
(ak)
II kolejka spotkań (15.08.2009 roku)
Ornontowice - Unia Racibórz 5:1 (2:0); Rogów - Porąbka 0:1 (0:0); Bojszowy - Pszów 1:1 (1:0); Czechowice-Dziedzice - Marklowice 1:0 (1:0); Żory - Łaziska Górne 1:2 (0:0); Knurów - Ruda Śląska 1:4 (1:3); Mikołów - Rędziny 0:0; Czaniec - Bielsko-Biała 1:0 (1:0).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Porąbka | 2 | 6 | 4:0 |
2. Czaniec | 2 | 6 | 4:0 |
3. Łaziska Górne | 2 | 4 | 2:1 |
4. Ruda Śląska | 1 | 3 | 4:1 |
5. Ornontowice | 2 | 3 | 5:4 |
6. Żory | 2 | 3 | 4:3 |
7. Bielsko-Biała | 2 | 3 | 2:1 |
8. Marklowice | 2 | 3 | 1:1 |
9. Czechowice-Dziedzice | 2 | 3 | 1:1 |
10. Unia Racibórz | 2 | 3 | 2:5 |
11. Rędziny | 1 | 1 | 0:0 |
12. Bojszowy | 2 | 1 | 1:2 |
13. Rogów | 2 | 1 | 0:1 |
14. Mikołów | 2 | 1 | 0:2 |
15. Pszów | 2 | 1 | 1:4 |
16. Knurów | 2 | 0 | 2:7 |
Zapowiedź III kolejki spotkań (22.08.2009 roku)
Ruda Śląska - Mikołów, Bielsko-Biała - Bojszowy (sobota, godz.11:00); Unia Racibórz - Rogów, Pszów - Czechowice-Dziedzice, Marklowice - Ornontowice, Porąbka - Żory, Łaziska Górne - Knurów, Rędziny - Czaniec (sobota, godz.17:00).
Klasa Okręgowa (grupa śląska 3)
I kolejka spotkań (15/16.08.2009 roku)
Krzyżanowice - Pietrowice Wielkie 2:3 (0:2); Lubomia - Szczejkowice 5:1 (3:0); Czyżowice - Nędza 1:4 (1:1); Jejkowice - Połomia 1:1 (0:0); Rydułtowy - Syrynia 3:1 (2:0); Jedłownik - Rymer 1:0 (0:0); Ochojec - Gorzyce 1:1 (0:0); Skrzyszów - Radlin 5:1 (3:0).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Skrzyszów | 1 | 3 | 5:1 |
2. Lubomia | 1 | 3 | 5:1 |
3. Nędza | 1 | 3 | 4:1 |
4. Rydułtowy | 1 | 3 | 3:1 |
5. Pietrowice Wielkie | 1 | 3 | 3:2 |
6. Jedłownik | 1 | 3 | 1:0 |
7. Jejkowice | 1 | 1 | 1:1 |
8. Połomia | 1 | 1 | 1:1 |
9. Gorzyce | 1 | 1 | 1:1 |
10. Ochojec | 1 | 1 | 1:1 |
11. Krzyżanowice | 1 | 0 | 2:3 |
12. Rymer | 1 | 0 | 0:1 |
13. Syrynia | 1 | 0 | 1:3 |
14. Czyżowice | 1 | 0 | 1:4 |
15. Szczejkowice | 1 | 0 | 1:5 |
16. Radlin | 1 | 0 | 1:5 |
Zapowiedź II kolejki spotkań (22/23.08.2009 roku)
Nędza - Syrynia, Czyżowice - Jedłownik, Radlin - Jejkowice, Rymer - Skrzyszów (sobota, godz.17:00); Pietrowice Wielkie - Ochojec (niedziela, godz.15:00); Gorzyce - Lubomia, Połomia - Krzyżanowice, Szczejkowice - Rydułtowy (niedziela, godz.17:00).
