ROZGRYWKI LIGOWE
W świąteczny 1-majowy weekend… sympatycy futbolu mieli okazję zobaczyć kilka ciekawych meczów, zakończonych niespodziewanymi rozstrzygnięciami. Publikujemy materiał z wszystkimi wynikami, aktualnymi tabelami 14 grup i zapowiedziami kolejnych spotkań. Zapraszamy do lektury!
IV liga (grupa 2)
XXI kolejka spotkań (01.05.2010 roku)
Unia Racibórz - Porąbka 2:0 (1:0); Pszów - Żory 5:1 (1:1); Bielsko-Biała - Rogów 0:1 (0:1); Marklowice - Łaziska Górne 1:2 (0:0); Ruda Śląska - Czechowice-Dziedzice 0:3 (0:2); Rędziny - Ornontowice 1:1 (1:0); Czaniec - Knurów 1:2 (0:0); Mikołów - Bojszowy 5:0 (1:0).
Uwaga! Wydział Gier Śl. ZPN w Katowicach zweryfikował wyniki 2 spotkań: Ornontowice - Porąbka 0:3 wo (na boisku 1:1) oraz Unia Racibórz - Ornontowice 3:0 wo (na boisku 1:2), z powodu gry w drużynie Ornontowic nieuprawnionego zawodnika.
Aktualna TABELA
Zapowiedź XXII kolejki spotkań (08.05.2010 roku)
Knurów - Unia Racibórz, Rogów - Rędziny, Żory - Bielsko-Biała, Łaziska Górne - Pszów, Porąbka - Marklowice, Ornontowice - Ruda Śląska, Czechowice-Dziedzice - Mikołów, Bojszowy - Czaniec (sobota, godz. 17:00).
Klasa okręgowa (grupa 3)
XXII kolejka spotkań (01/02.05.2010 roku)
Czyżowice - Lubomia 2:2 (1:1); Radlin - Syrynia 1:3 (1:2); Połomia - Szczejkowice 1:1 (0:0); Rymer - Rydułtowy 2:2 (1:2); Pietrowice Wielkie - Gorzyce 1:1 (0:1); Jedłownik - Ochojec 3:1 (1:0); Skrzyszów - Krzyżanowice 0:0; Nędza - Jejkowice (mecz przełożony na 02.06.2010 roku, godz. 18:00).
Aktualna TABELA
Zapowiedź XXIII kolejki spotkań (08/09.05.2010 roku)
Krzyżanowice - Jejkowice, Lubomia - Jedłownik, Rydułtowy - Czyżowice, Syrynia - Rymer (sobota, godz. 17:00); Pietrowice Wielkie - Nędza (niedziela, godz. 15:00); Gorzyce - Połomia, Szczejkowice - Radlin, Ochojec - Skrzyszów (niedziela, godz. 17:00).
A klasa
XXII kolejka spotkań (01.05.2010 roku)
Kuźnia Raciborska - Nowa Wieś 4:0 (2:0); Górki Śląskie - Tworków 3:0 (1:0); Rudy - Rzuchów 0:1 (0:0); Ocice Racibórz - Brzezie 3:1 (1:0); Krzanowice - Zawada 1:0 (1:0); Samborowice - Rafako Racibórz 0:5 (0:3); Gaszowice - Krzyżkowice 4:0 (1:0); Kornowac - Turza Śląska 1:1 (0:1).
Aktualna TABELA
Zapowiedź XIX zaległej kolejki spotkań (03.05.2010 roku)
Rzuchów - Kuźnia Raciborska (poniedziałek, godz. 13:00); Tworków - Gaszowice (poniedziałek, godz. 15:00); Brzezie - Krzanowice (poniedziałek, godz. 16:00); Rafako Racibórz - Rudy, Zawada - Krzyżkowice, Nowa Wieś - Samborowice, Turza Śląska - Górki Śląskie, Kornowac - Ocice Racibórz (poniedziałek, godz. 17:00).
Zapowiedź XXIII kolejki spotkań (08/09.05.2010 roku)
Rafako Racibórz - Krzanowice, Nowa Wieś - Ocice Racibórz, Krzyżkowice - Samborowice (sobota, godz. 17:00); Tworków - Kuźnia Raciborska (niedziela, godz. 15:00); Brzezie - Kornowac (niedziela, godz. 16:00); Zawada - Górki Śląskie, Gaszowice - Rudy, Turza Śląska - Rzuchów (niedziela, godz. 17:00).
B klasa
XXII kolejka spotkań (01.05.2010 roku)
Zabełków - Płonia Racibórz 5:2 (2:0); Siedliska - Pawłów 1:2 (0:2); Nieboczowy - Ruda Kozielska 2:5 (0:3); Buków - Dzimierz 2:1 (0:0); Markowice - Babice 3:2 (1:0); Pietraszyn - Gamów 1:1 (0:0); Lyski - Studzienna 2:2 (2:2); Chałupki - Pstrążna 4:1 (2:0).
