JUNIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
W grupie mistrzowskiej Pietrowice Wielkie przegrały w Syryni, a Rafako rozgromiło Rudy i traci już tylko 1 punkt do lidera. W grupie B1 Lubomia zgarnęła całą pulę z niepokonaną dotąd Zawadą. W grupie B2 czołówka zgodnie wygrała swoje mecze, więc szanse na awans do grona najlepszych drużyn młodzieżowych mają nadal 4 ekipy: Studzienna, Krzanowice, Kuźnia Raciborska i Gamów.
Juniorzy starsi (grupa A)
XIII zaległa kolejka spotkań (11.05.2010 roku)
Syrynia – Pietrowice Wielkie 3:0 (1:0); Lyski – Pszów 4:1 (1:0); Rogów – Gaszowice 1:2 (1:0); Rafako Racibórz – Rudy 7:0 (4:0); Ocice Racibórz – Markowice 3:0 (0:0); Czyżowice – Gorzyce (mecz przełożony na inny termin).
Aktualna TABELA
Zapowiedź XVIII kolejki spotkań (15/16.05.2010 roku)
Pietrowice Wielkie – Rogów (sobota, godz. 16:00); Rafako Racibórz – Lyski, Ocice Racibórz – Czyżowice, Rudy – Gorzyce, Gaszowice – Pszów (niedziela, godz. 11:00); Markowice – Syrynia (niedziela, godz. 14:00).
Juniorzy starsi (grupa B1)
XIII zaległa kolejka spotkań (11/12.05.2010 roku)
Lubomia – Zawada 1:0 (0:0); Tworków – Zabełków 4:2 (2:0); Turza Śląska – Owsiszcze 5:0 (2:0); Płonia Racibórz – Brzezie 4:2 (3:1); Kornowac – Nieboczowy 8:0 (3:0); Rzuchów – Krzyżanowice (środa, godz. 18:00).
Aktualna TABELA
Zapowiedź XVIII kolejki spotkań (15/16.05.2010 roku)
Rzuchów – Turza Śląska (sobota, godz. 14:30); Zawada – Płonia Racibórz, Brzezie – Owsiszcze (niedziela, godz. 11:00); Nieboczowy – Lubomia (niedziela, godz. 12:00); Kornowac – Tworków, Krzyżanowice – Zabełków (niedziela, godz. 14:00).
Juniorzy starsi (grupa B2)
XIII zaległa kolejka spotkań (11.05.2010 roku)
Pstrążna – Kuźnia Raciborska 0:7 (0:3); Gamów – Samborowice 8:1 (4:0); Studzienna – Pietraszyn 4:2 (3:2); Krzanowice – Bieńkowice 8:1 (4:0); Babice – Ruda Kozielska 1:2 (1:1); Czernica – pauza.
Aktualna TABELA
Zapowiedź XVIII kolejki spotkań (16.05.2010 roku)
Studzienna – Pstrążna, Czernica – Krzanowice, Pietraszyn – Ruda Kozielska, Samborowice – Kuźnia Raciborska, Bieńkowice – Gamów (niedziela, godz. 11:00); Babice – pauza.
Juniorzy młodsi
XIV kolejka spotkań (08/09.05.2010 roku)
SALOS Pogrzebień – Turza Śląska 3:9 (1:3); Pawłów – Nędza 1:2 (0:0); Bogunice – Zawada Książęca 2:0 (0:0); Kuźnia Raciborska – Grzegorzowice 1:5 (1:2); Górki Śląskie – pauza.
Aktualna TABELA
Zapowiedź XV kolejki spotkań (15/16.05.2010 roku)
Grzegorzowice – Bogunice, Turza Śląska – Górki Śląskie (sobota, godz. 11:00); Zawada Książęca – Pawłów, Nędza – SALOS Pogrzebień (niedziela, godz. 11:00); Kuźnia Raciborska – pauza. Zaległy mecz XIII kolejki (12.05.2010 roku): Nędza – Bogunice (środa, godz. 16:30).
Śląska liga juniorów starszych
XXVII kolejka spotkań (09.05.2010 roku)
Unia Racibórz – Piast Gliwice 1:6 (0:5).
Zapowiedź XXVIII kolejki spotkań (13.05.2010 roku)
Gosław WAP Jedłownik – Unia Racibórz (czwartek, godz. 17:00).
Regionalna liga juniorów (grupa 1)
XVI kolejka spotkań (08.05.2010 roku)
Unia Racibórz – MOSiR Jastrzębie 5:1 (2:1).