A Klasa (Podokręg Racibórz)
II kolejka spotkań (15/16.08.2009 roku)
Kuźnia Raciborska - Ocice Racibórz 3:1 (1:0); Rafako Racibórz - Tworków 2:0 (0:0); Gaszowice - Brzezie 2:3 (1:2); Krzanowice - Rzuchów 9:0 (4:0); Górki Śląskie - Kornowac 1:2 (1:1); Rudy - Zawada 2:1 (1:0); Samborowice - Turza Śląska 1:2 (1:1); Krzyżkowice - Nowa Wieś (przełożony na inny termin).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Rafako Racibórz | 2 | 6 | 6:0 |
2. Brzezie | 2 | 6 | 7:2 |
3. Kornowac | 2 | 6 | 6:3 |
4. Rudy | 2 | 6 | 3:1 |
5. Krzanowice | 2 | 3 | 11:4 |
6. Samborowice | 2 | 3 | 6:2 |
7. Zawada | 2 | 3 | 6:3 |
8. Gaszowice | 2 | 3 | 6:5 |
9. Kuźnia Raciborska | 2 | 3 | 3:2 |
10. Ocice Racibórz | 2 | 3 | 4:5 |
11. Turza Śląska | 2 | 3 | 4:5 |
12. Górki Śląskie | 2 | 0 | 3:5 |
13. Krzyżkowice | 1 | 0 | 0:4 |
14. Nowa Wieś | 1 | 0 | 0:4 |
15. Tworków | 2 | 0 | 1:7 |
16. Rzuchów | 2 | 0 | 0:14 |
Zapowiedź III kolejki spotkań (22/23.08.2009 roku)
Ocice Racibórz - Rudy (sobota, godz.17:00); Tworków - Krzyżkowice (niedziela, godz.15:00); Brzezie - Samborowice (niedziela, godz.16:00); Kornowac - Kuźnia Raciborska, Rzuchów - Górki Śląskie, Turza Śląska - Krzanowice, Nowa Wieś - Gaszowice, Zawada - Rafako Racibórz (niedziela, godz.17:00).
B Klasa (Podokręg Racibórz)
II kolejka spotkań (15/16.08.2009 roku)
Siedliska - Pietraszyn 1:1 (1:0); Markowice - Płonia Racibórz 6:3 (2:1); Babice - Ruda Kozielska 3:2 (2:1); Chałupki - Studzienna 0:3 (0:1); Dzimierz - Pawłów 6:2 (2:1); Buków - Gamów 2:2 (2:1); Lyski - Pstrążna 2:2 (0:2), Nieboczowy - Zabełków (mecz się nie odbył, ponieważ zawodnicy drużyny gospodarzy nie posiadali ważnych kart zdrowia). Wydział Gier wstrzymał weryfikację meczu I kolejki: Pietraszyn - Nieboczowy 1:0 (0:0).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Dzimierz | 2 | 6 | 12:3 |
2. Babice | 2 | 6 | 9:3 |
3. Markowice | 2 | 6 | 8:3 |
4. Chałupki | 2 | 3 | 7:4 |
5. Ruda Kozielska | 2 | 3 | 5:3 |
6. Studzienna | 2 | 3 | 3:2 |
7. Płonia Racibórz | 2 | 3 | 5:7 |
8. Lyski | 2 | 2 | 6:6 |
9. Siedliska | 2 | 2 | 5:5 |
10. Pietraszyn | 1 | 1 | 1:1 |
11. Buków | 2 | 1 | 3:4 |
12. Pstrążna | 2 | 1 | 2:5 |
13. Gamów | 2 | 1 | 3:8 |
14. Zabełków | 1 | 0 | 1:7 |
15. Pawłów | 2 | 0 | 3:12 |
16. Nieboczowy | 0 | 0 | 0:0 |
Zapowiedź III kolejki spotkań (22/23.08.2009 roku)
Zabełków - Siedliska (sobota, godz.15:00); Pietraszyn - Lyski, Studzienna - Nieboczowy, Płonia Racibórz - Chałupki, Pawłów - Buków (sobota, godz.17:00); Gamów - Markowice, Ruda Kozielska - Dzimierz (niedziela, godz.15:00); Pstrążna - Babice (niedziela, godz.15:30).