Aktualna TABELA
Zapowiedź XIX zaległej kolejki spotkań (03.05.2010 roku)
Ruda Kozielska - Buków, Gamów - Chałupki, Zabełków - Pietraszyn (poniedziałek, godz. 15:00); Babice - Lyski, Pstrążna - Dzimierz, Pawłów - Markowice, Płonia Racibórz - Nieboczowy, Studzienna - Siedliska (poniedziałek, godz. 17:00).
Zapowiedź XXIII kolejki spotkań (08/09.05.2010 roku)
Babice - Chałupki, Pstrążna - Nieboczowy, Pawłów - Pietraszyn, Płonia Racibórz - Studzienna (sobota, godz. 17:00); Dzimierz - Markowice (niedziela, godz. 14:00); Buków - Lyski, Ruda Kozielska - Siedliska, Gamów - Zabełków (niedziela, godz. 15:00).
C klasa (grupa 1)
XIII kolejka spotkań (01/02.05.2010 roku)
Rudnik - Grzegorzowice 3:2 (1:0); Wojnowice - Syrynia II 3:2 (3:0); Cyprzanów - Czernica 3:2 (0:1); Bieńkowice - Olza 4:1 (3:1); Gaszowice II - pauza.
Aktualna TABELA
Zapowiedź XIV kolejki spotkań (08/09.05.2010 roku)
Grzegorzowice - Gaszowice II (sobota, godz. 17:00); Olza - Rudnik (niedziela, godz. 15:00); Czernica - Wojnowice, Syrynia II - Bieńkowice (niedziela, godz. 17:00); Cyprzanów - pauza.
C klasa (grupa 2)
XIII kolejka spotkań (01/02.05.2010 roku)
Owsiszcze - Jankowice 0:0; Adamowice - Raszczyce 6:1 (1:1); Zawada Książęca - Kobyla 2:0 (1:0); Górki Śląskie II - Bolesław 2:1 (0:1); Nędza II - Bogunice (mecz przełożony na 12.05.2010 roku, godz. 18:00).
Aktualna TABELA
Zapowiedź XIV kolejki spotkań (08/09.05.2010 roku)
Bolesław - Zawada Książęca (sobota, godz. 17:00); Bogunice - Owsiszcze, Jankowice - Adamowice, Kobyla - Nędza II (niedziela, godz. 15:00); Raszczyce - Górki Śląskie II (niedziela, godz. 16:00).
Juniorzy starsi (grupa A)
XVI kolejka spotkań (02.05.2010 roku)
Pszów - Gorzyce 3:5 (1:3); Pietrowice Wielkie - Rafako Racibórz 2:2 (1:2); Ocice Racibórz - Rogów 0:9 (0:4); Rudy - Czyżowice 1:1 (0:0); Gaszowice - Syrynia 5:6 (3:3); Markowice - Lyski 0:2 (0:0).
Aktualna TABELA
Zapowiedź XVII kolejki spotkań (09.05.2010 roku)
Pszów - Pietrowice Wielkie (niedziela, godz. 10:00); Gorzyce - Gaszowice, Syrynia - Rudy, Czyżowice - Markowice, Lyski - Ocice Racibórz, Rogów - Rafako Racibórz (niedziela, godz. 11:00).
Juniorzy starsi (grupa B1)
XVI kolejki spotkań (01/02.05.2010 roku)
Krzyżanowice - Tworków 1:6 (0:1); Nieboczowy - Turza Śląska 4:1 (2:0); Brzezie - Lubomia 2:8 (0:3); Owsiszcze - Zabełków 0:5 (0:1); Kornowac - Płonia Racibórz 5:3 (2:2); Zawada - Rzuchów 6:0 (mecz zakończony po 40 minutach, z powodu zdekompletowania drużyny gości).
Aktualna TABELA
Zapowiedź XVII kolejki spotkań (08/09.05.2010 roku)
Tworków - Nieboczowy (sobota, godz. 15:00); Lubomia - Krzyżanowice, Turza Śląska - Kornowac, Płonia Racibórz - Rzuchów (niedziela, godz. 11:00); Owsiszcze - Zawada, Zabełków - Brzezie (niedziela, godz. 13:00).
Juniorzy starsi (grupa B2)
XVI kolejka spotkań (02.05.2010 roku)
Czernica - Pstrążna 3:1 (1:1); Pietraszyn - Babice 1:1 (0:0); Samborowice - Krzanowice 0:2 (0:2); Kuźnia Raciborska - Ruda Kozielska 4:0 (2:0); Bieńkowice - Studzienna 2:4 (1:1); Gamów - pauza.
Aktualna TABELA
Zapowiedź XVII kolejki spotkań (08/09.05.2010 roku)
Babice - Czernica (sobota, godz. 11:00); Ruda Kozielska - Samborowice (sobota, godz. 13:30); Krzanowice - Pietraszyn, Gamów - Studzienna, Kuźnia Raciborska - Bieńkowice (niedziela, godz. 11:00); Pstrążna - pauza.