Zapowiedź XVII kolejki spotkań (15.05.2010 roku)
Górnik Zabrze – Unia Racibórz (sobota, godz. 10:00).
UWAGA!
W przypadku tej samej liczby punktów (zdobytych przez zespoły w poszczególnych grupach) o miejscu zajmowanym w tabeli (w trakcie bieżących rozgrywek), w pierwszej kolejności decyduje różnica bramek strzelonych, w stosunku do straconych. Natomiast bilans bezpośrednich pojedynków (zgodnie z obowiązującym regulaminem) ma zastosowanie, dopiero po zakończeniu całego sezonu – przy ostatecznej weryfikacji!
(ak)
XIII zaległa kolejka spotkań (11.05.2010 roku)
Syrynia – Pietrowice Wielkie 3:0 (1:0); Lyski – Pszów 4:1 (1:0); Rogów – Gaszowice 1:2 (1:0); Rafako Racibórz – Rudy 7:0 (4:0); Ocice Racibórz – Markowice 3:0 (0:0); Czyżowice – Gorzyce (mecz przełożony na inny termin).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Pietrowice Wielkie | 16 | 41 | 49:18 |
2. Rafako Racibórz | 16 | 40 | 52:15 |
3. Pszów | 16 | 31 | 64:29 |
4. Lyski | 16 | 31 | 32:24 |
5. Syrynia | 16 | 29 | 47:37 |
6. Ocice Racibórz | 16 | 28 | 43:34 |
7. Rogów | 16 | 23 | 67:33 |
8. Gorzyce | 15 | 19 | 41:45 |
9. Czyżowice | 15 | 15 | 38:39 |
10. Gaszowice | 16 | 9 | 23:71 |
11. Rudy | 16 | 7 | 14:68 |
12. Markowice | 16 | 3 | 9:66 |
Zapowiedź XVIII kolejki spotkań (15/16.05.2010 roku)
Pietrowice Wielkie – Rogów (sobota, godz. 16:00); Rafako Racibórz – Lyski, Ocice Racibórz – Czyżowice, Rudy – Gorzyce, Gaszowice – Pszów (niedziela, godz. 11:00); Markowice – Syrynia (niedziela, godz. 14:00).
Juniorzy starsi (grupa B1)
XIII zaległa kolejka spotkań (11/12.05.2010 roku)
Lubomia – Zawada 1:0 (0:0); Tworków – Zabełków 4:2 (2:0); Turza Śląska – Owsiszcze 5:0 (2:0); Płonia Racibórz – Brzezie 4:2 (3:1); Kornowac – Nieboczowy 8:0 (3:0); Rzuchów – Krzyżanowice (środa, godz. 18:00).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Zawada | 16 | 45 | 89:13 |
2. Tworków | 16 | 38 | 66:25 |
3. Płonia Racibórz | 16 | 28 | 42:36 |
4. Lubomia | 16 | 26 | 53:26 |
5. Krzyżanowice | 15 | 24 | 42:28 |
6. Kornowac | 16 | 24 | 44:45 |
7. Turza Śląska | 16 | 23 | 39:39 |
8. Nieboczowy | 16 | 21 | 30:41 |
9. Zabełków | 16 | 18 | 31:31 |
10. Brzezie | 16 | 16 | 44:73 |
11. Rzuchów | 15 | 8 | 18:59 |
12. Owsiszcze | 16 | 4 | 13:95 |
Zapowiedź XVIII kolejki spotkań (15/16.05.2010 roku)
Rzuchów – Turza Śląska (sobota, godz. 14:30); Zawada – Płonia Racibórz, Brzezie – Owsiszcze (niedziela, godz. 11:00); Nieboczowy – Lubomia (niedziela, godz. 12:00); Kornowac – Tworków, Krzyżanowice – Zabełków (niedziela, godz. 14:00).
Juniorzy starsi (grupa B2)
XIII zaległa kolejka spotkań (11.05.2010 roku)
Pstrążna – Kuźnia Raciborska 0:7 (0:3); Gamów – Samborowice 8:1 (4:0); Studzienna – Pietraszyn 4:2 (3:2); Krzanowice – Bieńkowice 8:1 (4:0); Babice – Ruda Kozielska 1:2 (1:1); Czernica – pauza.