C Klasa - grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29/30.08.2009 roku - z udziałem 9 drużyn: Bieńkowice, Syrynia II, Cyprzanów, Rudnik, Grzegorzowice, Czernica, Olza, Gaszowice II, Wojnowice.
C Klasa - grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29/30.08.2009 roku - z udziałem 10 drużyn: Adamowice, Owsiszcze, Raszczyce, Zawada Książęca, Górki Śląskie II, Jankowice, Bolesław, Nędza II, Bogunice, Kobyla.
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa A)
Zapowiedź I kolejki spotkań (23.08.2009 roku)
Ocice Racibórz - Rudy, Rafako Racibórz - Gaszowice, Rogów - Pszów, Lyski - Gorzyce, Czyżowice - Syrynia (niedziela, godz.11:00); Markowice - Pietrowice Wielkie (niedziela, godz.14:00).
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B1)
Zapowiedź I kolejki spotkań (22/23.08.2009 roku)
Tworków - Lubomia (sobota, godz.14:00); Płonia Racibórz - Owsiszcze, Turza Śląska - Zabełków (niedziela, godz.11:00); Nieboczowy - Zawada (niedziela, godz.12:00); Kornowac - Krzyżanowice, Rzuchów - Brzezie (niedziela, godz.14:30).
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B2)
Zapowiedź I kolejki spotkań (22/23.08.2009 roku)
Babice - Krzanowice (sobota, godz.11:00); Nowa Wieś - Pietraszyn, Studzienna - Samborowice, Gamów - Kuźnia Raciborska, Pstrążna - Ruda Kozielska, Czernica - Bieńkowice (niedziela, godz.11:00).
Liga Juniorów Młodszych (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29/30.08.2009 roku - z udziałem 10 drużyn: Pietrowice Wielkie, Pawłów, Górki Śląskie, Bogunice, Nędza, Turza Śląska, Kuźnia Raciborska, Zawada Książęca, SALOS Pogrzebień, Grzegorzowice.
Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29.08.2009 roku - z udziałem 12 drużyn: Unia Racibórz, Rogów II, Adamowice, Cyprzanów, Ocice Racibórz, Rafako Racibórz, Studzienna, Pstrążna, Lyski, Kuźnia Raciborska, Rudy, Kobyla.
Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29.08.2009 roku - z udziałem 11 drużyn: Pszów, Rogów I, Zawada, Syrynia, Gorzyce, Bełsznica, Tworków, Krzyżanowice, Zabełków, Chałupki, Bieńkowice.
Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 31.08.2009 roku - z udziałem 9 drużyn: WAP Jedłownik, Lubomia, Gorzyce, Zawada, Pszów, Rogów, Krzyżkowice, Gaszowice, Nowa Wieś.
Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)
Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 07.09.2009 roku - z udziałem 8 drużyn: Pietrowice Wielkie, Nędza, Unia Racibórz, Markowice, Gamów, Krzanowice, Górki Śląskie, Wojnowice.
UWAGA!
W przypadku takiej samej liczby punktów (zdobytych przez zespoły w poszczególnych grupach) o miejscu zajmowanym w tabeli (w trakcie bieżących rozgrywek), w pierwszej kolejności decyduje różnica bramek strzelonych, w stosunku do straconych. Natomiast bilans bezpośrednich pojedynków (zgodnie z obowiązującym regulaminem) ma zastosowanie w analogicznych sytuacjach, dopiero po zakończeniu całego sezonu - przy ostatecznej weryfikacji!
(ak)
SKARB KIBICA, A DOKŁADNIE ABC KIBICA JUZ NIEDŁUGO WRAZ Z NOWINAMI
czekamy na SKARB KIBICA
Zapraszam na www.lksnedza.pl
Jak zwykle wszystko na czas ! Dobra robota Panie Arturze
Brawo Markowice!!!!