Juniorzy młodsi
XIII kolejka spotkań (01/02.05.2010 roku)
Górki Śląskie - SALOS Pogrzebień 2:1 (1:1); Turza Śląska - Pawłów 0:0; Zawada Książęca - Kuźnia Raciborska 4:2 (1:1); Nędza - Bogunice (mecz przełożony na 12.05.2010 roku, godz. 16:30); Grzegorzowice - pauza.
Aktualna TABELA
Zapowiedź XIV kolejki spotkań (08/09.05.2010 roku)
SALOS Pogrzebień - Turza Śląska (sobota, godz. 11:00); Pawłów - Nędza, Bogunice - Zawada Książęca (niedziela, godz. 11:00); Kuźnia Raciborska - Grzegorzowice (niedziela, godz. 14:00); Górki Śląskie - pauza.
Trampkarze starsi (grupa 1)
XVII kolejka spotkań (01/02.05.2010 roku)
Rudy - Lyski 1:1 (0:1); Adamowice - Ocice Racibórz 18:0 (5:0); Rafako Racibórz - Cyprzanów 9:1 (3:1); Unia Racibórz - Kuźnia Raciborska 17:0 (8:0); Studzienna - Rogów II 3:0 wo; Pstrążna - Kobyla (mecz przełożony na 05.05.2010 roku, godz. 17:00).
Aktualna TABELA
*Drużyna wycofana z rozgrywek przed rundą wiosenną.
Zapowiedź XVIII kolejki spotkań (08.05.2010 roku)
Cyprzanów - Adamowice, Ocice Racibórz - Studzienna, Kuźnia Raciborska - Rudy, Lyski - Pstrążna, Kobyla - Rafako Racibórz (sobota, godz. 11:00); Unia Racibórz - pauza.
Trampkarze starsi (grupa 2)
XVII kolejka spotkań (01.05.2010 roku)
Syrynia - Tworków 5:2 (2:0); Zawada - Gorzyce 8:0 (3:0); Rogów - Krzyżanowice 4:1 (1:0); Zabełków - Chałupki 3:0 (1:0); Pszów - Pietrowice Wielkie 3:2 (0:0); Bełsznica - Bieńkowice 0:3 wo (drużyna gospodarzy nie stawiła się na mecz).
Aktualna TABELA
Zapowiedź XVIII kolejki spotkań (07/08.05.2010 roku)
Tworków - Zabełków (piątek, godz. 17:00); Chałupki - Bełsznica, Bieńkowice - Pszów, Krzyżanowice - Zawada, Gorzyce - Syrynia, Pietrowice Wielkie - Rogów (sobota, godz. 11:00).
Trampkarze młodsi (grupa 1)
X kolejka spotkań (26.04.2010 roku)
WAP Jedłownik - Piece 16:0 (8:0); Krzyżkowice - Rogów 1:10 (0:4); Gorzyce - Pszów 1:5 (1:1); Lubomia - Nowa Wieś 1:6 (1:1).
Aktualna TABELA
Zapowiedź XI kolejki spotkań (04.05.2010 roku)
Lubomia - WAP Jedłownik, Nowa Wieś - Gorzyce, Pszów - Krzyżkowice, Rogów - Piece (wtorek, godz. 17:00).
Trampkarze młodsi (grupa 2)
X kolejka spotkań (26/28.04.2010 roku)
Krzanowice - Unia Racibórz 2:2 (1:1); Pietrowice Wielkie - Nędza 8:1 (4:0); Wojnowice - Górki Śląskie 0:4 (0:0); Gamów - Markowice 9:1 (5:0). Przełożony mecz XI kolejki (rozegrany 01.05.2010 roku): Markowice - Górki Śląskie 4:5 (0:1).
Aktualna TABELA
Zapowiedź XI kolejki spotkań (04/05.05.2010 roku)
Unia Racibórz - Gamów, Pietrowice Wielkie - Wojnowice (wtorek, godz. 17:00); Nędza - Krzanowice (środa, godz. 18:00).
Śląska liga juniorów starszych
XXVI kolejka spotkań (02.05.2010 roku)
Victoria Częstochowa - Unia Racibórz 2:0 (0:0).
Zapowiedź XXII zaległej kolejki spotkań (06.05.2010 roku)
GKS Katowice - Unia Racibórz (czwartek, godz. 17:30).
Regionalna liga juniorów (śląska grupa 1)
XV kolejka spotkań (01.05.2010 roku)
Energetyk Rybnik - Unia Racibórz 1:2 (0:1).
Zapowiedź XVI kolejki spotkań (08.05.2010 roku)
Unia Racibórz - MOSiR Jastrzębie (sobota, godz. 10:00).
UWAGA!
W przypadku takiej samej liczby punktów (zdobytych przez zespoły w poszczególnych grupach) o miejscu zajmowanym w tabeli (w trakcie bieżących rozgrywek), w pierwszej kolejności decyduje różnica bramek strzelonych, w stosunku do straconych. Natomiast bilans bezpośrednich pojedynków (zgodnie z obowiązującym regulaminem) ma zastosowanie w analogicznych sytuacjach, dopiero po zakończeniu całego sezonu - przy ostatecznej weryfikacji!
