TRAMPKARZE - wyniki, tabele, zapowiedzi
Fatalne warunki boiskowe nie przeszkodziły trampkarzom starszym rozegrać XX kolejkę spotkań (tyko 2 mecze zostały przełożone na inny termin). W grupie 1, po wygranej Kuźni Raciborskiej nad Lyskami na pozycji lidera umocniły się Rudy, natomiast w grupie 2 Zabełków niespodziewanie wysoko ograł Pszów.
Trampkarze starsi (grupa 1)
XX kolejka spotkań (15.05.2010 roku)
Rafako Racibórz - Studzienna 2:0 (1:0); Cyprzanów - Unia Racibórz 2:18 (0:7); Ocice Racibórz - Rudy 1:6 (0:2); Kuźnia Raciborska - Lyski 3:2 (2:0); Kobyla - Adamowice 3:4 (2:2); Rogów II - Pstrążna 0:3 wo.
Aktualna TABELA
*Drużyna wycofana z bieżących rozgrywek.
Zapowiedź XXI kolejki spotkań (22.05.2010 roku)
Pstrążna - Ocice Racibórz, Rudy - Cyprzanów, Unia Racibórz - Rafako Racibórz, Studzienna - Adamowice, Kuźnia Raciborska - Kobyla (sobota, godz. 11:00); Lyski - pauza.
Trampkarze starsi (grupa 2)
XX kolejka spotkań (15.05.2010 roku)
Zabełków - Pszów 4:0 (1:0); Bieńkowice - Zawada 4:8 (1:4); Krzyżanowice - Gorzyce 4:2 (2:1); Tworków - Bełsznica 3:0 wo; Pietrowice Wielkie - Syrynia i Chałupki - Rogów (mecze przełożone na 26.05.2010 roku, godz. 18:00).
Aktualna TABELA
*Drużyna wycofana z bieżących rozgrywek.
Zapowiedź 2 zaległych meczów XIV i XIX kolejki spotkań (18.05.2010 roku)
Pietrowice Wielkie - Chałupki i Syrynia - Krzyżanowice (wtorek, godz. 18:00).
Zapowiedź XXI kolejki spotkań (22.05.2010 roku)
Krzyżanowice - Tworków, Syrynia - Bieńkowice, Zawada - Chałupki, Rogów - Zabełków, Gorzyce - Pietrowice Wielkie (sobota, godz. 11:00); Pszów - pauza.
Trampkarze młodsi (grupa 1)
XII kolejka spotkań (10.05.2010 roku)
WAP Jedłownik - Rogów 3:5 (1:4); Piece - Pszów 2:0 (1:0); Krzyżkowice - Nowa Wieś 1:6 (1:3); Gorzyce - Lubomia 3:8 (0:4).
Aktualna TABELA
Zapowiedź XIII kolejki spotkań (17.05.2010 roku)
Gorzyce - WAP Jedłownik, Lubomia - Krzyżkowice, Nowa Wieś - Piece, Pszów - Rogów (poniedziałek, godz. 17:00).
Trampkarze młodsi (grupa 2)
XII kolejka spotkań (08/10.05.2010 roku)
Górki Śląskie - Unia Racibórz 1:8 (1:3); Krzanowice - Pietrowice Wielkie 5:2 (4:1); Wojnowice - Markowice 8:2 (4:1); Gamów - Nędza 3:0 wo (drużyna gości nie przyjechała na mecz).
Aktualna TABELA
Zapowiedź XIII kolejki spotkań (17.05.2010 roku)
Pietrowice Wielkie - Gamów, Nędza - Górki Śląskie, Krzanowice - Wojnowice (poniedziałek, godz. 17:00); Unia Racibórz - Markowice (poniedziałek, godz. 18:00).
UWAGA!
W przypadku tej samej liczby punktów (zdobytych przez zespoły w poszczególnych grupach) o miejscu zajmowanym w tabeli (w trakcie bieżących rozgrywek), w pierwszej kolejności decyduje różnica bramek strzelonych, w stosunku do straconych. Natomiast bilans bezpośrednich pojedynków (zgodnie z obowiązującym regulaminem) ma zastosowanie, dopiero po zakończeniu całego sezonu - przy ostatecznej weryfikacji!
(ak)
XX kolejka spotkań (15.05.2010 roku)
Rafako Racibórz - Studzienna 2:0 (1:0); Cyprzanów - Unia Racibórz 2:18 (0:7); Ocice Racibórz - Rudy 1:6 (0:2); Kuźnia Raciborska - Lyski 3:2 (2:0); Kobyla - Adamowice 3:4 (2:2); Rogów II - Pstrążna 0:3 wo.
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Rudy | 20 | 48 | 64:33 |
2. Adamowice | 20 | 45 | 87:34 |
3. Lyski | 20 | 44 | 92:28 |
4. Rafako Racibórz | 20 | 41 | 75:29 |
5. Unia Racibórz | 20 | 39 | 122:35 |
6. Studzienna | 20 | 37 | 63:33 |
7. Pstrążna | 20 | 25 | 50:60 |
8. Kobyla | 20 | 14 | 40:86 |
9. Kuźnia Raciborska | 20 | 12 | 36:89 |
10. Ocice Racibórz | 20 | 12 | 22:115 |
11. Cyprzanów | 20 | 11 | 28:119 |
12. *Rogów II | 20 | 21 | 39:57 |
*Drużyna wycofana z bieżących rozgrywek.
