Remis Rafako z zespołem PlusLigi

W piątkowy wieczór w hali Rafako odbył się pokazowy mecz pomiędzy drugoligowym KS AZS Rafako Racibórz a beniaminkiem PlusLigi Fartem Kielce. Mecz zakończył się remisem 2:2. ZOBACZ WIDEO.

Pierwszy set należał do podopiecznych trenera Witolda Galińskiego. Rafakowcy wygrali go 25:19. Taki sam wynik powtórzyli w drugim secie. Trzeci set należał do gości z Kielc, a wygrali go w stosunku 25:20. Czwarty set był ostatnim jaki został rozegrany w hali Rafako, gdyż tak umówiły się rywalizujące ze sobą zespoły. Walka trwała do ostatniej piłki. Przy stanie 24:24 siatkarze walczyli o przechylenie szali na swoją stronę. Dwa punkty zdobyli siatkarze z Kielc i to oni wygrali czwartego seta ostatecznie remisując z Raciborzanami 2:2. W sobotę odbędzie się turniej z udziałem KS AZS Rafako Racibórz, Fartem Kielce, a także MKS MOS Będzin i VK Slavią Havířov. Pierwszy mecz o 10:00.