(ak)
XXI kolejka spotkań (01.05.2010 roku)
Unia Racibórz - Porąbka 2:0 (1:0); Pszów - Żory 5:1 (1:1); Bielsko-Biała - Rogów 0:1 (0:1); Marklowice - Łaziska Górne 1:2 (0:0); Ruda Śląska - Czechowice-Dziedzice 0:3 (0:2); Rędziny - Ornontowice 1:1 (1:0); Czaniec - Knurów 1:2 (0:0); Mikołów - Bojszowy 5:0 (1:0).
Uwaga! Wydział Gier Śl. ZPN w Katowicach zweryfikował wyniki 2 spotkań: Ornontowice - Porąbka 0:3 wo (na boisku 1:1) oraz Unia Racibórz - Ornontowice 3:0 wo (na boisku 1:2), z powodu gry w drużynie Ornontowic nieuprawnionego zawodnika.
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Łaziska Górne | 20 | 46 | 37:10 |
2. Ornontowice | 20 | 42 | 32:20 |
3. Rogów | 20 | 37 | 38:17 |
4. Czaniec | 20 | 37 | 35:16 |
5. Porąbka | 20 | 36 | 26:20 |
6. Czechowice-Dziedzice | 20 | 34 | 38:29 |
7. Bielsko-Biała | 20 | 29 | 34:28 |
8. Rędziny | 20 | 29 | 35:30 |
9. Ruda Śląska | 20 | 26 | 27:32 |
10. Pszów | 20 | 22 | 32:35 |
11. Marklowice | 20 | 21 | 27:30 |
12. Mikołów | 20 | 21 | 17:23 |
13. Unia Racibórz | 20 | 21 | 30:46 |
14. Bojszowy | 20 | 19 | 23:30 |
15. Żory | 20 | 18 | 16:40 |
16. Knurów | 20 | 13 | 15:56 |
Zapowiedź XXII kolejki spotkań (08.05.2010 roku)
Knurów - Unia Racibórz, Rogów - Rędziny, Żory - Bielsko-Biała, Łaziska Górne - Pszów, Porąbka - Marklowice, Ornontowice - Ruda Śląska, Czechowice-Dziedzice - Mikołów, Bojszowy - Czaniec (sobota, godz. 17:00).
Klasa okręgowa (grupa 3)
XXII kolejka spotkań (01/02.05.2010 roku)
Czyżowice - Lubomia 2:2 (1:1); Radlin - Syrynia 1:3 (1:2); Połomia - Szczejkowice 1:1 (0:0); Rymer - Rydułtowy 2:2 (1:2); Pietrowice Wielkie - Gorzyce 1:1 (0:1); Jedłownik - Ochojec 3:1 (1:0); Skrzyszów - Krzyżanowice 0:0; Nędza - Jejkowice (mecz przełożony na 02.06.2010 roku, godz. 18:00).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Jedłownik | 20 | 45 | 35:13 |
2. Pietrowice Wielkie | 20 | 41 | 51:37 |
3. Nędza | 19 | 36 | 41:18 |
4. Rydułtowy | 20 | 34 | 34:24 |
5. Połomia | 20 | 33 | 44:29 |
6. Jejkowice | 19 | 33 | 34:19 |
7. Rymer | 20 | 31 | 36:39 |
8. Lubomia | 20 | 27 | 40:31 |
9. Krzyżanowice | 20 | 24 | 33:41 |
10. Syrynia | 20 | 22 | 29:32 |
11. Skrzyszów | 20 | 22 | 31:35 |
12. Szczejkowice | 20 | 21 | 34:45 |
13. Czyżowice | 20 | 20 | 36:44 |
14. Gorzyce | 20 | 19 | 23:34 |
15. Radlin | 20 | 16 | 27:62 |
16. Ochojec | 20 | 13 | 28:53 |
Zapowiedź XXIII kolejki spotkań (08/09.05.2010 roku)
Krzyżanowice - Jejkowice, Lubomia - Jedłownik, Rydułtowy - Czyżowice, Syrynia - Rymer (sobota, godz. 17:00); Pietrowice Wielkie - Nędza (niedziela, godz. 15:00); Gorzyce - Połomia, Szczejkowice - Radlin, Ochojec - Skrzyszów (niedziela, godz. 17:00).
