środa, 26 czerwca 2019

imieniny: Jana, Pawła, Miromira

Rudy ograły wicelidera

16.06.2010 23:16 | 14 komentarzy | kozz
W meczu XXVII kolejki A klasy podokręgu Racibórz piłkarze Buk Rudy pokonali w wyjazdowym spotkaniu KS 1905 Krzanowice 2:1. ZOBACZ VIDEO.

Do przerwy żadnej z drużyn nie udało się zanotować trafienia i zawodnicy schodzili do szatni przy bezbramkowym rezultacie. Goście z Rud zaatakowali w drugiej połowie jako pierwsi i od 49. minuty prowadzili z Krzanowicami 1:0 po strzale Łukasza Morica. Gospodarzom udało się wyrównać wynik spotkania w 77. minucie. W 40. minucie drugiej części meczu wykop bramkarza Rud – Ryszarda Morgały trafił do Marcina Procka, a ten skierował piłkę do bramki obok bezradnego bramkarza. Ważne trzy punkty pojechały do Rud, a podopieczni Waldemara Kowola wyszli w tabeli na pozycję wicelidera A klasy.

Więcej we wtorkowym wydaniu Nowin Raciborskich.