Zapowiedź XXI kolejki spotkań (22.05.2010 roku)
Pstrążna - Ocice Racibórz, Rudy - Cyprzanów, Unia Racibórz - Rafako Racibórz, Studzienna - Adamowice, Kuźnia Raciborska - Kobyla (sobota, godz. 11:00); Lyski - pauza.
Trampkarze starsi (grupa 2)
XX kolejka spotkań (15.05.2010 roku)
Zabełków - Pszów 4:0 (1:0); Bieńkowice - Zawada 4:8 (1:4); Krzyżanowice - Gorzyce 4:2 (2:1); Tworków - Bełsznica 3:0 wo; Pietrowice Wielkie - Syrynia i Chałupki - Rogów (mecze przełożone na 26.05.2010 roku, godz. 18:00).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Pszów | 20 | 57 | 105:22 |
2. Syrynia | 18 | 44 | 113:19 |
3. Tworków | 20 | 44 | 94:40 |
4. Zabełków | 20 | 38 | 84:25 |
5. Zawada | 20 | 38 | 94:44 |
6. Rogów | 19 | 33 | 85:44 |
7. Pietrowice Wielkie | 18 | 23 | 72:72 |
8. Bieńkowice | 20 | 22 | 50:93 |
9. Krzyżanowice | 19 | 21 | 56:50 |
10. Gorzyce | 20 | 11 | 45:105 |
11. Chałupki | 18 | 9 | 24:96 |
12. *Bełsznica | 20 | 0 | 4:216 |
*Drużyna wycofana z bieżących rozgrywek.
Zapowiedź 2 zaległych meczów XIV i XIX kolejki spotkań (18.05.2010 roku)
Pietrowice Wielkie - Chałupki i Syrynia - Krzyżanowice (wtorek, godz. 18:00).
Zapowiedź XXI kolejki spotkań (22.05.2010 roku)
Krzyżanowice - Tworków, Syrynia - Bieńkowice, Zawada - Chałupki, Rogów - Zabełków, Gorzyce - Pietrowice Wielkie (sobota, godz. 11:00); Pszów - pauza.
Trampkarze młodsi (grupa 1)
XII kolejka spotkań (10.05.2010 roku)
WAP Jedłownik - Rogów 3:5 (1:4); Piece - Pszów 2:0 (1:0); Krzyżkowice - Nowa Wieś 1:6 (1:3); Gorzyce - Lubomia 3:8 (0:4).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Rogów | 12 | 33 | 73:16 |
2. WAP Jedłownik | 12 | 27 | 72:16 |
3. Gorzyce | 12 | 21 | 41:47 |
4. Pszów | 12 | 19 | 55:31 |
5. Lubomia | 12 | 18 | 34:46 |
6. Nowa Wieś | 12 | 13 | 47:37 |
7. Piece | 12 | 12 | 33:78 |
8. Krzyżkowice | 12 | 0 | 19:103 |
Zapowiedź XIII kolejki spotkań (17.05.2010 roku)
Gorzyce - WAP Jedłownik, Lubomia - Krzyżkowice, Nowa Wieś - Piece, Pszów - Rogów (poniedziałek, godz. 17:00).
Trampkarze młodsi (grupa 2)
XII kolejka spotkań (08/10.05.2010 roku)
Górki Śląskie - Unia Racibórz 1:8 (1:3); Krzanowice - Pietrowice Wielkie 5:2 (4:1); Wojnowice - Markowice 8:2 (4:1); Gamów - Nędza 3:0 wo (drużyna gości nie przyjechała na mecz).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Krzanowice | 12 | 34 | 67:7 |
2. Unia Racibórz | 12 | 31 | 91:13 |
3. Pietrowice Wielkie | 12 | 24 | 61:37 |
4. Gamów | 12 | 22 | 54:30 |
5. Górki Śląskie | 12 | 13 | 23:47 |
6. Wojnowice | 12 | 9 | 14:40 |
7. Nędza | 12 | 6 | 17:63 |
8. Markowice | 12 | 3 | 16:106 |
Zapowiedź XIII kolejki spotkań (17.05.2010 roku)
Pietrowice Wielkie - Gamów, Nędza - Górki Śląskie, Krzanowice - Wojnowice (poniedziałek, godz. 17:00); Unia Racibórz - Markowice (poniedziałek, godz. 18:00).
UWAGA!
W przypadku tej samej liczby punktów (zdobytych przez zespoły w poszczególnych grupach) o miejscu zajmowanym w tabeli (w trakcie bieżących rozgrywek), w pierwszej kolejności decyduje różnica bramek strzelonych, w stosunku do straconych. Natomiast bilans bezpośrednich pojedynków (zgodnie z obowiązującym regulaminem) ma zastosowanie, dopiero po zakończeniu całego sezonu - przy ostatecznej weryfikacji!
(ak)
sory "POWODZENIA!!!!!!
Liczymy na dobry mecz i walkę do końca z obu stron. POWADZENIA!!!!!!!!!!!
Święta racja!!!!
Wyrażaj sie na forum!!! Ale tak czy tak Rudy na nich wygrają ;)
Markowice ...
Finał Rudy vs Pszów, dwa spotkania na dwoch fajnych boiskach, lepszej reklamy dla naszego podokregu byc nie moze.