A klasa
XXII kolejka spotkań (01.05.2010 roku)
Kuźnia Raciborska - Nowa Wieś 4:0 (2:0); Górki Śląskie - Tworków 3:0 (1:0); Rudy - Rzuchów 0:1 (0:0); Ocice Racibórz - Brzezie 3:1 (1:0); Krzanowice - Zawada 1:0 (1:0); Samborowice - Rafako Racibórz 0:5 (0:3); Gaszowice - Krzyżkowice 4:0 (1:0); Kornowac - Turza Śląska 1:1 (0:1).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Rafako Racibórz | 20 | 60 | 91:13 |
2. Nowa Wieś | 20 | 37 | 40:36 |
3. Krzanowice | 20 | 36 | 51:37 |
4. Rudy | 20 | 35 | 48:22 |
5. Gaszowice | 20 | 33 | 51:40 |
6. Kornowac | 20 | 33 | 41:33 |
7. Zawada | 20 | 32 | 40:26 |
8. Kuźnia Raciborska | 20 | 30 | 40:37 |
9. Samborowice | 20 | 28 | 42:42 |
10. Ocice Racibórz | 20 | 28 | 45:47 |
11. Tworków | 20 | 24 | 28:34 |
12. Turza Śląska | 20 | 24 | 28:40 |
13. Brzezie | 20 | 19 | 33:55 |
14. Górki Śląskie | 20 | 16 | 22:44 |
15. Krzyżkowice | 20 | 16 | 24:55 |
16. Rzuchów | 20 | 11 | 26:89 |
Zapowiedź XIX zaległej kolejki spotkań (03.05.2010 roku)
Rzuchów - Kuźnia Raciborska (poniedziałek, godz. 13:00); Tworków - Gaszowice (poniedziałek, godz. 15:00); Brzezie - Krzanowice (poniedziałek, godz. 16:00); Rafako Racibórz - Rudy, Zawada - Krzyżkowice, Nowa Wieś - Samborowice, Turza Śląska - Górki Śląskie, Kornowac - Ocice Racibórz (poniedziałek, godz. 17:00).
Zapowiedź XXIII kolejki spotkań (08/09.05.2010 roku)
Rafako Racibórz - Krzanowice, Nowa Wieś - Ocice Racibórz, Krzyżkowice - Samborowice (sobota, godz. 17:00); Tworków - Kuźnia Raciborska (niedziela, godz. 15:00); Brzezie - Kornowac (niedziela, godz. 16:00); Zawada - Górki Śląskie, Gaszowice - Rudy, Turza Śląska - Rzuchów (niedziela, godz. 17:00).
B klasa
XXII kolejka spotkań (01.05.2010 roku)
Zabełków - Płonia Racibórz 5:2 (2:0); Siedliska - Pawłów 1:2 (0:2); Nieboczowy - Ruda Kozielska 2:5 (0:3); Buków - Dzimierz 2:1 (0:0); Markowice - Babice 3:2 (1:0); Pietraszyn - Gamów 1:1 (0:0); Lyski - Studzienna 2:2 (2:2); Chałupki - Pstrążna 4:1 (2:0).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Ruda Kozielska | 20 | 41 | 53:27 |
2. Buków | 20 | 39 | 46:28 |
3. Studzienna | 20 | 36 | 56:34 |
4. Chałupki | 20 | 36 | 43:28 |
5. Babice | 20 | 34 | 42:41 |
6. Markowice | 20 | 31 | 39:32 |
7. Dzimierz | 20 | 30 | 47:33 |
8. Gamów | 20 | 30 | 53:51 |
9. Nieboczowy | 20 | 29 | 46:42 |
10. Zabełków | 20 | 29 | 42:50 |
11. Płonia Racibórz | 20 | 26 | 46:61 |
12. Pstrążna | 20 | 25 | 37:47 |
13. Pietraszyn | 20 | 20 | 33:43 |
14. Pawłów | 20 | 20 | 34:63 |
15. Lyski | 20 | 16 | 38:53 |
16. Siedliska | 20 | 15 | 36:58 |
Zapowiedź XIX zaległej kolejki spotkań (03.05.2010 roku)
Ruda Kozielska - Buków, Gamów - Chałupki, Zabełków - Pietraszyn (poniedziałek, godz. 15:00); Babice - Lyski, Pstrążna - Dzimierz, Pawłów - Markowice, Płonia Racibórz - Nieboczowy, Studzienna - Siedliska (poniedziałek, godz. 17:00).
Zapowiedź XXIII kolejki spotkań (08/09.05.2010 roku)
Babice - Chałupki, Pstrążna - Nieboczowy, Pawłów - Pietraszyn, Płonia Racibórz - Studzienna (sobota, godz. 17:00); Dzimierz - Markowice (niedziela, godz. 14:00); Buków - Lyski, Ruda Kozielska - Siedliska, Gamów - Zabełków (niedziela, godz. 15:00).
C klasa (grupa 1)
XIII kolejka spotkań (01/02.05.2010 roku)
Rudnik - Grzegorzowice 3:2 (1:0); Wojnowice - Syrynia II 3:2 (3:0); Cyprzanów - Czernica 3:2 (0:1); Bieńkowice - Olza 4:1 (3:1); Gaszowice II - pauza.
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Bieńkowice | 10 | 24 | 33:14 |
2. Rudnik | 10 | 23 | 26:6 |
3. Cyprzanów | 10 | 18 | 33:20 |
4. Wojnowice | 10 | 16 | 14:33 |
5. Gaszowice II | 9 | 13 | 22:16 |
6. Grzegorzowice | 10 | 12 | 20:20 |
7. Czernica | 9 | 10 | 21:22 |
8. Syrynia II | 10 | 9 | 22:29 |
9. Olza | 10 | 3 | 9:40 |
Zapowiedź XIV kolejki spotkań (08/09.05.2010 roku)
Grzegorzowice - Gaszowice II (sobota, godz. 17:00); Olza - Rudnik (niedziela, godz. 15:00); Czernica - Wojnowice, Syrynia II - Bieńkowice (niedziela, godz. 17:00); Cyprzanów - pauza.
