Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

90 minut do sukcesu

Przed nami ostatnia kolejka sezonu Ekstraligi piłki nożnej kobiet. W najbliższą sobotę odbędzie kończąca rozgrywki 18 runda spotkań. Największe szanse na zdobycie tytuły mistrza Polski ma RTP Unia Racibórz.

90 minut do sukcesu

Obrońcy tytułu starczy remis w meczu z Medykiem, ponieważ przed ostatnim meczem ma dwa punkty przewagi nad Medykiem Konin. W ostatniej serii gier oba zespoły zagrają między sobą, a decydujące spotkanie odbędzie się w Koninie. Medyk by zająć pierwsze miejsce w tabeli i tym samym zostać najlepszą drużyną w naszym kraju musi to spotkanie wygrać. Za gospodyniami przemawia atut własnego boiska, za zespołem raciborskiej Unii bardzo wysoka forma w ostatnich meczach. Wszystko wyjaśni się już w najbliższą sobotę. Trener Unii, Remigiusz Trawiński mocno wierzy w końcowy sukces

Transmisję na żywo z tego arcyważnego spotkania przeprowadzi  telewizja internetowa TylkoSport.TV. Będzie to jednocześnie pierwsza relacja po reaktywacji tego serwisu. Do poprawnego oglądania relacji potrzebne będzie łącze o minimalnej przepustowości 512 kb/s. Początek relacji na żywo ze stadionu im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego już o 10:40. Przypomnijmy, że RTP Unia Racibórz w sobotę walczy o trzeci z rzędu tytuł mistrza Polski i kolejny udział w rozgrywkach Ligi Mistrzyń. O brązowy medal w bezpośrednim meczu zmierzą się Pogoń Szczecin i AZS Wrocław.
 
Terminarz spotkań 18 kolejki 4.06.2011 godz. 11.00:

Pogoń Women Szczecin - AZS Wrocław   
AZS Biała Podlaska - Czarni Sosnowiec
Stilon Gorzów Wlkp. - AZS Katowice   
Górnik Łęczna - Mitech Żywiec        
Medyk Konin - Unia Racibórz         

WiZ

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].