LKS Raszczyce wygrały z LKS Lyski II

W pierwszej kolejce C klasy LKS Raszczyce wygrały po wyrównanym spotkaniu u siebie z LKS Lyski II 2:1

Niedzielne spotkanie było dosyć wyrównane i każda z drużyn miała okazje do zdobycia bramki. Choć w pierwszej połowie żadna z drużyn nie uzyskała wyraźnej przewagi to gospodarze byli bliżej zdobycia bramki. W jednej z okazji do strzelenia bramki Dawid  Majewski nie wykorzystał rzutu karnego. W drugiej ten sam zawodnik w sytuacji "sam na sam" nie pokonał bramkarza gości Mateusza Kuczerę. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Na pierwszego gola w tym spotkaniu kibice musieli czekać do 66 minuty.  Bramkę dla gospodarzy zdobył Mirosław Słupik, który po wykonanym rzucie rożnym w zamieszaniu podbramkowym umieścił piłkę w siatce.  20 minut później z rzutu karnego gospodarze zdobyli drugą bramkę w tym spotkaniu. Skutecznym wykonawcą rzutu karnego, po faulu na Tomaszu Majewskim był Leszek Sobeczko. W 89 minucie Krzysztof Gwóźdź strzałem głową, zdobywa bramę dla Lysek i zmniejsza rozmiar porażki swego zespołu. Przed ostatnim gwizdkiem sędziego gospodarze mieli szansę na zdobycie jeszcze jednej bramki. Piłka po strzale z rzutu wolnego wykonywanego z 20 metrów przez Roberta Rogalskiego trafiła w poprzeczkę. Po pierwszej wyrównanej połowie druga już należała do gospodarzy, którzy wygrali zasłużenie z LKS Lyski II 2:1(0:0).

LKS Raszczyce - LKS Lyski II 2:1(0:0)
Bramki: 1:0 Mirosław Słupik 66, 2:0 Leszek Sobeczko 86 karny, 2:1 Krzysztof Gwóźdź 89.
Sędziował: Rafał Adamczyk.

LKS Raszczyce: Benedykt Gomułka, Mirosław Słupik, Rajmund Wranik, Grzegorz Nowak, Franciszek Długosz, Robert Rogalski, Tomasz Majewski, Szymon Jelocha (Marcin Pielczyk 83), Dawid  Majewski, Waldemar Tumula (Leszek Sobeczko 72) Mateusz Skorupa, trener Benedykt Gomułka.
Rez. Tomasz Piechaczek.

LKS Lyski II: Mateusz Kuczera, Daniel Newe, Rafał  Foryś, Krzysztof Gwóźdź, Mateusz Kołodziej, Michał Kuźnik, Marek Habram, Artyr Gryt, Kamil Macioszek, Mateusz Wolnik, Tomasz Zielonka (Grzegorz Adamczyk), trener Tomasz Zielonka.