C klasa (grupa 2)
XIII kolejka spotkań (01/02.05.2010 roku)
Owsiszcze - Jankowice 0:0; Adamowice - Raszczyce 6:1 (1:1); Zawada Książęca - Kobyla 2:0 (1:0); Górki Śląskie II - Bolesław 2:1 (0:1); Nędza II - Bogunice (mecz przełożony na 12.05.2010 roku, godz. 18:00).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Adamowice | 11 | 28 | 53:12 |
2. Owsiszcze | 11 | 26 | 30:7 |
3. Nędza II | 10 | 17 | 28:12 |
4. Kobyla | 11 | 17 | 24:17 |
5. Jankowice | 11 | 14 | 12:19 |
6. Górki Śląskie II | 11 | 14 | 15:43 |
7. Zawada Książęca | 11 | 13 | 17:22 |
8. Bolesław | 11 | 7 | 27:42 |
9. Raszczyce | 11 | 7 | 12:29 |
10. Bogunice | 10 | 6 | 9:24 |
Zapowiedź XIV kolejki spotkań (08/09.05.2010 roku)
Bolesław - Zawada Książęca (sobota, godz. 17:00); Bogunice - Owsiszcze, Jankowice - Adamowice, Kobyla - Nędza II (niedziela, godz. 15:00); Raszczyce - Górki Śląskie II (niedziela, godz. 16:00).
Juniorzy starsi (grupa A)
XVI kolejka spotkań (02.05.2010 roku)
Pszów - Gorzyce 3:5 (1:3); Pietrowice Wielkie - Rafako Racibórz 2:2 (1:2); Ocice Racibórz - Rogów 0:9 (0:4); Rudy - Czyżowice 1:1 (0:0); Gaszowice - Syrynia 5:6 (3:3); Markowice - Lyski 0:2 (0:0).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Pietrowice Wielkie | 14 | 40 | 49:15 |
2. Rafako Racibórz | 14 | 34 | 42:14 |
3. Pszów | 14 | 30 | 63:25 |
4. Lyski | 14 | 28 | 28:20 |
5. Syrynia | 14 | 25 | 43:36 |
6. Rogów | 14 | 23 | 65:28 |
7. Ocice Racibórz | 14 | 22 | 37:34 |
8. Gorzyce | 14 | 16 | 31:45 |
9. Czyżowice | 14 | 12 | 29:37 |
10. Gaszowice | 14 | 6 | 21:60 |
11. Rudy | 14 | 6 | 13:60 |
12. Markowice | 14 | 3 | 7:54 |
Zapowiedź XVII kolejki spotkań (09.05.2010 roku)
Pszów - Pietrowice Wielkie (niedziela, godz. 10:00); Gorzyce - Gaszowice, Syrynia - Rudy, Czyżowice - Markowice, Lyski - Ocice Racibórz, Rogów - Rafako Racibórz (niedziela, godz. 11:00).
Juniorzy starsi (grupa B1)
XVI kolejki spotkań (01/02.05.2010 roku)
Krzyżanowice - Tworków 1:6 (0:1); Nieboczowy - Turza Śląska 4:1 (2:0); Brzezie - Lubomia 2:8 (0:3); Owsiszcze - Zabełków 0:5 (0:1); Kornowac - Płonia Racibórz 5:3 (2:2); Zawada - Rzuchów 6:0 (mecz zakończony po 40 minutach, z powodu zdekompletowania drużyny gości).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Zawada | 14 | 42 | 79:12 |
2. Tworków | 14 | 35 | 62:21 |
3. Lubomia | 14 | 23 | 52:25 |
4. Płonia Racibórz | 14 | 22 | 36:33 |
5. Krzyżanowice | 14 | 21 | 41:28 |
6. Kornowac | 14 | 21 | 35:41 |
7. Nieboczowy | 14 | 18 | 28:33 |
8. Turza Śląska | 14 | 17 | 30:38 |
9. Brzezie | 14 | 16 | 42:67 |
10. Zabełków | 14 | 15 | 27:27 |
11. Rzuchów | 14 | 8 | 17:57 |
12. Owsiszcze | 14 | 4 | 13:80 |
Zapowiedź XVII kolejki spotkań (08/09.05.2010 roku)
Tworków - Nieboczowy (sobota, godz. 15:00); Lubomia - Krzyżanowice, Turza Śląska - Kornowac, Płonia Racibórz - Rzuchów (niedziela, godz. 11:00); Owsiszcze - Zawada, Zabełków - Brzezie (niedziela, godz. 13:00).
Juniorzy starsi (grupa B2)
XVI kolejka spotkań (02.05.2010 roku)
Czernica - Pstrążna 3:1 (1:1); Pietraszyn - Babice 1:1 (0:0); Samborowice - Krzanowice 0:2 (0:2); Kuźnia Raciborska - Ruda Kozielska 4:0 (2:0); Bieńkowice - Studzienna 2:4 (1:1); Gamów - pauza.