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Studzienna | 14 | 34 | 69:19 |
2. Krzanowice | 15 | 34 | 45:24 |
3. Kuźnia Raciborska | 15 | 30 | 69:26 |
4. Gamów | 14 | 29 | 49:31 |
5. Bieńkowice | 15 | 22 | 43:40 |
6. Czernica | 14 | 22 | 32:33 |
7. Ruda Kozielska | 15 | 18 | 24:38 |
8. Pietraszyn | 14 | 15 | 29:54 |
9. Samborowice | 15 | 12 | 23:47 |
10. Babice | 15 | 11 | 24:38 |
11. Pstrążna | 14 | 7 | 13:70 |
Zapowiedź XVIII kolejki spotkań (16.05.2010 roku)
Studzienna – Pstrążna, Czernica – Krzanowice, Pietraszyn – Ruda Kozielska, Samborowice – Kuźnia Raciborska, Bieńkowice – Gamów (niedziela, godz. 11:00); Babice – pauza.
Juniorzy młodsi
XIV kolejka spotkań (08/09.05.2010 roku)
SALOS Pogrzebień – Turza Śląska 3:9 (1:3); Pawłów – Nędza 1:2 (0:0); Bogunice – Zawada Książęca 2:0 (0:0); Kuźnia Raciborska – Grzegorzowice 1:5 (1:2); Górki Śląskie – pauza.
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Pawłów | 11 | 23 | 29:8 |
2. Turza Śląska | 12 | 20 | 29:16 |
3. Zawada Książęca | 11 | 20 | 25:21 |
4. Górki Śląskie | 10 | 18 | 25:18 |
5. Nędza | 10 | 16 | 16:16 |
6. Grzegorzowice | 11 | 13 | 25:35 |
7. Kuźnia Raciborska | 11 | 12 | 25:28 |
8. Bogunice | 10 | 11 | 10:22 |
9. SALOS Pogrzebień | 10 | 6 | 21:41 |
Zapowiedź XV kolejki spotkań (15/16.05.2010 roku)
Grzegorzowice – Bogunice, Turza Śląska – Górki Śląskie (sobota, godz. 11:00); Zawada Książęca – Pawłów, Nędza – SALOS Pogrzebień (niedziela, godz. 11:00); Kuźnia Raciborska – pauza. Zaległy mecz XIII kolejki (12.05.2010 roku): Nędza – Bogunice (środa, godz. 16:30).
Śląska liga juniorów starszych
XXVII kolejka spotkań (09.05.2010 roku)
Unia Racibórz – Piast Gliwice 1:6 (0:5).
Zapowiedź XXVIII kolejki spotkań (13.05.2010 roku)
Gosław WAP Jedłownik – Unia Racibórz (czwartek, godz. 17:00).
Regionalna liga juniorów (grupa 1)
XVI kolejka spotkań (08.05.2010 roku)
Unia Racibórz – MOSiR Jastrzębie 5:1 (2:1).
Zapowiedź XVII kolejki spotkań (15.05.2010 roku)
Górnik Zabrze – Unia Racibórz (sobota, godz. 10:00).
UWAGA!
W przypadku tej samej liczby punktów (zdobytych przez zespoły w poszczególnych grupach) o miejscu zajmowanym w tabeli (w trakcie bieżących rozgrywek), w pierwszej kolejności decyduje różnica bramek strzelonych, w stosunku do straconych. Natomiast bilans bezpośrednich pojedynków (zgodnie z obowiązującym regulaminem) ma zastosowanie, dopiero po zakończeniu całego sezonu – przy ostatecznej weryfikacji!
(ak)
DAB GASZOWICE TO DOPIERO TRAGEDIA NIE MA LUDZI NA TRENINGACH TYLKO NA MECZE CHODZA TEZ TAKI KLUB .....
bo zawada juz ma ciezko jak nie ma ekipy z seniorow!
Dzisiaj rozegrane zostały 2 przełożone mecze. Juniorzy starsi (grupa B1): Rzuchów - Krzyżanowice 0:9 (0:7). Juniorzy młodsi: Nędza - Bogunice 1:1 (1:1).
Pietrowice Pewny Mistrz ;]
"ddd" w sprawozdaniu sędziowskim pisze, że wynik do przerwy w meczu Salos - Turza był 1:3 i potwierdził to również 1 z trenerów! Pozdrawiam.
w meczu salos - turza do przerwy był wynik 2:3
Lubomia wcale nie odstawała technikom i według mnie mecz był na remis.Lubomia była ambitniejsza i bardziej walczyła dlatego wygrała.