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Studzienna | 12 | 31 | 63:14 |
2. Krzanowice | 13 | 28 | 30:22 |
3. Kuźnia Raciborska | 13 | 24 | 58:23 |
4. Gamów | 12 | 23 | 38:28 |
5. Bieńkowice | 13 | 22 | 39:28 |
6. Czernica | 13 | 22 | 30:28 |
7. Pietraszyn | 12 | 15 | 26:43 |
8. Ruda Kozielska | 14 | 15 | 20:37 |
9. Samborowice | 13 | 12 | 21:35 |
10. Babice | 14 | 8 | 19:36 |
11. Pstrążna | 13 | 7 | 13:63 |
Zapowiedź XVII kolejki spotkań (08/09.05.2010 roku)
Babice - Czernica (sobota, godz. 11:00); Ruda Kozielska - Samborowice (sobota, godz. 13:30); Krzanowice - Pietraszyn, Gamów - Studzienna, Kuźnia Raciborska - Bieńkowice (niedziela, godz. 11:00); Pstrążna - pauza.
Juniorzy młodsi
XIII kolejka spotkań (01/02.05.2010 roku)
Górki Śląskie - SALOS Pogrzebień 2:1 (1:1); Turza Śląska - Pawłów 0:0; Zawada Książęca - Kuźnia Raciborska 4:2 (1:1); Nędza - Bogunice (mecz przełożony na 12.05.2010 roku, godz. 16:30); Grzegorzowice - pauza.
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Pawłów | 10 | 23 | 28:6 |
2. Zawada Książęca | 10 | 20 | 25:19 |
3. Górki Śląskie | 10 | 18 | 25:18 |
4. Turza Śląska | 11 | 17 | 20:13 |
5. Nędza | 9 | 13 | 14:15 |
6. Kuźnia Raciborska | 10 | 12 | 24:23 |
7. Grzegorzowice | 10 | 10 | 20:34 |
8. Bogunice | 9 | 8 | 8:22 |
9. SALOS Pogrzebień | 9 | 6 | 18:32 |
Zapowiedź XIV kolejki spotkań (08/09.05.2010 roku)
SALOS Pogrzebień - Turza Śląska (sobota, godz. 11:00); Pawłów - Nędza, Bogunice - Zawada Książęca (niedziela, godz. 11:00); Kuźnia Raciborska - Grzegorzowice (niedziela, godz. 14:00); Górki Śląskie - pauza.
Trampkarze starsi (grupa 1)
XVII kolejka spotkań (01/02.05.2010 roku)
Rudy - Lyski 1:1 (0:1); Adamowice - Ocice Racibórz 18:0 (5:0); Rafako Racibórz - Cyprzanów 9:1 (3:1); Unia Racibórz - Kuźnia Raciborska 17:0 (8:0); Studzienna - Rogów II 3:0 wo; Pstrążna - Kobyla (mecz przełożony na 05.05.2010 roku, godz. 17:00).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Rudy | 17 | 39 | 44:32 |
2. Lyski | 17 | 38 | 74:21 |
3. Adamowice | 17 | 36 | 74:31 |
4. Rafako Racibórz | 17 | 35 | 68:24 |
5. Studzienna | 17 | 31 | 43:31 |
6. Unia Racibórz | 17 | 30 | 87:33 |
7. Pstrążna | 16 | 16 | 35:53 |
8. Kobyla | 16 | 14 | 32:65 |
9. Ocice Racibórz | 17 | 12 | 21:90 |
10. Cyprzanów | 17 | 11 | 26:80 |
11. Kuźnia Raciborska | 17 | 9 | 33:68 |
12. *Rogów II | 17 | 21 | 39:48 |
*Drużyna wycofana z rozgrywek przed rundą wiosenną.
Zapowiedź XVIII kolejki spotkań (08.05.2010 roku)
Cyprzanów - Adamowice, Ocice Racibórz - Studzienna, Kuźnia Raciborska - Rudy, Lyski - Pstrążna, Kobyla - Rafako Racibórz (sobota, godz. 11:00); Unia Racibórz - pauza.
Trampkarze starsi (grupa 2)
XVII kolejka spotkań (01.05.2010 roku)
Syrynia - Tworków 5:2 (2:0); Zawada - Gorzyce 8:0 (3:0); Rogów - Krzyżanowice 4:1 (1:0); Zabełków - Chałupki 3:0 (1:0); Pszów - Pietrowice Wielkie 3:2 (0:0); Bełsznica - Bieńkowice 0:3 wo (drużyna gospodarzy nie stawiła się na mecz).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Pszów | 17 | 51 | 99:17 |
2. Syrynia | 17 | 41 | 104:19 |
3. Tworków | 17 | 35 | 83:37 |
4. Zabełków | 17 | 32 | 76:23 |
5. Zawada | 17 | 29 | 78:35 |
6. Rogów | 17 | 29 | 70:35 |
7. Pietrowice Wielkie | 16 | 22 | 64:62 |
8. Bieńkowice | 17 | 22 | 42:73 |
9. Krzyżanowice | 17 | 18 | 49:44 |
10. Gorzyce | 17 | 11 | 41:86 |
11. Chałupki | 16 | 6 | 21:93 |
12. Bełsznica | 17 | 0 | 4:207 |
Zapowiedź XVIII kolejki spotkań (07/08.05.2010 roku)
Tworków - Zabełków (piątek, godz. 17:00); Chałupki - Bełsznica, Bieńkowice - Pszów, Krzyżanowice - Zawada, Gorzyce - Syrynia, Pietrowice Wielkie - Rogów (sobota, godz. 11:00).
Trampkarze młodsi (grupa 1)
X kolejka spotkań (26.04.2010 roku)
WAP Jedłownik - Piece 16:0 (8:0); Krzyżkowice - Rogów 1:10 (0:4); Gorzyce - Pszów 1:5 (1:1); Lubomia - Nowa Wieś 1:6 (1:1).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. WAP Jedłownik | 10 | 27 | 68:9 |
2. Rogów | 10 | 27 | 56:13 |
3. Gorzyce | 10 | 21 | 36:27 |
4. Pszów | 10 | 16 | 30:29 |
5. Lubomia | 10 | 12 | 24:42 |
6. Piece | 10 | 9 | 31:66 |
7. Nowa Wieś | 10 | 7 | 29:34 |
8. Krzyżkowice | 10 | 0 | 18:72 |
Zapowiedź XI kolejki spotkań (04.05.2010 roku)
Lubomia - WAP Jedłownik, Nowa Wieś - Gorzyce, Pszów - Krzyżkowice, Rogów - Piece (wtorek, godz. 17:00).
Trampkarze młodsi (grupa 2)
X kolejka spotkań (26/28.04.2010 roku)
Krzanowice - Unia Racibórz 2:2 (1:1); Pietrowice Wielkie - Nędza 8:1 (4:0); Wojnowice - Górki Śląskie 0:4 (0:0); Gamów - Markowice 9:1 (5:0). Przełożony mecz XI kolejki (rozegrany 01.05.2010 roku): Markowice - Górki Śląskie 4:5 (0:1).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Krzanowice | 10 | 28 | 55:5 |
2. Unia Racibórz | 10 | 25 | 72:11 |
3. Pietrowice Wielkie | 10 | 21 | 56:32 |
4. Gamów | 10 | 19 | 50:19 |
5. Górki Śląskie | 11 | 13 | 22:39 |
6. Wojnowice | 10 | 6 | 6:35 |
7. Nędza | 10 | 6 | 17:53 |
8. Markowice | 11 | 3 | 14:98 |
Zapowiedź XI kolejki spotkań (04/05.05.2010 roku)
Unia Racibórz - Gamów, Pietrowice Wielkie - Wojnowice (wtorek, godz. 17:00); Nędza - Krzanowice (środa, godz. 18:00).
Śląska liga juniorów starszych
XXVI kolejka spotkań (02.05.2010 roku)
Victoria Częstochowa - Unia Racibórz 2:0 (0:0).
Zapowiedź XXII zaległej kolejki spotkań (06.05.2010 roku)
GKS Katowice - Unia Racibórz (czwartek, godz. 17:30).
Regionalna liga juniorów (śląska grupa 1)
XV kolejka spotkań (01.05.2010 roku)
Energetyk Rybnik - Unia Racibórz 1:2 (0:1).
Zapowiedź XVI kolejki spotkań (08.05.2010 roku)
Unia Racibórz - MOSiR Jastrzębie (sobota, godz. 10:00).
UWAGA!
W przypadku takiej samej liczby punktów (zdobytych przez zespoły w poszczególnych grupach) o miejscu zajmowanym w tabeli (w trakcie bieżących rozgrywek), w pierwszej kolejności decyduje różnica bramek strzelonych, w stosunku do straconych. Natomiast bilans bezpośrednich pojedynków (zgodnie z obowiązującym regulaminem) ma zastosowanie w analogicznych sytuacjach, dopiero po zakończeniu całego sezonu - przy ostatecznej weryfikacji!
(ak)
najwiekszymi nieudacznikiami to sa sedziowie na tych boiskach!!! robia cyrki a nie sportowa atmosfere czy tez walke!!! niemal na kazdym meczu widze jak to sedzia gra z zawodnikami(na nerwach im) a nie przeciwnik na przeciwnika!!! wogole nikt nie wyciaga konsekwencji co do ich kompetencji!!! co to za durnie sa?? tylko pan Mejer jest wporzadku!!! no i jeszcze moze dwoch sie znajdzie!! ale "COLINA" to idiota jakich malo!!!
Jak miło poczytać swieżutkie wyniki, a wszystko za sprawą Nowin i Pana Artura... Dziękujemy
"Drużyna gości nie wstawiła się na mecz" na własnym boisku buahahhahha
Czyżby się pzrestraszyli swoich przeciwników XD XD XD
Super jak zwykle Brawo panie Arturze !